היי חדשה עם שאלות

קטיפה

New member
היי חדשה עם שאלות

היי אני שירלי ויש לי שאלות.. באיזה קרם לחות לשיער אתם משתמשים ניסיתי המון סוגים ואף אחד פשוט לא הולך עם השער שלי.. ומה אני יכולה לעשות שהציפורניים שלי לא ישברו תוך שניה? אני שמה מחזק אבל זה לא משהו עובד..

היי שירלי קודם כל אל יאוש../images/Emo8.gif

באיזה קרם לחות את משתמשת כרגע ואיזה סוג שיער יש לך והאם הוא מתולתל מסולסל חלק ?! ולגביי הציפורניים שמעת על התפוח ניתן למצוא אותו בסופר פארם והעלות שלו לפי מיטב זיכרוני משהו כמו 50ש"ח והוא ממש מומלץ בנוסף לוקח זמן עד שהציפורניים מקבלות את החיזוק שלהם שכך לא תצפי לניסים ונפלאות תוך יממה.

קטיפה

New member
../images/Emo13.gif

אני משתמשת כרגע בנטורל פורמולה ויש לי שיער חלק אבל הנטורל לא עוזר.. תודה רבה על ההצאה (רצה לסופר פארם) תמסרי ד"ש למתן ומיתר צ´או שירלי

angelina1

New member
היי שירלי וברוכה הבאה גם...

דבר ראשון ספרי לנו מה את אוהבת, תחביבים בת כמה את וכו´.... דבר שני אני באמת ממליצה על המחזק של תפוח- אבל כדי שהוא יעבוד תדאגי לשים אותו כל יום יומיים. דבר שני אני משתמשת בקרם לחות של נטורל פורמולה- הזה שמחליק את השיער של art@desighn ולי הוא עושה פלאים.. אבל איזה סוג שיער יש לך קודם כל?? חלק, מתולתל???

קטיפה

New member
אוקיי

קודם כל תודה. אני שירלי בת 13 וחצי מהצפון ואני אוהבת לשמוע מוזיקה לטייל להיות במחשב ועוד שטויות. יש לי שיער חלק

katykr

New member
הייתי מציעה לך פרוקטיס אבל..

לא מביאים את זה לארץ..אבל אם יצא לך לנסוע לחו"ל אני ממש ממליצה שתקני.

למעלה