היי גם אני חולה על ביזקיט...

Sunny Garcia

New member
היי גם אני חולה על ביזקיט...

פצצה של להקה, מישהו פה מכיר את הלהקה SOIL? היא שווה משהו? שמעתי שיר אחד שלהם והוא די טוב...קוראים לו HALO למי שמעוניין בכל מקרה, ברכות על הפורום החדש, אם יש להקה שמגיע לה פורום זאת לימפ :)

TheXK

New member
מסכנה

יש לך טעם טוב.. שאת אומר שSOIL טובים.. אבל לימפ??? בעעע.. סתם חבורה של מתלהבים על סקטים..

Sunny Garcia

New member
קודם כל

אני בןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!! שנית, עניין של טעם, אני חושב שלימפ די טובים :)

TheXK

New member
לא יודע למה החלטתי שאתה בת

ושנית.. זכותך לחשוב שזה מוזיקה טובה.. לדעתי זה משעמם

Sunny Garcia

New member
תשמע...

אני לא אגיד לך שכלללללללללל שיר שלהם הוא יצירת מופת מדהימה שאף יצירה אחרת לא גוברת עלייה...אני בסה"כ אומר שיש להם שירים די טובים שאני אוהב ושוב לכל אחד טעם שונה, כמו שלכל בן יש טעם שונה בבנות, כך גם במוזיקה, לך זה נחשב משעמם, לי בכלל לא! אבל אני פתוח להצעות אם יש לך להקות טובות (לדעתך) להמליץ לי עליהן :) בכל מקרה, מתי לימפ מוציאים אלבום חדש?

TheXK

New member
חופשי

הנה שמות של להקות שאני מאוד אוהב papa roach, slipknot,adema , p.o.d. ,static x, system of a down, puddle of mudd, kittie, disturbed, staind, nickelback ויש עוד הרבה

SuperBeast

New member
ממממממממממממ

נחמד... נכד, אני צריך לדבר איתך, כנס היום לחדר !

™chester

New member
kitty חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תראה את כל הלהקות האלה ואתה עוד יורד על לינקין פארק, בדיוק אותה מוזיקה, זה רק מראה שאתה סתם פוסר. אפילו לרשום שם של להקה עם לסביות פריקיות אתה לא יודע

TheXK

New member
לצ´סטר (אני שונא תזמר הזה)../images/Emo94.gif

בננה בשביל שתמצוץ אותה

SuperBeast

New member
תראה...

אתה מתווכח כאן על טעם..! ועל טעם וריח אין מה להתווכח ! כל אחד אוהב מה שבה לו ואף אחד לא יכול לשנות את זה...:)

למעלה