היי אנשים

היי אנשים

אני רואה שאתם מדברים על המחזמר שיער ! ואני חייבת להגיד שההצגה הזאת פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה באמת הייתי ונהנתי מכל רגע באמת החברה ממש ממש מוכשרים בטירוף אהבתי הכל השירים ממש הכל הלך כמו שצריך אז אם יש פה שחקנים משם אני חייבת להגיד לכם שאתם נפלאים !!!!
ואני חושבת שאתם הייתם בהצגה שאני הייתי אתם החבורה הגדולה שישבה בצד ימין של הבמה ? ביום שני הזה ב9 ? היכול להיות ? בכל מקרה הצגה פ-צ-צ-ה מומלצת בחום ותאמת בא לי ללכת לראות אותה שוב !
 
מצטערת שיצא לי פעמיים !!!

שכחתי להגיד שאני חולה על הסרט שיער ! והאם יש ברשת את השירים בעברית ? חוצמזה אני אוהבת מחזות זמר ! הייתי ברוב ספר הג´ונגל ,עליסה-בארץ (אתם יודעים ל הצגות חנוכה וכו´ ) הכי אהבתי את צלילי המוזיקה גם רציתי לדעת אם אפשר להצטרף לפורום ?
 

Hippie Jeannie

New member
אנשים אני מתביישת שלא עניתם לה לפני

בוודאי שאת יכולה להצטרף לפורום, אין שום סיבה שלא.
ואם את מחפשת את המילים של שיער בעברית, תחפשי קצת בקבצים של הפורום ואני בטוחה שתמצאי. ואם תעייני קצת בארכיון של הפורום בתאריכים של תחילת יוני עד אמצע יוני, תראי שהפורום היה אז ממש "שעיר". ויש שם דיונים שעשויים לעניין אותך. זהו סיימתי.
 

Outlast

New member
וואי, רק בגלל זה נכנסתי הנה!

(לא בגלל המילים בעברית, בגלל "שיער"..) את הסרט ראיתי הרבה פעמים ואני מאוד אוהבת אותו, אבל זו הפעם הראשונה שראיתי איזושהי הפקה של המחזמר, וזה היה נפלא... עכשיו החלום שלי זה לראות את זה בחו"ל.. הייתי ביום רביעי ב-21:00, ונהניתי מכל שנייה. היה פשוט מדהים! הפקה מעולה, משחק מצויין, ענק! כמובן שהגדול מכולם היה ´ווף´ [יגאל מזרחי, אם אני לא טועה], הוא היה מדהים! למישהו יש פרטים עליו? אם הוא מופיע בעוד מקומות וכאלה? אניווי, נראה לי שזהו, פשוט הייתי חייבת להגיד את זה, והלוואי שיכולתי ללכת שוב, אבל ר"ג ואני לא ממש צמודות אחת לשנייה...
 
אפשר להגיד שגם אני

אני פשוט חולה על הסרט וגם אני ראיתי את ההפקה של המחזמר פעם ראשונה ואני חייבת ללכת שוב !!! שאלה מי שיחק ביום שני שעבר ב21:00 את ברגר ?
 

Hippie Jeannie

New member
לפיקולנית ו-outlast

בקשר ליגאל - הבחור סיים בית צבי ב-1999, ומאז עושה שם הרבה תפקידים, כמו למשל יוסף ב"יוסף וכותונת הפסים", מיקי ג´ונסטון ב"אחים בדם", ואת ווף בשיער, שאת זה כבר ראיתם. הוא גם שיחק לאחרונה בקאמרי ב"כטוב בעיניכם", והיה בהפקה של עלובי החיים ב-99 ועוד כל מיני דברים. יש למטה קישור למקום עם קצת מידע נוסף עליו, כי בכל זאת אני לא זוכרת הכל. ואם תסתכלו בכותרות שרצות בפורום למעלה, יש קישור אחד - "ראיון עם יגאל מזרחי", שנעשה לפני כמעט חצי שנה במחזור הקודם של שיער. אולי זה גם יעניין אתכן. וביום שני ב-21:00 שיחק בתפקיד ברגר איתי טיראן, שהוא לפי דעתי מוכשר בטירוף, אפילו לקחו אותו לעבוד בקאמרי אף על פי שהוא כולה בוגר בית צבי טרי, וזה כבר מעיד על משהו. ושוב - לכותרות שרצות למעלה יש גם עליו כתבה מעניינת. מקווה שעזרתי יווווווו נראה לי שהפורום הזה שוב פעם מתחיל "לגדל שיער" בצורה קיצונית...
גומא בוודאי כבר צורח מרוב תסכול...
 

Outlast

New member
תודה..../images/Emo140.gif

"שיער" זה נפלא, אני לא בטוחה שיכול להיות פה יותר מדי...
אגב, ביום רביעי גם איתי טיראן שיחק, נכון? היה לי קצת קשה לעקוב ולזכור...
 

Outlast

New member
תמונה מהממת..

ועם השיער הארוך והכל- יגאל כ"כ מזכיר אותו... פשוט מדהים.
 

fracky

New member
זאת החלוקה בד"כ?

גיל עושה את ההצגה של 18:00 ואיתי את ההצגה של 21:00?
 
למעלה