היי כמה שאלות

com2320

New member
היי כמה שאלות../images/Emo13.gif

אני עוד מעט קונה חמוס! ורוצה לדעת כמה דברים אחרי המון מאמרים שקראתי אז אני מעדיפה לעקר\לסרס אותו ואני רוצה לדעת כמה זה בערך עולה? ואני אשמח אם אלה שיש להם תמונות של הכלוב של החמוסים שלהם יעלו לפה את התמונות כי אני רוצה לראות בערך מה הגודל ואנ ימעדיפה תמונות ולא שתתנו לי מידות כי אני לא מבינה במידות שום דבר! ועוד שאלה אחרונה, כמה בערך אתם מוציאים בחודש על החמוס שלכם? תודה רבה

Sweet Fantasy

New member
לכל השאלות האלו יש תשובה

בשאלות נפוצות, שורה כחולה כהה למעלה.

WTR

New member
המלצה שלי: כלוב XL או מגדל של פרפלסט

XL עולה בסביבות ה700 ש"ח, "ארמון" עולה בסביבות ה1,200. והוא בדיוק כפול 2 מה-XL בגודל. לנו יש את ה-XL כבר הרבה מאוד זמן, הוא נשמר יפה, ואנחנו מאוד מרוצים. מספיק ל2 חמוסים (כדאי לקנות כזה כי הרבה אנשים מגלים שאחרי שהם קונים חמוס אחד, הם רוצים עוד אחד שיארח לו חברה. אז חבל סתם לקנות כלוב חדש... הכי הרבה, אם החלטת שיהיה לך רק אחד - יש לך כלוב מאוד מרווח) החמוסות נמצאות בו רק בשעות הלילה, שאר הזמן משוחררות בחדר עם הרבה משחקים וגירויים. על שאר השאלות באמת יש תשובה בשאלות הנפוצות. טיפ: תמשיכי לקרוא עוד ועוד. עד שאת ממש מגיעה לרמה שכל מאמר שאת קוראת לא מחדש לך או שאת יודעת ממה את רובו. זה מאוד חשוב לקרוא כדי לא להיות מופתעים כשיש חמוס בבית ולא יודעים מה לעשות אם הוא נושך/עושה צרכים, או מה לעשות עם הריח וכו'. יותר מדי חמוסים נזרקים מהבית בגלל שלא נעשתה הכנה מוקדמת... חשוב גם ללכת ולראות מס' חמוסים לפני שממש מחליטים לקחת אחד כזה הביתה. בהצלחה! וטוב שאת שואלת ומתעניינת לפני

EBM PossativE

New member
איילת שאלה../images/Emo24.gif

קודם כל הזמנתי את אותו הכלוב והוא כבר הגיע לאחי (שהוא זה שהזמין לי אותו) ואני כנראה השבוע מגיעה לאסוף אותו. קודם כל, אחי אמר לי שהוא ארוז באופן שמרמז שאני אצתרך להרכיב אותו בעצמי, אני מניחה שזה לא הכי מסובך אם הם שולחים את זה ככה אבל מצד שני החוש הטכני שלי לא סופר מפותח, גם את קיבלת אותו כך? החששות שלי לא מוצדקים? זה פשוט להרכיב? דבר שני, ראיתי שיש לך מעין ערסל עגול וצבעוני ולמרות שכתוב שאני מקבלת את כל האביזרים עם הכלוב, בטח אני לא אקבל כזה ולא ראיתי ערסל מסוגו בשום חנות, איפה קנית? ודבר שלישייי, איך את מונעת מהחמוסים שלך לטפס על המחשב שלך ולהגיע לאיזורים שלא ממש מיועדים לחמוס?? אני אוהבת לשחרר את בטי כמה שיותר אבל לאחרונה היא גדלה והיא כבר מצליחה להגיע ולטפס לכל חור!! זה מתסכל בעקר כי היא משאירה רק הרס חורבן ובלאגן בכל מקום(בנוסף לאוכל שלה שמפוזר לי בכל הבית..), אבל מה שהכי מטריד זה שהיא עולה לי על המחשב ומטיילת לי על המקלדת, מפילה תעכבר, משחקת לי בהגדרות... והכי מרגיז זה שעדיין לא מצאתי פיתרון לחסום תחריץ בדלת של המרפסת והיא תמיד רצה לשם ולא משנה כמה פעמים אני נועלת אותה חזרה באמבטיה כעונש או צועקת "לא!" היא פשוט לא לומדת.. מה את (או אתם כמובן :) מציעה לי לעשות?!!? (אם יש בכלל מה לעשות..)

