היי חברים

dror9991

New member
היי חברים

בלינק יש משחק קטן, שאתם צריכים לשחק ואז להכניס את הטלפון שלכם, אחרי זה יכול להיות שאתם זוכים בטלויזה LED 52 אינצ', אני לא היססתי פעמיים והכנסתי כבר את כל הפרטים ומחכה להיות הזוכה!!!! אני מצרף לינק.... מה שכן, אמרו לי שיש 2000 טלויזיות, כך שתסנו גם אתם! http://live.sekindo.com/live/liveClick.php?id=216209 קוראים לזה לראות את המונדיאל בגדול... משהו כזה..

How I Disappear

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

~מתתי~

טלילי26

New member
דרושים בני 16-18 לצילומי סדרה חדשה!

אם אתם בני 16-18 מאזור המרכז, עם/בלי ניסיון, מוכשרים ואוהבים להצטלם אנחנו מחפשים אתכם!!! לסדרה חדשה לנוער שתשודר בערוץ דיסני דרושים בנים ובנות לתפקידי ביטים וניצבים - הצילומים יתקיימו במהלך החופש הגדול, העבודה בתשלום! האודישנים יתקיימו באולפני הרצליה ביום שני ה14/6 החל משעה 16:00 לתיאום אודישן צרו קשר עם טלי 050-7280890

magshimim

New member
תכנית מגשימים

תכנית מגשימים יוצאת לדרך! תכנית מגשימים מיועדת לבני נוער אשר אוהבים מחשבים, אתגרים אינטלקטואליים צמאים לידע, בעלי ידע וניסיון מוצלח בתחומי המחשבים והרשתות. אם אתם רוצים להיכנס לעולם מקצועי מרתק וחדשני, שיאפשר לכם להשתלב, בהגיעכם לשרות צבאי, ביחידות עילית באמ"ן, ובהמשך במוקדי תעשיית הייטק, תכנית מגשימים מיועדת לכם. לפרטים ומידע נוסף כנסו לאתר www.magshimim.net

dafi54f

New member
רונדו

היי מישהו מכיר את המנהג הזה שנקרא רונדו בקרב שמיניסטים? אולי אתם יודעים מתי הוא מתקיים??? תודה

למעלה