היי חבר'ה... שאלה + עדכון קטנצ'יק.

היי חבר'ה... שאלה + עדכון קטנצ'יק.

אני כ''כ מצטערת שלא יוצא לי להיכנס יותר...
(אבל ככה זה שעובדים ערב ובקושי יש זמן לנשום... ) אני ממש שמחה לראות שאתם עדיין מעדכנים כאן, חשוב לכתוב לפחות 10 הודעות ביום , (כל משתמש) כדי שהפורום לא ייסגר לנו ... בכל מקרה, בנוגע לכל עניין העצומה, ואירגון הופעה של היל בארץ, עם כל הבלאגן של 2 ההופעות הקרובות של מדונה, בספטמבר, זה קצת בעיה לגרום לשוקי וייס, אדם מאוד עסוק, לקחת את הפרוייקט הזה על עצמו , אז חשבתי שיהיה יותר טוב לפנות אליו כשהכל יירגע קצת . אבל... זה לא אומר שצריך להפסיק את כל העבודה, כי יש עדיין לא מעט מה לעשות . בקרוב אסגנן מכתב שאותו נפיץ לכל האתרים הגדולים, עם השם של הפורום (פורום 1235 , הילארי דאף, ב''תפוז'') ועם קישור והסבר מפורט ומסוגנן לגבי העצומה, ואני מקווה שזה יעזור - והם יפרסמו את זה , וככה נשיג '2 ציפורים במכה'
גם יהיו לא מעט חותמים על העצומה , וגם מעריצי הילארי שעדיין לא מכירים את הפורום יתוודעו אליו ויצטרפו אלינו (כולי תקווה שזה יעזור ושהאתרים אכן יפרסמו את המכתב והעצומה). אם וכאשר הם יפרסמו אותו , תצטרכו לחתום כמובן , ולהפיץ את המכתב בכל דרך אפשרית .. לחברים/רות, חברים לשכונה/לביה''ס, קרובי משפחה, חברים לחוג/לתנועה, וכו' . וכמובן, לתקבק בצורה בוגרת בכל האתרים בהם יופיע האייטם בנושא... (ואפרופו פרסום בפייסבוק, מקושרים, אייסייקייו, איי-מייל, מסנג'ר וכו', בקרוב מאוד אפתח קבוצה בנושא בפייסבוק ) כל מי שאין לו פייסבוק שיפתח כבר עכשיו , יצטרף לקבוצה ויפיץ אותה הלאה . כולי תקווה שמחר, לכל היותר מחרתיים, יהיה מכתב מוכן + עצומה שתועבר לכל האתרים הגדולים. שיהיה לנו המון המון בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!
נ.ב וכמעט שכחתי, השאלה שבגללה פתחתי את האשכול מלכתחילה... ידוע למישהו אם יש כבר תאריך יציאה לסרט ''גרטה''? כי ניסיתי לברר כמעט בכל דרך אפשרית , וללא הצלחה...

נוייההה

New member
ששלוום לך D:

אז קודם כלל כלל הכבוד על התגובהה והיוזמה שאת לוקחת :) משמח אותי לדעת שעוד אכפת לאנשים מהפורום .. ואני אשמח לעזור לך אם תצטרכי עזרה P: כמה שרק אפשר :) יש עכשיו חודש ומשו נטולי לימודים שבשבילי נטולי דברים.. ובגלל שאת עובדת לא תהיה לי בעייה לעזור לך D: אני מקווה שכל חברי הפורום יתעוררו משנתם ויחזרו להגיב .. ונצליח לאתר את שאר מעריצי הילארי שאבדו אי שם ואינם מודעים לפורום ..

Aliska7

New member
בוקר טוב D:

איך זה שכשאת כותבת משו, זה תמיד כזה ארוך? :O וחכם :O אני אנסה מאוד מאוד לעזור :) למרות שאף פעם לא הייתי טובה מדי בדברים כאלו D: אבל אני אנסה! P: כולם מתו פה כמעט :(

It Snow In Hell

New member
בוקר טוב../images/Emo13.gif

קודם כל,כל הכבוד לך על היוזמה להבאת הילארי דאף לארץ
. הרצל אמר:"אם תרצו אין זו אגדה",ואני בטוחה שנצליח והילארי תופיע בישראל. לגבי תאריך יציאת הסרט "גרטה",רשום שהוא יוצא בשנת 2009 אבל אין את התאריך המדוייק
. ושוב,כל הכבוד לך על פתיחת העוצמה,הקבוצה,וכל היוזמה!!!

נוייההה

New member
הרצל../images/Emo164.gif../images/Emo69.gif הרס לי ת'חיים

כמהה למדתי עליו השנהה אאייייפפ

Efrat K

New member
לך הוא הרס את החיים?

אני הדרכתי במוזיאון שלו השנה,יותר מ210 סיורים על הרצל. ידעת שהוא עסק בפועל בציונות רק 9 שנים?

בכייף... ../images/Emo9.gif

כולי תקווה שהיוזמה תישא עמה הצלחה!!! אבל זה תלוי רק בשת''פ של חברי הפורום ... חייבים לפרסם את העצומה בכל מקום אפשרי ...
ולגבי גרטה...ראיתי מס' פעמים את הטריילר, ונראה שהיל עושה שם תפקיד מדהים! גם אני קראתי שהוא יוצא ב 2009 , ונשארו עוד 5 וחצי חודשים בערך... אני מקווה שהוא ייצא בקרוב...

למעלה