EBM PossativE

New member
אה ועוד דבר!!../images/Emo67.gif

קניתי ואני עדיין קונה לבטי הרבה סוגים של צעצועים במגוון צבעים, מרקמים, חלק מרעישים וחלק לא. איכשהו היא לא מתלהבת מהם בכלל!! היא הרבה יותר נהנת להידחף למקומות שהיא לא צריכה להידחף אליהם ולבלגן אותם או לשחק איתי מאשר לשחק עם הבובות. רק כשאני ממש מתגרה בה באמצעות בובה או משחק היא מגיבה אליהם כמו שצריך וגם לרוב ברגע שאני יעזוב אותם היא ישר תקפוץ עלי ולא על הבובה... למה זה?? לתשובותיכם אודה

Sweet Fantasy

New member
לא כל החמוסים מגיבים לאותם גירויים ../images/Emo13.gif

את צריכה למצוא את סוג הצעצועים שהיא כן אוהבת, יש חמוסים שמתים על מצפצפים, יש כאלו שעל כדורים, יש כאלו שעל בובות, וכו וכו לא מבטיחה שהיא תאהב אי פעם צעצועים, אבל רצוי מאוד לנסות ;) ואם היא באמת תוכיח שהיא אוהבת רק מקומות חשוכים וכו', זה הזמן להיות יצרתיים ולבנות לה כל מיני מעורות ומבוכים וכאלה. בהצלחה

EBM PossativE

New member
דווקא אני נפלתי על חמוסה אנינת טעם!!!../images/Emo12.gif

סדנת מלאכה הא הולכת להעביר אותי... למצוא גם פתרון לנגישות שלה לדברים שלי, למצוא פתרון לשעשושעים שלה כי המשחקים שאני קונה בסכומים שכבר מגיעים למאות שקלים לא מספקים אותה.. אם היא היתה בן אדם היא בטח היתה מחפשת לעצמה שוגר דדי ולא מישהי מרוששת כמוני!!
טוב נו...זה מחיר פעות בשביל הבייבי שלי

WTR

New member
כן, הכלוב הוא בהרכבה עצמית

קצת קשה לקלוט לפי הציור איך להרכיב, לקח לי ולאמא שלי ביחד משהו כמו שעה... אבל אחרי שקולטים מה הרעיון זה לוקח הרבה פחות (מאז יצא לי להרכיב אותו לפחות פעמיים, ולקח לי פחות מחצי שעה) מה שמגיע עם הכלוב זה: בקבוק שתיה, כלי לאכול, ערסל פתוח. את הערסל הסגור והמנהרה שאת מתארת, קניתי בעצמי. המנהרה הזו מיועדת לחתולים במקור, הם אמורים להכנס בפנים ולשחק או להתחבא. פשוט השתמשתי בזה לחמוסים... זה עולה משהו כמו 200-350 ש"ח, תלוי איפה קונים. ראיתי את זה ברשת PETBUY אם אני לא טועה בשם. ויש גם בעוד מקומות. את הערסל הסגור קניתי ב"המקום של חני", עלה לי 70 או 80 ש"ח. בקשר לטיפוסים - אני מרחיקה את הכיסא. ככה אין להם איך לעלות. אם אין לך איך לחסום לה גישה, פשוט תשימי כל דבר אפשרי בקופסא/מגירה, או במקום גבוה ולא נגיש. צריך להיות יצירתיים עם הקטנים האלו, אין ספק. יש לך אפשרות להעלות תמונה של החריץ הזה? לא כל כך הבנתי מה זה בדיוק. אי אפשר לסגור את הדלת של המרפסת עד הסוף? תמיד יש מה לעשות, צריך להפעיל קצת את הדמיון
מה שבטוח - כל עוד את לא מצליחה לחשוב על פתרון לפתח הזה, אל תשחררי אותה ללא השגחה. זה בסדר שהיא לא מתעניינת בבובות, לכל חמוס יש משהו אחר שמעניין אותו. ניסית להביא לה צעצועים עם צפצפה? פעמון? צעצוע שאפשר לקחת בפה ולהחביא? הם אוהבים בעיקר דברים כאלו. חלק אוהבים גם סתם בובות שאפשר לנשוך ולהוציא עליהן אגרסיות. אני פשוט קניתי כמעט כל סוג של צעצוע שמצאתי, ותמיד יש מישהו שאהב משהו מהצעצועים. יש להם גם תקופות, הם יכולים לא להתעניין בצעצוע חודשים ופתאום לשחק איתו בלי הפסקה או להיפך.

למעלה