היי, כנסו לכאן!!!!!!!!!!11111

Dangerous Game

New member
ולפי הסדר...

יעל [יעלוליק] -
וחצי. נטע [פוקה] -
וחצי. יעל [חמצמצה] -
וחצי. אורנג'קט -
. קרן [סוויט[סווטXD]קרן] -
וחצי. נסיכה בלתי נראית -
וחצי. יסמין [הפיה המרושעת]
וחצי. אורית [גינגמניה] -
. CoW MiLk -
. גת -
. נעה [סטינקי ווינקי] - חצי
. טלי[חנה] - חצי
. מור [פסיפלורה] - חצי
. מילקימילקי - חצי
.

Dangerous Game

New member
משימהההההההההה להלהההה.

הכינו הסבר קצר על איך מצלילים שיער. עונה ראשון
כוכבים עונה שני
כוכבים והשלושה שאחריהם
וחצי.

Dangerous Game

New member
וזה צריך להראות ככה:

1. בוחרים בייס בלה בלה בלה 2. עושים בלה בלה בלה 3. מצלילים בלה בלה בלה 5. בלה בלה בלה 6. בלה בלה בלה 7. מוסיפים בלה בלה בלה קאפיש? מין טיוטוריאל במילים.

ננסה-../images/Emo3.gif עה ואני יודעת שלא שרשרתי

למקום הנכון, אבל הייתי צריכה את איך שזה צריך להיראות. לא לסקול בבקשה. 1. בוחרים בייס כלשהו, ופלטה מתאימה לשיער. 2. עושים קווי מתאר לשיער עם הצבע הכהה בפלטה, חשוב שיהיו שוונצים בקצוות. 3. מצלילים בשלבים עם הפלטה, מהשביל ומחורי האוזן מוציאים קווים בצבע הכהה השני. 4. ממשיכים להצליל בצורה הזאת משני הצדדים עד שמגיעים לאמצע. 5. מצלילים בצורה הזו גם את שאר השיער, אבל מלמעלה למטה ולא משני הצדדים, את השוונצים בכהה טיפה יותר. 6. מוסיפים נקודות אור במקומות הבהירים. 7. מוסיפים חיכות, בגדים ואביזרים נוספים- והדולי מוכנה! דבילי. יצא לי מפגר

CoW MiLk

New member
../images/Emo136.gif../images/Emo187.gifהנה..

1. בוחרים איזה בייס שתרצו 2. מציירים קווי מתאר של השיער 3. מוחקים את קווי המתאר בצבע השלישי בפלטה 4. לוקחים את הגוון הכי כהה בפלטה ומתחילים להצליל מאזור הקרקפת 5. עוברים ליד זה עם הצבע השני בפלטה 6. לוקחים את הגוון הכי בהיר, ומצלילים איפה שצריך ברק!

Dangerous Game

New member
אמ

זה לא כל כך ברור. והכוונה לא הייתה שיהיו רק 7 שלבים, אלא יותר או פחות כמה שצריך. ולא הבנתי כלום מההסבר.

CoW MiLk

New member
../images/Emo136.gif../images/Emo187.gifאז הנה..

1. לוקחים את הבייס שאתם רוצים ופלטה לשיער עם 5 גוונים. 2. לוקחים את הגוון השלישי בפלטה ומציירים את קווי המתאר 3. צובעים את כל השיער בגוון השלישי של הפלטה. 4. לוקחים את הגוון הראשון בפלטה ומתחילים להצליל בערך איפה שנמצאת הקרקפת. 5. לוקחים את הגוןן השני בפלטה, ומצלילים מתחת לגוון הראשון 6. מוסיפים ברק בערך באמצע השיער-והשיער מוכן! עכשיו?

למעלה