היי חבר'ה היצירתיים

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
אני יושב עכשיו על

למישהו יש אולי עוד אוטובוסים מישראל
חוץ מהסיטראו של אגד?
אני יושב עכשיו על
מפרקי של דן .... סתם דוגמא משעשעת קו 394 תל אביב אילת עם מפרקי סיטארו של דן ... הכי לא קשור ומה שבטוח נסיעה הכי לא נעימה לנוסעים

אורי404

New member
ההגה בצד ימין... אבל אלה אחל'ה

אני יושב עכשיו על
מפרקי של דן .... סתם דוגמא משעשעת קו 394 תל אביב אילת עם מפרקי סיטארו של דן ... הכי לא קשור ומה שבטוח נסיעה הכי לא נעימה לנוסעים
ההגה בצד ימין... אבל אלה אחל'ה
דברים.

alba19

New member
וואלה אחי

אני יושב עכשיו על
וואלה אחי
רעיון ענק.... נחמד תמשיך ככה

omdor

New member
יפה!!

אני יושב עכשיו על
יפה!!
איך אתה עורך את האוטובוס? ד"א לי יש עם הדלתות בצד השני

elians

New member
והנה ....

יפה!!
איך אתה עורך את האוטובוס? ד"א לי יש עם הדלתות בצד השני
והנה ....
התבססתי על הסיטארו שהיה בפורום כבר... של חברת אגד וירצתי אבטיפוס, סיטארו מרצדס תוצרת הארגז בשירות דן ...האותיות יצאו לי הפוכות ואני הולך לערוך את זה עכשיו אבל הנה כמה שוטים קטנים

elians

New member
והנה עוד אחד

והנה ....
התבססתי על הסיטארו שהיה בפורום כבר... של חברת אגד וירצתי אבטיפוס, סיטארו מרצדס תוצרת הארגז בשירות דן ...האותיות יצאו לי הפוכות ואני הולך לערוך את זה עכשיו אבל הנה כמה שוטים קטנים
והנה עוד אחד

JayZed

New member
הסיטארו הזה שלי. מפות הטקסטורה בו

והנה עוד אחד
הפוכות בגלל שעשיתי MIRRORING לכל המודל כולל הטקסטורה. אתה חייב ליצור אותיות הפוכות כשאתה עורך את הטקסטורות. ועוד דבר... אם אתה תרצה אי-פעם לפרסם את המודל פה, שנה את שם הבסיס בקווצי התכנון (TUNING), כי לא יכולים להיות שתי רכבים בעלי אותו שם בסיס במחיצת המשחק! (זה גורם למשחק להתקע)

elians

New member
העניין שאני לא כזה אשף

הפוכות בגלל שעשיתי MIRRORING לכל המודל כולל הטקסטורה. אתה חייב ליצור אותיות הפוכות כשאתה עורך את הטקסטורות. ועוד דבר... אם אתה תרצה אי-פעם לפרסם את המודל פה, שנה את שם הבסיס בקווצי התכנון (TUNING), כי לא יכולים להיות שתי רכבים בעלי אותו שם בסיס במחיצת המשחק! (זה גורם למשחק להתקע)
העניין שאני לא כזה אשף
בפוטושופ עדיין ואני הופך דברים ע"י הכנת קבצי תמונה מראש הפוכים ואז אחרי זה מדביק אותם על הקיימים בפוטושופ

mister K

New member
86-491-01

והנה ....
86-491-01
וולבו B10B ירוק של אגד חדרה.

JayZed

New member
יש לי את האוטובוס הזה הפוך. כלומר,

אני יושב עכשיו על
יש לי את האוטובוס הזה הפוך. כלומר,
הגה בצד שמאל. אולי כדאי שתעבוד איתו.

הבהרה חשובה:

אגד ודן לא בא בחשבון
נסה משהוא דובר אנגלית
הבהרה חשובה:
את ההודעה שנכתבה כאן האומרת "אגד ודן לא בא בחשבון- נסה משהוא דובר אנגלית"- לא אני כתבתי! זה אבא שלי הליצן הזה
והוא בכלל לא הבין את נושא ומהות ההודעה של פותח השרשור; הוא חשב שנשאלה השאלה "למי שייך האוטובוס הזה- אגד או דן?" חולה עליך אבא

הנה היצירה שלי, מתמונה שמצאתי

היי חבר'ה היצירתיים
למי בא לתרגם אותה לאיזה מפרקית של אגד או דן ?
הנה היצירה שלי, מתמונה שמצאתי
בגוגל של מפרקית סיטארו. שילוט קו, לוחית רישוי וסמל "אגד" לבן, נלקחו מגלריות הפורום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה