היי בנות...

reneg

New member
היי בנות...

קודם כל אקדים ואומר שאני מהמין השני, אבל מבקש את עזרתכן ואת חוות דעתכן על משהו שקרה לי וזה (אני מקווה) המקום... הסיפור הוא די ארוך אבל אנסה לתמצת אותו... לפני מספר חודשים פגשתי בחורה, התאהבנו בטירוף והיינו כל הזמן אחד עם השני, טיולים, סופי שבוע בצפון, יציאות או סתם בבית ביחד... פשוט היינו מאוהבים... אך לאחר כ 4 חודשים יצאתי לטיול של אחרי צבא לדרום אמריקה בתכנון של סה"כ 3 חודשים, היא רצתה שניפרד ואח"כ כשאחזור נראה מה יהיה... בסוף הצלחתי לשכנע אותה שנישאר ביחד... טסתי ובהתחלה הכל היה מושלם... עד שאחרי חודש וחצי בערך היא אומרת לי שדברים כבר לא כמו שהם היו... שהיא לא מרגישה אותו הדבר... קיצרתי את הטיול כדי לחזור לארץ ולנסות לשנות דברים... חזרתי ונפגשתי איתה... היא סיפרה לי שהיה לה נורא קשה ושמישהו התחיל איתה והיא פשוט שפכה לו את הלב והוא ניצל את זה ועכשיו הם יוצאים... ניסיתי לשכנע אותה לחזור, נתתי לה יומן שכתבתי עם כל מה שאני מרגיש אליה כל הטיול... שום דבר לא עוזר ונשארתי עם לב שבור... מה אתן אומרות בנות?

binba!

New member
אמממ...

טוב..אז אני מבינה שאת או לפני,או אחרי צבא..... ככה שאתה גדול מהגיל הממוצע בפורום הזה בכמה וכמה שנים אני בת 13.5 (קוראים לי שירה) ולדעתי, היא לא שווה את זה! אם המרחק, זה מה ששבר את האהבה שלה כלפיך, אל תתאמץ להחזיר אותה.....אתה צריך מישהי שתאהב אותך. ומישהי שתאהב אותך באמת, לא תעזוב אותך בגלל שאתה רחוק!! תכתוב לה איזה מכתב, על כל מה שאתה חושב עליה, או שתדבר איתה על זה..... כי אתה בטח חייב להוציא את זה... ותנתק איתה את הקשר. כמה שזה קשה,זה הדבר היחיד שאתה יכול לעשות אז בנתיים,קח
ממני..

reneg

New member
אופס...

אני כבר די הרבה אחרי צבא... ולא ידעתי שכולם פה צעירים יותר... אין לי מה לכתוב יומן, כמו שכתבתי מקודם כתבתי כל הטיול יומן ומה אני מרגיש אליה... נתתי לה אותו... תודה בכל מקרה...

m.n

New member
אווווווווו

אתה נשמע מה זה חמוד!!!! אני מרינה בת 16 וכעיקרון אני אומרת לך לא לוותר!!!!!! משום מה יש לי הרגשה שהיא לא וויתרה עליך סופית פשוט היה לה מאוד קשה בלעדיך והגעגוגעים שברו אותה אבל היא עוד תתעורר ותראה מה יש לה בידיים זה ייכח לה זמן אבל קשר כמו שלכם לא זורקים ככה סתם אני מרגישה שאתה אוהב אותה באמת ויש לי תחשוה שתהיו ביחד... (שמת לב כמה תחושות יש לי ?! חחחח) בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ואני מקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר!
מרינה

reneg

New member
תודה חמודה...

אני יודע שהיה לה מאד קשה והיא גם סיפרה לי את זה, אבל אני מת עליה וממש קשה לי עכשיו... מקווה שהתחושות שלך יתממשו...

m.n

New member
מאמי...

התחושות שלי זה הדבר הכי חזק בחיים שלי! אם יש משהו שאני מאמינה בו זה התחושות שלי ומעבר לתחושות יש גם את התקווה ואני כולי מלאת תקווה שיילך לכם ואני גם מאמינה שאם נועדתם להיות ביחד אתם תהיו ביחד ושום מרחק או ריב לא ישנה את הגורל!!!! מקווה שהלב שלך יהיה שמח ומלא
ולא עצוב ושבור
בהצלחה מכל הלב! מרינה

reneg

New member
תודה...

אפשר לזרז את התחושות שלך? :) אני לא יודע אם נחזור... הזמן יפעל...

m.n

New member
חחחחחח

לא. אי אפשר לזרז תחושות אבל מה קורה ביניכם עכשיו? מה היא אמרה לך? חוץ מזה שהיא יוצאת עם מישהו אחר היא מאוהב בו? היא כבר לא אוהבת אותך? איך זה הולך עכשיו?...

reneg

New member
:)

עכשיו אנחנו בקטע של נתק... היא אמרה לי שהיא כבר לא מרגישה כמו פעם, עדיין אוהבת אבל לא אותו הדבר... היא לא מהואהבת בשני , עדיין לא...

your engel

New member
בחור יקר...

קראתי את כל השירשור ואני חושבת שאתה לא צריך לוותר... היא עדיין אוהבת אותך, והיא לא אוהבת את השני... אז אל תוותר עלייה אל תתנתק ממנה... נתצל את העובדה שהיא עדיין לא מאוהבת בשני ותגרום לה לחזור לאהוב אותך כמו פעם...כי האהבה שבה אלייך עדיין קיימת...היא הלכה לשני כי היא התגעגעה אלייך... אני חושבת שאסור לך לוותר עלייה כי רואים שאתה אוהב אותה מאוד ואני חושבת שהיא אותך...
בכל מקרה...

shiri88

New member
אההה....תקשיב-

אתה לא יכול לצפות ממנה שתחכה לך 3 חודשים!!! אבל אם היא באמת הייתה אוהבת אותך כמו שתיארת את זה- היא לא הייתה יוצאת עם מישהו אחר, אפילו שאתה רחוק... מסקנה: היא לא שווה את זה! תמצא מישהי אחרת שתעריך את אהבתך(אלוהים חזרת בשבילה??) שירי

למעלה