היי לכולם

DaRk Alice

New member
היי לכולם../images/Emo9.gif

קודם כל, תתחדשו על הפורום
הממ אני וחבר שלי מתכננים בסוף החודש לצאת לחופשה בנהריה במלון פלאזה אם אני לא טועה(נקווה שלא תהייה מלחמה שוב..
) ורציתי לשאול אם יש מקומות בילוי מומלצים שכדאי לבקר בהם...כל מה שעולה לכם בראש, גם קניונים הולכים
בהצלחה עם הפורום

Sivan 85

New member
בילוי בנהריה../images/Emo9.gif

קודם כל ברוכים הבאים! מקווה שתהנו.. יש לנו את קניון הצפון שהוא כמו כל קניון רגיל עם מסעדות, חנויות וקולנוע... אני ממליצה ללכת לטיילת שלנו שיש שם מסלול הליכה נעים עם הרבה מסעדות ופאבים נחמדים. העיר מלאה בפאבים ומסעדות מכל מיני סוגים.

Snow white2

New member
חחחח לבוא לנהריה מרצונכם החופשי?

חחח אוקיי דווקא עכשיו יש יותר דברים לעשות אז זה סבבה

choraro

New member
אם אתם בעניין

אז יש גם ריקודי-עם - בחינם כמובן - ברחבת הטיילת, נראה לי במוצ"ש או משו כזה.... והכי חשוב: פאב ה-B.K!!!! מקום מתוק ומדיף ריחות נוסטלגיים. ליד הרכבת! לא לפספס!!

myhili

New member
המלצות

בילוי - יש את הניקרות שליד ראש הניקרה- מקסים ורומנטי (10 דקות נסיעה) אוכל - תראי מה המלצתי על מסעדת קוצינלה במושב בצת (10 דקות נסיעה) יש אגב מספר גלריות במושב בצת שפתוחות בשבת למבקרים. אגב המסעדה פתוחה בסופ"ש - היא הומלצה באתר REST

tkuihehr

New member
המממ, נהריה

בגדול תלוי בסגנון הבילוי שלכם אבל בעיקרון נהריה, בדיוק כמו ת"א, מציעה קניון, סרטים, מסעדות, טיילת מדהימה, וחוף טוב, יש גם כל מיני אטרקציות כאלה של צלילה, שיט ושטויות, תלוי בקטע שלכם. תתקשרו לעירייה לשאול מה אפשר לעשות פה ואני בטוח שיענו לכם בצורה מלאה ההבדל הוא שאין פה בעיית חניה

EMAEMA

New member
הטיילת בנהריה מקסימה

יש בה ברים , בתי קפה , ממש נחמד לטייל בערב וגם בעיר בשדרות הגעתון מספיק לטייל ומוצאים המון בתי קפה ומסעדות ממליצה על הליכה לילית לאורך החוף עצירה לדרינק בוורה בר ( בר ענק ממש על חוף הים ) גלידה באחד הגלידריות בשד' הגעתון אחלה ערב רומנטי

למעלה