היי אנשים צריך עזרה

shalti

New member
היי אנשים צריך עזרה

יש לי בעיה מאוד מעצבנת ואני לא מצליח למצוא פתרון כשאני לוחץ על קישור וחלון חדש נפתח הוא נתקע, ואם אתם מכירים את זה, הדף נראה שקוף וראה את החלון שממנו פתחתי את החלון או את שולחן העבודה כאילו הוא "שקוף" ניסיתי להתקין את אקספלורר 6, לא עזר עשיתי ריסטור סטינג, לא עזר אני לא ממש סובל את הנטסקייפ אבל אין לי ברירה אחרת, פשוט אי אפשר לגלוש ככה אז, בבקשה, תעזרו לי עם הדבר הזה בתודה מראש שאלתי נ.ב. צירפתי תמונה

nights

New member
כמה זיכרון יש לך../images/Emo35.gif איזה מעבד../images/Emo35.gif

shalti

New member
אם אתה מדבר על ראם אז 256

אם על דיסק קשיח אז 20 gb ומעבד זה פנטיום 3 800, אם אני לא טועה בתודה מראש שאלתי

nights

New member
נשמע כמו בעיית משאבים אבל...../images/Emo88.gif../images/Emo44.gif

נסה בתור התחלה להסיר את הנטסקייפ שלך לגמרי. אח"כ להסיר את האקספלורר. אם יש עוד דפדפני אינטרנט - הסר גם אותם. בצע אתחול למערכת. עכשיו - התקן מחדש את האקספלורר 6. שווה גם לבדוק אם אין עוד תוכנות שעובדות על האקספלורר כמו VP ואם התופעה קוראת אחרי זמן עבודה ממושך או שלא.

shalti

New member
טוב, אז הייתה לי בעיה עם הגלישה

nights, זוכר שאמרת להסיר את האקספלורר? אבל האקספלורר נעלם לי מה add/remove בלוח הבקרה מה עושים? נראה לי שאני אתקין את הנטסקייפ שוב בתודה מראש שאלתי

nights

New member
אם הקספלורר נעלם...../images/Emo81.gif

אם הקספלורר נעלם מ"הסר\הוסף" זה אומר שהוא לא מותקן או שהוא לא מותקן כראוי. אנא התקן שוב

shalti

New member
nights, אתה לא עוזר הרבה, אבל....

התקנתי את ה6 ובנתיים הוא עובד וחצי פיתרון יספיק לי לבנתיים פתחתי חלון חדש, ומה אתם יודעים? הוא נתקע, איזו הפתעה! אבל, בטעות לחצתי על home והאתר נפתח כנראה כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על עצור ואחרי זה על רענן והדף נפתח ומה אני אומר? ישששששש!!!! עכשיו אפשר לגלוש בשקט נפשי תודה nights שאלתי

למעלה