היי כולם :)

ssskkk24

New member
היי כולם :)

אני חדשה פה בפורום :) אבל לא מעריצה חדשה של מיקה!! חח כבר ששלוש שנים שאני מעריצה אותו חח^^ תקשיבו אני צרכה עזרה.. אני בקרוב (בפסח) נוסעת ללודנון.. ורציתי לדעות אם יש חנות של מיקה בלונדון אם כן איפה? וגם מישהו יודע איפה מיקה גר נקפוץ לראות תבית שלו DD: וכול מעריצ/ה שרוצה לדבר שיכנס אלי: icq :314559926 מסנג'ר:[email protected] אני מעריצה גם של ט"ה אז לא להיבהל!! אבל את מיקה יותר כמובןן =]] נ.ב: גיליתי שמיקה וקיפי פרי הכי מושלמייים בעולם!! 33>

sivanika

New member
ברוכה הבאה!

אני מקווה שתשארי בפורום.... ;) חנות של מיקה? הכוונה של דיסקים שלו? יש חנויות כמו ZAVI, VIRGIN, HMV... שאפשר למצוא סינגלים שלו ו DVDs... את הכתובת המדוייקת של הבית שלו אין לי... סורי :) ואני גם לא בעד לעקוב אחריו או אחרי הבית שלו... ;) אבל אולי אולי יהיו לו הופעות באפריל... מי יודע... אנחנו מקווים שהוא יוציא את הדיסק החדש בסביבות הזמן הזה.... ! אבל זה לא בטוח :) גם קייטי פרי חמודה... אני לא מעריצה ענקית שלה אבל היא סבבה... ראיתי אותה בהופעה עם מיקה במרץ 2007... עוד שאף אחד לא ממש הכיר אותה או את מיקה :) הייתי גם בקליפ שלה HOT AND COLD... רואים אולי אולי 2 שניות...חחח אבל הייה נחמד :)

ssskkk24

New member
חח לא..

התכוונתי לחנויות שיש מוצרים שלו.. כובעים חולצות ועוד.. יש בארץ חנות כזאת?! אוף וובסוף אני לא נוסעת ללונדון T_T אני נוסעת לאמריקה.. אוף!!

lollipop161

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה../images/Emo70.gif

איזה כיף ^ ^ גם אני לאחרונה נדבקתי לקייטי פרי... אני אוהבת במיוחד את hot N cold ו-you're so gay.... והיא ממש יפה! חפשי ביוטיוב "מיקה וקייטי פרי" ותמצאי את מיקה עושה לה שק קמח! חח זה גם בעמוד הקודם של הפורום אני חושבת
תהני לך בלונדון =]

למעלה