היי אנשים!!!

mary lou

New member
היי אנשים!!!

אני מצטרפת לפורום!!! אממממ אבל אני לא יודעת הרבה על מחזות זמר, אז תצטרכו ללמד אותי... בעיקרון, (כמו שאפשר לראות על פי השם שלי) אני חולה על המחזמר ה-מ-ד-ה-י-ם מרילו!!! הספקתי לראות אותו ארבע פעמים (וכבר יש רטיסים לפעם החמישית...) ואני אפילו יודעת אותו בעל פה, מילה מילה!!! אניווי, אני מצפה לברכות "ברוכה הבאה" חחח... אגב, לשגיא ק- אתה במקרה שגיא קרישר?

mary lou

New member
יאאא איזה מתאים לך להיות בפורום הזה

זאת יעל ויא...

שגיא ק

New member
מתאים לי? למה??

הא ואני עוד לא הייתי ב'מרי לו' (בושה לעצמי) ואני יהיה פעם ראשונה באוגוסט בתיאטרון הצפון. מתי את הולכת פעם חמישית(!!!)?

mary lou

New member
באמת בושה!!!

אתה פשוט חייב ללכת!!! הצגה הכי שווה שיש!!! אני הולכת פעם חמישית בשבוע שלפני תחילת הלימודים, ושבוע לפני אני הולכת ל"ללכת עד הסוף" (עוד מחזמר של "הבימה") אם אתה מחפש פרטנר להצגות אתה תמיד מוזמן להזמין אותי...חחח...

שגיא ק

New member
גם אני ניסיתי להשיג לסוף אוגוסט...

אבל שהתקשרתי כבר לא היו כרטיסים אז קניתי לתחילת אוגוסט בתיאטרון הצפון בקרית-חיים (אני נוסע לסבא וסבתא שלי) ואני שורה 4! (למרות שלדעתי זה נמוך מדי... אני מעדיף קצת יותר גבוהה אבל לא יותר מדי..) וגם ביום חמישי הקרוב אני הולך ל"טובים השניים" בקאמרי (קומדיה)- ההורים שלי היו ואמרו שהיה נחמד. וכן אני מחפש פרטנרים להצגות - אני עושה אודישנים... חחח... ד"א - יש לך אי.סי.קיו ?

למעלה