היי, אני חדש

Nivel

New member
היי, אני חדש

מאיפה אפשר להוריד פרקים של הסדרה? ואם אסור לדבר על זה כאן-אנא שילחו לי הודעה פרטית עם הפרטים. תודה רבה

h e n y

New member
אבוי................

ברוך הבא.....
ואתה יודע למי לפנות בעת צרה{סתכל בחתימה...}
ומיום ליום אני מופתעת כמה אתם לא יודעים לקבל אורחים
בושה
מהר להגיד שלום

Nivel

New member
תודה על הקבלת פנים,

אודה לך על עזרה במציאת פרקים ... :)

pini430

New member
ברוך הבא ../images/Emo140.gif

פרקים של הסידרה משודרים בכל יום בערוץ סטאר כמה פעמיים ביום... אבל אם אתה מתעקש להוריד למחשב אז יש ב"קאזה" ומין הסתם יש גם באימיול...

Nivel

New member
אין בקאזה ואין באימיול, וחיפשתי

והרבה, מאוד אני מודע לשידורים בסטאר וורלד ותודה

pini430

New member
זהו ש..

לי אישית יצא לראות כמה פרקים בקאזה...זה תלוי גם מתי אתה מחפש... אז תמשיך לחפש....בינתיים הנה קישור לפורומואים בריל פלייר של כל הסדרות ששודרו עד עכשיו

h e n y

New member
כול הכבוד../images/Emo70.gif

עכשיו יותר חזק....
נראה לי שאין

Neta558

New member
ברוכבא ../images/Emo39.gif

אסור לדבר בפורומים על פעילויות לא חוקיות כגון הורדת פרקים (הפרת זכויות יוצרים..) אז פיני-שתוק
חוץ מזה שהסדרה משודרת בכל כך הרבה שידורים חוזרים שקשה לפספס (אבל בשביל זה אנחנו פה!).

לירונר

New member
היי, ברוך הבא ../images/Emo140.gif

אסור לדבר בפורומים על נושאים כאלה, כי זו הפרת זכויות יוצרים. אבל מכיוון שכבר ענו לך (ואני מוותר כל הזמן) אז אני אשאיר את ההודעות של חן ופיני. אבל רק הפעם

pini430

New member
נו באמת נטע וילרון...

זה לא דיסקים או סרטים שנמכרים....בסך הכל סידרה שמשודרת לכל
עכשיו באמת הצחקתם אותי.. אבל תמשיכו..

Neta558

New member
מה אני נראית לך?

אני לא המצאתי את חוקי זכויות היוצרים, אני רק אומרת לך שהם קיימים והם בהחלט כוללים הורדה של סדרות טלויזיה. כל הקבצים של התכניות מופצים באופן לא חוקי, זה בגדר עובדה וזה לא קשור אלי או אל לירון. סדרות, אגב, לא משודרות לכל, הן משודרות למי שמשלם לחברות הכבלים או באמצעות תשלום מפרסמים שונים, כך שהאולפנים בהחלט יכולים לטעון לנזק כלכלי מאותן הורדות.

pini430

New member
אז זהו..

שחוקי זכויות היוצרים לא מתיחסים להורדות סדרות טלויזיה,ההיפך דוקא הם מתירות הקלטה של אותן סדרות(מה עם הפרת זכויות ונזק כלכלי ?) וזה לא מפליא שעד עכשיו לא הוגשה שום תביעה בעניין וזה כי הטיעון על נזק כלכלי ממש קלוש...מה שלא נכון לגביי דיסקים וסרטים שנרכשים באופן אישי

h e n y

New member
די... יש לי כאב ראש../images/Emo3.gif

ואני לא אמרתי כלום על הורדת סרטים

pini430

New member
שמתם לב ש...

עד עכשיו אף אחד מהחדשים שהגיעו לפה לא נשאר

למעלה