היי כולם

Shanny

New member
היי כולם

אתמול שוב הייתי אצל הבחור ההוא ואני חייבת לומר שהרבה יותר טוב לי עם עצמי. אולי סקס אפילו בלי אהבה נותן לנו משהו מעין מרפא. לא יודעת... רק יודעת שיותר טוב לי וכל ה``חברים`` שהיו לי או ``חברות`` רק עשו לי רע אז אולי עדיף ככה להשתולל קצת בלי כל מה שאנשים מסביב אומרים ועושים רע עוד יותר לחשוב מה אני שני רוצה לעשות עם החיים שלי ופשוט לעשות הכול בגבול הטעם הטוב אבל לא להתייחס לסביבה כי אנשים מהקנאה יכולים להרוג . אז תודה חברה מצטערת שככה שפכתי עליכם יותר מידי צרות ביום אחד אבל אין לי חברים אז דיברתי אליכם. שלכם באהבה שני

blue love

New member
היי שני..

אין צורך להצטער על שפתחת לבך בפורום וסיפרת את כל מה שקורה בחייך עכשיו..להיפך..זה המקום..וזה קיסמו של הפורום..לתת אפשרות לאנשים לאמר דברים השמורים בדרך כלל עמוק בפנים.. הלואי ותימצאי את הנתיב הנכון כדי לתמרן את חייך ותצליחי למלא אותם שוב שמחה ואושר.. blue

Shanny

New member
אהבה כחולה

אתה צודק אולי זה המקום אך ההשתפכויות שלי לא דיברו על אהבה וזהו פורום אהבה שני

blue love

New member
שני...

מה שכתבת היה מלא אהבה...ומלא רגש... ואל תיקראי לזה השתפכויות..זה פשוט תהליך של הוצאה מהלב..אחוצה.. וזה כן המקום... דרך אגב..כקורא מהצד דעי לך שכתיבתך מרתקת.. blue

Shanny

New member
אהבה כחולה

זה השתפכויות אבל אכן מלא רגש כי זה הכול מהלב ממש מהלב ו...תודה לך {} שני

שני חמודה.........

כל עוד משהו עושה לך טוב ואת נהנת..... אז חופשיייייייייייי.... לפעממים צריך לחשוב רק על עצמנו ולא אל אף אחד אחר......... תאמיני לי יקירתייייייי חברים לא עושים רע... בעצםם תלוי מי. מי שמכאיב לך שיילך ומי שעושה לך טוב שישאר..... ואז יהיו איתך רק החברים הטובים...... ואני ... איתך.............. כמה ומתי שתירצי....... שלך..........חוקרת

Shanny

New member
חוקרת יקרה

לפעמים חבריחם רוצים שאני אחיה לפי העקרונות שלהם אז עקרונות אמנם דבר חשוב אבל שלכל אחד יהיו את שלו לא טוב כשאת מרגישה שאת חיה בעצם עפ``י עקרונות של מישהו אחר... בגלל זה אולי הושפעתי מאנשים חיוביים אבל יותר מידי מחמירים אולי אחזזור לחיות כמו שאני אוהבת וטזהו ואז יהיה לי טוב... אנסה שלך שני תודה לך

למעלה