היי חדר > קצת על עצמי...

דלורית

New member
היי חדר > קצת על עצמי...../images/Emo68.gif

אני צמחונית כבר שש וחצי שנים, הצמחונות שלי נבעה מאידיאולוגיה בלבד, זה התחיל בתקופה ששמעתי סיפורים על התיאלנדים שאוכלים חתולים וכלבים <אני אוהבת מושבעת של בעלי חיים>, בכל אופן הידיעה שיש אנשים שאוכלים את חיות המחמד שלנו עשתה לי רע מאוד. יום אחד הייתי במרכז קניות ועברתי ליד דוכן דגים, לא יודעת למה אבל פתאום נעמדתי והסתכלתי על המוכר, הוא הוציא דג קרפיון והתחיל לחבוט בו בחוזקה והדג המסכן פרפר לו בין הידים עד שהוא מת
באותו הרגע החלטתי: אני יותר לא אוכלת דגים! ותוך חודש הפסקתי לאכול גם עופות ובקר, כי אמרתי לעצמי, אני לא שונה מאלה שאוכלים כלבים, פרה זה אותו הדבר <כמעט>. זהו בנוגע לאיך הפכתי לצמחונית <מקווה גם להיות טבעונית באחד מן הימים> אני רוצה להוסיף עוד משו, אוכלוסיית האנשים שלא אוכלים בעלי חיים מתוך אידואלוגיה ורחמים, הם אנשים רגישים, אוהבים ומקסימים וחבל שאין בעולם יותר אנשים כאלה! חזקו ואמצו אנשים יקרים

גם אני, גם אני

שלום לצמחונים ולטבעונים אני צמחונית בערך מגיל שלוש (עד אז הצליחו כנראה לדחוף לי רסק של חיות מתות) בערך בגיל שקישרתי בין מה שאני אוכלת למה שעושה "מו", "קוקוריקו" וכד´. מאוד מעודד לדעת שיש עוד אנשים מפוכחים, כי רוב האנשים מסבבי מתיחסים אלי כאילו אני (
) המוזרה. אני מאוד מקווה לטובת הקטנים שביננו שלא יצליחו לבלבל אתכם ושלא יוציאו לכם את המוטיבציה (לצערי, חלק מבני גילי שהיו צמחונים, נטשו את זה בסוף גיל ההתבגרות (נכון שאני נשמעת זקנה? אני בת 25). אז אנשים יקרים, אתם צודקים! הם (אוכלי הבשר) טועים! צריך רק לעזור להם לראות את זה. חיזקו ואימצו! ניוקי

וואו! גיל 3... מרשים

איך ההורים שלך הסכימו כבר מגיל כה צעיר לוותר על בשר? עוד לפני שהיו מודעים לתחליפים של הסויה והטופו, כל דוקטור היה מוחה על כך בתוקף. אני צמחונית כבר 6 שנים, וככל שהשנים עוברות כך אני סולדת יותר ויותר מבשר. כפי שהדברים נראים לי כעת, אין סיכוי שאני אחזור לאכול בשר, אלא אם כן אני אמצא את עצמי חסרת כל באמצע המדבר, מה שלא נראה ממש סביר.:) שאלה לכולם: בתור אחת שסבלה מאנמיה, עכשיו כבר לא, תודות לברזל ול-B12 מעניין אותי לדעת האם גם לכם היו חוסרים?

יש לי חוסר כרגע

בהתחלה חשבו שיש לי אולקוס ואני בקושי לוקח תחליפים כרגע אין לי ברירה אבל הכדורים מבלבלים אותי מאוד

למעלה