היי לכולםםםםםםםםם!!

unita

New member
היי לכולםםםםםםםםם!!

מה המצב? אוקיי אני חדשה פה.. קוראים לי אורית ואני כמעט בת 16 מר"ג... תתחדשו על הפורום! באמת רעיון גדול

unita

New member
ועוד משהו...

יש פה מישהו חמוד שמוכן להסביר איך עושים חתימה קבועה ?....

Heavy Thought

New member
זו לא בעיה

את נכנסת ל- "לעדכון כרטיסך האישי" וכותבת שם משתמש, סיסמה, זה פותח לך את הכרטיס ושם את יכולה לעשות את החתימה יש לך סעיף שכתוב: "חתימה" ושם את כותבת את מה שאת רוצה שיהיה בחתימה ואחר כך תרדי למטה, ותלחצי על "עדכן" או משהו כזה... רק יותר ארוך
וזהו

maayan15

New member
ברוכה הבאה!!

אני מישהי (מעיין...בת 15) ולא ממש חמודה אבל אני אסביר בכל זאת...לכי לכרטיס האישי שלך ותלחצי על "עדכן כרטיס אישי"....ואז בפרטים שנותנים לך למלא אחד מהם הוא "חתימה"....ושם תחתמי....

ברוכה הבאה!!! ../images/Emo16.gif

(נכון, צודקים, אני לא מצליח להירדם, ויש לי מחר מבחן בערבית. השילוב המושלם. אולי אני אלך לעמוד מול המראה ולהגיד ררר-ררר-ררר, כבקשתה של המורה לערבית?
)
ניר

*neta*

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo20.gif ../images/Emo70.gif

וניר,
בהצלחה היום !!

../images/Emo51.gif הלך לי רע-רע-רע ../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

קודם היה לי בלקאאוט איך אומרים "הלך" (בד´ה!), רק זכרתי שזה לא "הרבָ" (המורה לערבית שנה שעברה אמרה לנו שמתבלבלים תמיד בבחנים ביניהם, אז זכרתי).. את רוב המשפטים לא עשיתי (או עשיתי אבל עם מילים חסרות), נטיית פועל עבר, ונטיית השייכות עשיתי, חוץ מאיזה 2 מילים ששכחתי. מסקנה- יותר מ-60, אין סיכוי
ניר

liat Gi

New member
אני אומנם לא למדתי ערבית..

(צרפתית) אבל שטויות זה רק מבחן, תדבר עם המורה על ציון שיפור, או מבחן חוזר אני בטוחה שהכל יסתדר

liat Gi

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

אני חייבת לציין שבזמן האחרון ה-ר-ב-ה מצטרפים, אך מעטים מאוד שמים עוד הודעות בפורום הזה...

למעלה