היי חדשה...

היי חדשה...

החודש התחלנו לעבוד על הריון... קניתי ערכת ביוץ כי המחזור שלי ממש בלגן מהלך.. זיהיתי את הביוץ והערכה הראתה בשישי לפני שבוע וחצי פס חלש ופס חזק, והתחלנו לגשת לעבודה! בשבת שני הפסים כבר היו בוהקים וכמובן שגם בשבת לא נחנו... בערב כבר לא היה שום פס וגם לא יצא לנו להמשיך לנסות

לא הבנתי כל כך איך זה עובד.. היינו אמורים לנסוץ ביומיים האלה או לאחר מכן? היום עשיתי בדיקה ויצא שלילי... עברו כבר 12 יום, הערכה מבטירה לאחר 10 ימים... יש עוד תקווה או לחכות לחודש הבא? תודה רבה לעונים!

לילוש 85

New member
מנסה לעזור

מהרגע שבדיקת הביוץ מראה שני פסים יש לך 12-48 שעות לביוץ
אם בדיקת הביוץ היתה שלילית שוב בשבת בערב רוב הסיכויים שהביוץ היה כבר בשבת
ואז כיסיתם יפה, למרות שרצוי לכסות גם יום אחרי הביוץ
בכל מקרה לגבי החודש- תלוי באיזה בדיקה השתמשת, יש פחות ויותר רגישות
עד שאין וסת להישאר אופטימית!
מקווה שעזרתי
שיהיה לכם בהצלחה ותחחפפי מפה מהר :)

איזה חמודה...

תודה!
השתמשתי בערכה של סנסו...
ואם המחזור שלי ממש לא סדיר (יכול גם להגיע פעם בחודשיים...) המחזור עדיין יגיע 14 יום לאחר הביוץ? או שהוא יכול גם לאחר בגלל שהוא כזה ולא בגלל הריון?

סביר שאם זיהית ביוץ

ואין הריון כן יגיע מחזור תוך מקסימום 16 יום מהביוץ. בחודשים שבהם אין לך וסת כנראה גם אין ביוץ, כלומר מה שלא סדיר אצלך הוא הביוץ ורק בעקבותיו גם המחזור. ככה נראה לי. כמה ימים אחרי הוסת האחרונה זיהית את הביוץ עכשיו?

לילוש 85

New member
מסמיקה...

ערכות הריון של ערכות ביוץ הן בדר"כ ממש לא רגישות..
השלב הלוטאלי (מהביוץ ועד למחזור) הוא קבוע לרוב אצל אותה אישה ונע בין 10-16 ימים
כלומר אם אצלך הוא 14- הוא תמיד יהיה 14 (אחד ל.. הוא יזוז באיזה יום)
השלב שמשתנה הוא השלב שלפני הביוץ, שהוא אינו קבוע לפעמים ומושפע מכל מיני גורמים, ואז יש ביוץ מאוחר- ואז הוסת מגיעה באיחור, אבל הלוטאלי, לרוב לא משתנה
אם עוד יומיים לא תקבלי תעשי בדיקת הריון עם בדיקה רגישה (יס אור נו הן מאוד רגישות) על הבוקר
ותעלי לפה את התמונה של הפסים :)

אוף זה קשה כל ההמתנה הזו...!!!

עשיתי כבר 5 בדיקות אני מרגיקה סתומה חחח , המחזו2 צריך להגיע 14 יום לאחר סיום הביוץ או 14 יום מתחילת הביוץ?
איזה נחמד פה נראה לי שאני אשאר..

לילוש 85

New member
לא אל תישארי.. חחח

יואב 1 הוא יום למחרת הביוץ, אם הלוטאלי שלך הוא 14 יום את אמורה לא לקבל ביואב 15 :)

אם הפסים היו חזקים בשבת ואז נחלשו

זה אומר שיוא״ב 1 היה ביום ראשון והיום את רק ביוא״ב 10 ככה שלדעתי בדקת מוקדם מדי.
אל תספידי עדיין ומחזיקה אצבעות שהוסת לא תגיע מהסיבות הכי טובות!

למעלה