היי כולם =\

סתיו89

New member
היי כולם =\

יש לי אח שגדול ממני.והוא פשוט מטרד...הוא בלתי נסבל. אני בנאדם שנורא מסתדר עם אנשים,אבל הוא בלתי אפשרי. הוא אנטיפת ממורמר,כל הזמן צועק,כל הזמן מתלונן,נדחף...זה מרגיש כאילו הוא מתקיים משנאה של אנשים. אפילו ההורים שלי לא סובלים אותו.(ולא מסוגלים לעשות כלום בעניין) כמה שאני בנאדם של רוחניות,ומדיטציות...שומדבר לא מרגיע אותי. עצם הנוכחות שלו בבית עושה לי מצברוח נורא..(בנוסף לעובדה שהוא כל היום בבית).. ועוד לשמוע אותו כל הזמן צועק ומתלונן ברקע. אין אף אחד שישים לו גבולות. ואין לי שקט.גם לא נפשי.
אם למישהו יש רעיון איך להתמודד איתו...אני יותר מאשמח לשמוע. תודה.

MeWithoutU

New member
אח גדול

הוא יותר גדול ממך?(ולפי מה שראיתי את בת 20)בן כמה הוא? אז למה הוא כל הזמן בבית?הוא לא עובד?צבא?אוניברסיטה? בדרך כלל אנשים בגיל הזה מחפשים איך לצאת לעצמאות, הולכים לצבא ואז עובדים ולומדים, שוכרים דירה וכו'. אני לא מבינה למה הוא עדין בבית ולא עושה כלום עם עצמו. יכול להיות שיש לו איזו בעיה?בעית תקשורת?או בעיה אחרת?שגורמת לו להתנהג ככה? בנאדם לא נראה לי סתם מתנהג ככה 24 שעות. בעיקרון זה ההורים שאמורים לעודד אותו לצאת לעצמאות ולהגיד לו שהגיע הזמן ללכת לעבוד, לילמוד או כל דבר אחר. למה הם לא עושים זאת אם גם הם סובלים מהעניין? ומה איתך?את בצבא?עובדת?לומדת? אם לא, אז אולי תשקלי לצאת לעבוד, לילמוד, לצאת לחוגים, לחברים...ככה להיות איתו כמה שפחות זמן...וככה לא תצטרחי לסבול את ההתנהגות הלא נחמדה שלו ותוכלי להיות קצת יותר רגועה.

למעלה