היי אנשים

היי אנשים../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

מ'מצב? טוף...אני דתייה (עוד פחות מחודש יומולדת 14
) ו...אני רוצה להגיד לכם ש... לפי דעתי...הפורום הזה ממש טוב כי...(ואני אומרת גם לדתיים וגם לחילוניים) כל פעם שאני נכנסת לאינטרנט או גם סתם במציאות אני נתקלת בדברים כאלה: מה
את דתיה
או במילים שלנו "יש לך חיים???" אז כל פעם אני צריכה לעשות פרצוף חמוץ שכזה
ולהסביר...כן
יש לי חיים
למזלי...בנתיים לא נתקלתי ב-אממ.....תופעה (
) הזאת בתפוז (לשמחתי) ואני מקווה גם שאני לא אתקל.... ובחיים יש לי פתרון לתופעה הזאת.... אני גרה בגולן (כן,כן...בצד השני של כדור-הארץ) ויש אצלינו מפגשים דתיים-חילוניים ואני גם לומדת פעם בשבוע עם רוסים, חילוניים,ערבים,צ'רקסים,דרוזים וכל המינים...וזה שובר ת'סטיגמות
אז....בקיצור..... מקווה שתקבלו אותי יפה
פחח....אני יודעת שבישראל נוהגים לקשר בין משפט למשפט...אצלי זה לא ככה....תתרגלו
ולכל הסקרנים......החתימה שלי בעקבות שרשור חביב...שבו...אממ....הגיעו למסקנה המרה שאני אהיה מובטלת/קופאית בסופר....אז הנה
אני לא
יום נעים

mayakol

New member
משועממת, יש גם פורום של בנ"ע

כנסי אליו, אנשים ממש נחמדים! (ותגידי שאני שלחתי אותך, יעשו לך פרוטקציה...
)

מתנדב

New member
ברוכה הבאה לפורום.....

ואני מכיר מאוד את התופעה המוזרה הזאת, כן כן זאת תופעה מוזרה לחלוטין שישנם כאלו שחושבים שבגלל שאנחנו דתיים, אז אין לנו חיים, ואנחנו כל היום סגורים בעצמנו ולא יוצאים לנשום אויר בחוץ.. אני אם אנשים כאלו מעדיף לא להגיב, כי לדעתי זה טמטום לחשוב דבר כזה, יש לנו חיים, ולהם יש חיים, רק השאלה היא למה הם קוראים חיים?, לאותם אלו שחושבים שלנו אין חיים?...

yoyo10

New member
אני כבר הרבה שנים משתפת בשיחות

ובמפגשים של דתיים וחילונים ואני יוצאת הרבה פעמים בהרגשה שהדתיים משתכלים על החיים של החילונים כאילו הם רקים מתוכן ושטחיים. אני חושבת שפשוט התוכן בחיים הוא שונה

mayakol

New member
אויש, הייתי שואלת עכשיו את שאלת ה-

הסבירי לי מה התוכן בחייהם של החילונים? אבל השאלה הזו מסוכנת, וכמובן שלא נגיע לידי הסכמה אלא רק לויכוח גדול, אז אולי יש טעם להמנע ממנה מראש...

מתנדב

New member
נכון מאוד יויו....

כל אחד יש לו את החיים שלו, אי אפשר לקבוע נחרצות שלדתיים או לחילונים אין חיים, זה פשוט מגוחך לחשוב כך...

למעלה