היי חדשהה

netahaa

New member
היי חדשהה

טופפ ממש עכשיו פתחתי חשבון פה בתפוז... (אחח מה השעות הקטנות של הלילה עושות לבנאדם
) אני עוברת לתומי ברשימות של הפורומים ומגלה שיש פורום אימו :-O אבל אתם בטח כבר ידעתם
... אחרי כמה זמן מתחילים להתרגל לטימטום שלי..מבטיחה
טוב כמובן שנכנסתי חח לבדוק ת'שטח ודווקא זה לא "דכאוני" כזה כמו ששיערתי. חחח טוב אני נראלי נשארת לרבוץ פה זמן בלתי מוגבל -או לחילופין עד שאני אמצא חיים
אז ככה אני נטע -שם מלא: נטעלי- שם חיבה: נט - שם חיבה נוסף:נטוש
אזהרה! שם חיבה זה ניתן לשימוש אקסלוסיבי ובלעדי באופן מוחלט לאמא שלי בלבד!
(כן כן אני יודעת שאקסלוסיבי ובלעדי זה אותו דבר...:p) בת 15 וחצי מהמרכז חיחיחי לא מגלה איפוו ת'אמת לא נכנסתי סתם.. רוב החברות שלי לא אוהבות רוק וזה ממש מעצבן כי אין לי דרך לדעת על להקות ממש ממש טובות שאולי ומן הסתם פספסתי בלי כוונה... אז הייתי שמחה לקבל המלצות על להקות רוק טובות שאתם מכירים או שירים יפים
מממ כמובן שאני מכירה הרבה להקות אבל רובן מוכרות כמו MCR טוקיו הוטל, 30 סקונדס טו מארס, ברייקין בנג'מין ועוד כמה כמובן שיש גם תבלאק אייד פיז
שהם לא קשורים לרוק אבל אני מתה עליהם !! מקרה אבוד אבל הם כ"כ טובים! יש עוד מלא להקות מוכרות אבל נורא מאוחר ואין לי כוח לכתוב את שמן של כל הלהקות שאני מכרה אז מקסימום תמליצו לי עליהן ואני כבר איידע אותכם לעובדה שכל בנאדם בעולם מכיר אותם ושהוא אידיוט מוחלט שבכלל חשב שאחת כמוני שאין לה חיים ורובצת 10 שעות על המחשב כמו זומבי לא תכיר את הלהקה הזאת!?!
אבל תרגישו חופשיים להציע
חחחח זה בערך הטעם שלי אז בבקשה תנו המלצות על כמה להקות
טוב זהו כאן סיימתי לחפורר אז לילה טוב נ.ב אחד אני לא מאמינה שהשתמשתי ב נ.ב !!! ושתיים אני מתנצלת שנאלצתם לסבול חפירה זו אבל נראלי שאתם יותר מצטערים שנכנסתם להודעה הזו בכלל חיחחיחיחי הסבל של אחרים- התענוג האישי שלי
ושוב עמכם הסליחה
אני בנאדם הרבה יותר נחמד בשעות נורמאליות באמת

Maddie

New member
ברוכה ההבאה../images/Emo24.gif../images/Emo54.gif

אני נוי, 14 מהצפון

וואי איזה הודעת חדשה ארוכהההה

חחחח נתתת בחפירהה כבוד חח ברוכה הבאה אני דיאנה בת 12 וחצי מכ"ס
השתלבות נעימה!

netahaa

New member
חחחח תודה לכולם! ../images/Emo13.gif