היי חדש פה ... וגם במשחק ....

FuK DE W0rlD

New member
היי חדש פה ... וגם במשחק ....

אחלה של משחק... ממש אהבתי ..... אני גם בקהילה הישראלית kuritza והאנשים שם ממש נחמדים ועוזרים. אגב... תסבירו לי משהו קטן ... יש את המקומות שאפשר לקבל כמעט הכל במשחק בחינם כמו למשל 5000 warehouse .. אז לא הבנתי בישביל אנשים קונים דברים במשחק אם הם פשוט יכולים ללכת לוורהאוס ולקחת מה שמתחשק להם ??? אהה ..ועוד משהו ... אפשר להרוג אנשים ?? כי קניתי נשק אבל אני לא יודע למה הנשק משמש ....תודה לעונה.

SpinZ

New member
אמ

1) בWarehouse יש מלא דברים חינם, אבל לא דברים יוקרתיים ואיכותיים וכאלה. וכמובן שיש שם הרבה דברים בחינם, אבל הדברים שם יחסית מוגבלים. אנשים קונים בלינדן כי המוצרים שעולים כסף הם יותר יוקרתיים ומושקעים [לפחות לפי דעתי] ומאוד מגוונים. נגיד בכמות כסף מסויימת אפשר לקנות שיער שמתנפנף ברוח וזז בעת הריקוד ועם גוונים וכאלה. בכמות כסף מסויימת אפשר לקנות סקריפטים שלמים ורהיטים מעוצבים עד לפיקסל האחרון וכ'ו וכו' וכ'ו. 2) אני חושב שאפשר לירות באנשים, וזה יותר למאבטחים. אבל אני אישית לא התעמקתי בזה... ואי אפשר לירות בכל מקום, יש מקומות מסומנים ומוגבלים שאפשר לעשות את זה שם. אבל שוב, אל תסמוך עליי, אני לא ממש מתמצא בזה ולא התעמקתי. מקווה שעזרתי
.

למעלה