היי כולם, בנוגע לתפקיד חוקר מודיעין

Moor 87

New member
היי כולם, בנוגע לתפקיד חוקר מודיעין

רציתי לשאול אם אפשר להכנס לתפקיד הזה עם פרופיל 97? הייתי ממוין להאזנות בערבית בחיל המודיעין וכמו כן כבר עברתי תחקיר בטחוני. אני לא רוצה קרבי ואני מעוניין בתפקיד מעניין, אך לצבא המעצבן הזה יש תפקידים מעניינים רק לחולים שמבינינו ושהבריאים ילכו להלחם!! מעצבןןןןן

אוקיי

דבר ראשון-0 אין מה לעושת צריך חיילים קרביים! למה? כדי שחיילים לא יטחנו משמרות של 3 ימים ויהיו עייפים מתים. יותר קריטי להיות קרבי במצב של היום מאשר "עובד חקר מודיעין" שיש בטח מספיק. גם מאזינים כמעט ואין וזאת מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא רוצה את זה. לא נראה לי שימיינו אותך פתאום לעובד חקר מודיעין.. אבוד לך..

Moor 87

New member
למה לא?

אפשרי... פשוט עד לפני שבועיים הייתי בטוח שמודיעין האזנות סגור ואני שם אבל הם הסירו את מועמדותי בשל "צמצום תקנים" כמו שהבנתי.. בכל אופן אני לא רוצה קרבי .. לא הייתה לי אפשרות להתמיין לתפקידים נוספים בגלל המודיעין. אבל עכשיו נותרתי אבד עצות כמו שאומרים אז אני מנסה למצוא תפקיד מעניין.. אבל הפרופיל לא לא מאפשר. כנראה אני צריך לשבור איזה רגל או משהו בשביל זה..

purplesmile

New member
שאלה חצי קשורה

מה זה עובד/ת חקר מודיעין? הכוונה לתפקיד שלא דורש מיון מישהו יודע להסביר, לפרט קצת מעבר למה שכתוב בחוברת שבאה עם המנילה?

למעלה