היי בנות

liat76

New member
היי בנות

רוב הזמן הייתי אנונימית, התחתנו ב- 27.10 בקרוב אני אעלה קרדיטים אם תרצו וכשיהיו תמונות אשמח לפרסם. אני צריכה עזרה, ההורים החליטו שצריך לשלוח מכבתי תודה לאורחים (התקשרנו למי שחשבנו שיש צורך), מישהי שלחה מכתב? אם כן איזה, מה כותבים, איך עושים? אשמח לעזרה...

ענת 79

New member
דווקא חשבתי על זה אתמול בערב

היינו בחתונה וקלטתי שהחתן-כלה מצטלמים על כל העולם ואשתו. חשבתי שזה יכול להיות רעיון לא רע לפתח תמונות מתאימות ולשלוח לאורחים עם פתק תודה קטן. יכול להיות שזה סתם טרטור, אבל לטעמי זה יהיה לא רע בכלל. עוד לא שיתפתי את החצי שלי בזה - סביר להניח שהוא יגיד שזה בזבוז זמן וכסף. נראה. תמיד אפשר להחליט אחרי.

liat76

New member
חשבנו על זה

חשבנו לעשות דיסק לכל משפחה עם התמונות הרלוונטיות אבל זה לא מספיק להם, עושים לנו טרור!

מסכימה עם מחשובתיו ההיפוטתיות

של החצי

ענת 79

New member
יכול להיות שאת צודקת

למרות שהוא מצד אחד רוצה לא להתלהב ומצד שני הוא מתווכח איתי כבר חודשיים על זיקוקים. (הוא רוצה ואני ממש לא). טוב, על זה אפשר לריב במועד מאוחר יותר. יש לנו דברים בוערים יותר לריב עליהם עכשיו...

בנושא הזיקוקים.. תתפשרו על קטנים

כאלה שהחבר'ה מחזיקים סביבכם- זה כיף- כמו ילד ביום העצמאות

מינם

New member
זה מאוד נחמד לשלוח מכתבי תודה

אפשר לכתוב משפט נחמד על תמונה שלכם מהחתונה. כך זה גם מזכרת, והבנתי שזה גם לא כל כך יקר.

לאמא של החצי הי רעיון כזה, בסוף

התקשרנו לכולם. זה לא צריך להיות ממש מכתב, אלא יותר גלויה, ולכן- שתי המלצות: 1. להיכנס לבית דפוס ולהזמין כרטיסים קטנים (בגודל של שנות טובות כאלה) לכתוב על כל אחד את השם אישית ולחתום אישית, לפי הקירבה. יתרון- מגיע כבר עם מעטפות והכל. חיסרון- קצת יותר יקר, כנראה. 2. לבחור תמונה שלכם מהחתונה, יפה וברורה, לשכפל כמות ממנה בחנות צילום, ולכתוב עליה בטוש מיחד "תודה שבאתם לאהוב איתנו" או משהו כזה.. אפשר גם לכתוב את זה על התמונה במחשב ואז להדפיס במכונה דיגיטלית.. מה שכן, צריך לקנות מעטפות... GOOD LUCK (זה נראה לי כמו כאב ראש) עוגה

shirara

New member
רעיון ניפלא להגיד תודה!

בבקשה רעיון ניפלא להגיד תודה! שוה כל אגורה...

למעלה