היי בנות

lola 1

New member
היי בנות

מה שלומכן?איך עובר עליכן השבוע שאוטוטו מסתיים לשמחתי הרבה.. לי היה שבוע מעייף נראה לי שאני הולכת להשלים שעות שינה בסופ"ש הקרוב.. אני מבינה שאין פה אקשנים כל כך ...

lola 1

New member
אצלי נהדר מאושרת

שסוף סוף הגיע הסופ"ש!!!!אחרי שבוע מייגע.. ד"א מישהי פה הולכת להופעה של מדונה?

אני רוצה ללכת..אתמול "הבריזו" לי ולא קניתי

עדיין כרטיסים.. את מחפשת עם מי ללכת? אני מאוד רוצה ולא בא לי לפספס... מה את אומרת? נשלב כוחות<?
נ.ב- רציתי להגיב להודעתך שרשמת למטה על הקשרים שהיו לך אבל אענה לך בפרטי..יום קסום

x יהלי x

New member
אכן כן ../images/Emo26.gif

ואני מתביישת להודות שזה לאו דווקא בגלל הערצה חסרת מעצורים של הזמרת המוערכת. זה יותר בגלל לחץ חברתי מתון עד עקבי ומטריד. הרי 'כולם' סביבי הולכים, 'כולם' קנו כרטיסים שבוע לפני, 'כולם' ניסו לפתות אותי, להסביר לי שאצטער אם לא אלך ובכלל... "כל החברים שלך הולכים, רק את לא תיהי שם"...ועוד כמה כאלה. אז הנה אני, עוד אחת מ'העדר', עוד אחת שתצטופף בדשא הלח יחד עם ערימת מעריצים (אמיתיים) שמכירים את כל שירי הזמרת בעל פה כמו את הביוגרפיה שלה. כן, אני...עוד אחת שמאשימה את 'כולם' כי היא... פשוט לא יודעת לעמוד מנגד ולומר "ברצינות, עזבו אותי מכל הבולשיט הזה".

lola 1

New member
תהני מותק חיים פעם אחת ../images/Emo13.gif

גם אני לא מעריצה שרופה של מדונה ובוא נגיד שאפילו היא לא במיוחד בפליי ליסט שלי .. אבל זאת פאקינג מדונה מתי תהיה עוד הזדמנות ..היא כבר פה
האדרנלין של הופעה חיה זאת חוייה..לא תצטערי

x יהלי x

New member
כן...גם את המשפטים האלה שמעתי ../images/Emo13.gif

אני מאמינה שאולי לא אצטער, כי...למרות הכל זאת מוסיקה, אנדרנלין והרבה אנשים שאני אוהבת, שווה אולי רק בגלל זה. אני מבינה את ה- 'זאת פאקינג מדונה' שלך..., אבל אני לא גדלתי עליה, אז היא באמת לא יותר מידי בשבילי. לא היא ולא השם הנוסף ו"הקבלי" שלה.

lola 1

New member
אז בואי נדבר ב-3/9 ..

או ב-2/9 אם את הולכת להופעה הראשונה [אני כן] אני סקרנית לדעת מה תגידי אחרי....
טוב שיהיה תיעוד..

x יהלי x

New member
ב 01/09, להופעה הראשונה

וכן, אני אדאג שיהיה לי כיף... אז אם תראי שם מישהי שצועקת שירים בלי לדעת את כל המילים, מישהי שרוקדת כי ככה בא לה עכשיו..., מישהי שסתם באה כדי להנות... תדעי שזו אני
אני אשמח לשתף אותך...

lola 1

New member
חח סבבה קבענו!

ואם תראי מישהי נדחקת לגולדן רינג[קרוב לבמה] כדי למצות את כל ה-1500 שקל "ששרפה" ..תדעי שזאת אני

x יהלי x

New member
מקווה שזו השקעה כדאית...

אני אנסה להשקיף עליך מאמצע הדשא... (תמיד ידעתי שיום אחד יהיה שימוש ל 1.77 שלי
)

פאמקי

New member
אז אולי...

זה בדיוק הזמן לצאת מה'עדר', זה בדיוק הזמן לייצב את עמוד השידרה, ובעיתוי הנכון, אולי אף תרוויחי על הכרטיס (והשיעור) הזה יותר מששילמת. אני ממש בעד להניח את הלחץ החברתי מאחור
. (אך אם בכל זאת החלטת ללכת, מאחלת שתהני יקרה).

luka on1

New member
1500 ש"ח להופעה??

אתן מטורפות.פשוט כמו שזה נשמע ככה זה פשוט. טוב הטירוף זה ברגיל שלך...

lola 1

New member
זאת אני שקניתי ב-1500 כרטיס גולדן ../images/Emo13.gif

ומאושרת מאוד על כך..

למעלה