היי כולם.

1ט ל י

New member
היי כולם.

אני לא מרגישה טוב בזמן האחרון.... אין לי סבלנות יותר מידי ולכן אני גם לא ממש מתקשרת. אני מתנצלת. |חיבוקים|לכולם.

ל3

New member
טל טל תרגישי טוב ממי

מקווה שהתקופה הזו תעבור מהר. שולחת לך
גדול גדול שירי

אני חלק מ-כולם

מזמן לא השתתפתי - לא היה לי זמן - מצאתי עבודה - פוול טיים ג'וב תרגישי טוב מתושלח הצעיר

gaia20

New member
תרגישי טוב טלינקה../images/Emo24.gif

ובהצלחה לך מתושלח עם העבודה החדשה

../images/Emo39.gifטלולה../images/Emo24.gif

אפילו שאת לא מרגישה טוב הוספת לי פייה......... איזה כיף מה קורה? מה את מרגישה? כמה זמן זה כבר כך? כשלא מרגישים טוב באמת יש פחות סבלנות ויכולת להתרכז והראש עסוק כל הזמן בתחושות הלא טובות ובמה שעובר עלייך בתקופה שהרגשתי ממש לא טוב היה לי קשה מאאוד לתפקד אבל דווקא למטופלם שלי התעקשתי להגיע, כי להיות שם איתם הוציא אותי קצת מהמחשבות על עצמי ומעצמי הייתה תקופה אבל של שבועיים בערך שבאמת לא יכולתי אפילו לקום מהמיטה אז לא הגעתי אבל לאורך כל התקופה הארוכה שהרגשתי ממש לא טוב לא הפסקתי את הפגישות איתם

1ט ל י

New member
../images/Emo24.gif

אני מרגישה הרגשה כללית רעה. עייפות, תשישות, והידיים................. וחזרתי לקחת ריטלין, כי נמאס לי להיות מבולבלת, וזה מצמצם את הנזק, ובמישרד הביטחון סופסוף הסכימו לממן את הריטלין. לריטלין יש תופעות לוואי מזוויעות של בחילות וכאבי בטן, שבא לי למות, אבל רק בתקופת ההסתגלות שבה אני נמצאת. הכל כל כך עמוס. יש לי מיליוני דברים לעשות, ואין לי ראש לאפחד מהם... הרבה הסתגלויות.... חזרתי הרי לגור עם ההורים, והמצב של אבא שלי שונה עכשיו, אחרי האשפוז, ולאמא שלי קשה עם הבירוקרטיה לגביי אבא שלי, אז אני עוזרת לה.... ואני מרגישה כלואה בבית ההורים, אחרי שהתרגלתי למרחב העצום שהיה לי, וסוג של עצמאות שכבר אין לי...

טלולה../images/Emo182.gif

אוף מצטערת לשמוע שאת מרגישה לא כל-כך טוב לא ידעתי שאת עובדת במשרד הביטחון באיזה תפקיד? אם את יכולה לומר? אכן עמוס שם אני מתארת לעצמי אבל את כותבת שחזרת לקחת ריטלין כלומר לקחת את הריטלין גם קודם........ האם זה בעקבות המחלה? או שזה משהו שלקחת בעבר עקב בעיות קשב וריכוז ללא קשר למחלה? אכן הרבה הסתגלויות את להורים מחדש וההורים אלייך המצב של אבא ואני בטוחה שההורים מסתמכים על העזרה שלך בחלק מהדברים וגם זה לא פשוט בגל זה שלחת פייה שהיא קצת עצובה......... אני מזדהה מאוד עם הפיי העצובה שלך היום משום שהיום לא הרגשתי טוב ואני פוחדת שאני חוזרת אחורה אחרי שהיו לי ימים ממש טובים יחסית

1ט ל י

New member
לא עובדת במשרד הבטחון

נכת צה"ל. הידעתם שלופוס יכול לגרום להפרעות קשב וריכוז ? כן כן. ולכן אני צריכה ריטלין... ואני מוכרת כנכת צה"ל בגלל הלופוס

1ט ל י

New member
אופס, בטעות שלחתי,

ואפילו לא צרפתי פיה... בכל אופן, לפני שנה אבחנו אותי, יש לי לופוס 6 שנים +-, והפרעות הקשב החלו לאט לאט להתחזק... אני מקווה שההרגשה הלא טובה שלך היא חד פעמית. אני גם מרגישה שאני חוזרת אחורה אחרי זמן לא מבוטל שבו הרגשתי יחסית סביר. בכל אופן, לפני שנה כשאבחנו אותי התחלתי לקחת את הריטלין, אבל הוא מאד יקר, ומאחר וזה קשור לנכות שלי, התחלתי בתהליכים לקבלת הריטלין ממשרד הביטחון. לפני שבועיים בערך הצלחתי. איך מונעים מהסבל הפיזי להשתלט על החיים שלנו?

באמת טלולה ?

הלופוס פוגע גם ביכולות הקשב והריכוז? בגלל זה בזמן האחרון אני כל-כך מפוזרת ולא זוכרת היכן אני מניחה את הדברים? מעניין......... למרות שאין לי בעיה להתרכז מסוגלת לשבת שעות על המאמרים והעבודות וסיכומי שיחות לא ידעתי שהריטלין כל-כך יקר אני הבנתי שיש סיפסוד דרך הקופות לילדים עם הפרעות קשב וריכוז מאובחנים אבל אני לא יודעת האם זה תופס גם למבוגרים הסבל הפזי שלנו עשוי להביא גם לסבל נפשי וזה מין מעגל שכזה.... זה באמת קשה אני חושבת שוו באמת הסתגלות והכרה יום-יומית במחלה הערכת התקופות שטוב לנו ומציאת הדברים שעושים לנו טוב ומעודדים אותנו כשרע והכי חשוב......... המון המון תמיכה והוצאה מהפנים לחוץ את מה שאנחנו עוברות עם מישהו שקרוב אלינו ואפשר לסמוך עליו ומישהו שקשוב ועוד דבר חשוב לדעת לקחת מהסביבה מה שהיא מוכנה לתת ולדעת להיעזר

למעלה