היי.. אני חדשה!

פופו9

New member
היי.. אני חדשה!

אממ.. קודם כל אני מכורה לספרי הארי פוטר.. מקווה להשתלב.. נ.ב. זה נכון לדעתכם, לפי מה שפרסמו באינטרנט, שדמבלדור לא מת?

ברוכה הבאה! ../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif + ../images/Emo133.gif (נראה לי)

השתלבות נעימה ומהירה. ולדעתי, עם כל הצער שבדבר- דמבלדור מת, אבל לדעתי כמובן שעוד נשמע ממנו\עליו איכשהו.

ZoHaRoT

New member
ברוכה הבאה! +../images/Emo133.gif

אני זוהר כמעט בת 14. אממ.. אני גם אחושבת שדמבלדור מת... אבל נגלה עליו עוד דברים או משהו כזה.... תהני!

ברוכה הבאה../images/Emo108.gif

להבא סמני
בנושא של הודעות עם תכנים כאלה, כיוון שיש אנשים שלא מעוניינים לקרוא תאוריות

מחשבה, תיאוריה, משהו שלא יודעים אם יקרה../images/Emo108.gif

או לא, אבל מנחשים, ומביאים הוכחות ונימוקים מדברים שקרו

Guid

New member
ברוכה הבאה!

עידן, 20. דמבלדור מת לדעתי. פשוט כי זה מה שקורה, כמעט, לכל מי שפוגעים בו עם קללת אבדה קדברה ואז הוא מפסיק לנשום. ‎:D

המסכה3

New member
ברוכה הבאה../images/Emo174.gif../images/Emo83.gif../images/Emo13.gif

יובל בן12.9 לצערי דמבי מת

צלליות

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

דמבי מת. זה נורא נורא עצוב אבל אין מה להמשיך לקוות ולהמציא תאוריות על זה כי הוא מת. פשוט מת. :-\

gelrad

New member
../images/Emo133.gifזה אף פעם לא פשוט כשיש קסמים...

יש לא מעט רמזים בספר ה 6 על חזרה מהמוות, ותחיה מחדש. ובנוסף לא מעט רמזים שסנאפ עדיין נאמן לדמבלדור. לכן אומנם נראה שדמבלדור באמת מת, אבל אני אופתע אם הוא לא יחיה מחדש כמו עוף החול...

צלליות

New member
אבל כמו שכבר אמרו הרבה לפני

בכל הספר מדגישים שאין חזרה לחיים. עוף החול לא חוזר לחיים הוא נהייה צעיר שוב (או משהו כזה.. האמת לא ממש הבנתי את הקטע עם עוף החול..) לדעתי אחרי הקבורה והכל לא מתאים שרולינג תחזיר אותו לחים.. חוץ מזה שזה ממש מתאים שהוא מת עכשיו (לא שאני שמחה או משהו) אבל ברור שנשמע ממנו עוד והארי יעזר בתמנה שלו ובדברים שלו..

YaYa07

New member
וואוו..

מסרבים להאמין, מה? אין חזרה לחיים והדגישו את זה כמה וכמה בספרים. רולינג *אמרה* בפירוש שדמבלדור מת. הארי ראה את הגופה של דמבלדור. ברצינות, למה כל כך קשה להאמין שהוא מת?

למעלה