היי אני חדשה פה!

LuLiLoPiLaTo1

New member
היי אני חדשה פה!../images/Emo13.gif

היי כולם אני ענבר עוד מעט 15
אני צריכה עזרהההה אני ממששששש ממששש משתעממתתת בחופשששששששש מישהו יכול להמליץ לי על דברים נחמדים שיעבירו לי את הזמן? אני עולה לתיכון שנה הבאה ככה שאני מאוד רוצה לנצל את החופש הזהההה אני מנסה לארגן בריכה ים פארקי מים עם חברות אבל זה לא ממש יוצא.. אני מיואשת..... למישהו יש עצה? תודה מראש

Moranus

New member
ברוכה הבאה

אמ...זה קשה שאין מתנדבים לפארקים ים ובריכה אז אין לי ממש הצעות בשבילך....סורי בכל מקרה ברוכה הבאה מקווה שתהני פה ולהיכרות: אני מורן בת 16 מראשון

icודליה

New member
קודם כל ברוכה הבאה! ../images/Emo140.gif

את יכולה לעשות המון דברים בזמן הפנוי! יש המון אתרים נחמדים וקלילים (ראי קישורים למטה), שיכולים להעביר לך את הזמן ולא רק זה: את יכולה לקרוא ספרים שזה דבר נהדר, אני ממליצה לך על 'נשים קטנות' ועל 'הסיפור שלא נגמר' שהם ספרים מדהימים! את יכולה לעשות כל מיני דברים במסגרת היצירה, ציורים, פיסול, ובכלל זה דבר נהדר שעוזר לי להעביר את הקיץ! את יכולה תמיד ללכת אל חברה... את גם יכולה להסתובב בקניון, אולי אפילו לראות איזה סרט... כמובן את יכולה ללכת לים!!! ולצפות בטלוויזיה.. ועוד ועוד!

the cookie girl

New member
היי, גם אני דנדשה פה../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

אם בא לכם האיציק שלי הוא-
262984607
ואני מקווה להשתלב פה

icודליה

New member
היי!!../images/Emo24.gif

נועה שמך? לחברה ממש חמודה שלי קוראים נועה! קטעים! אני בטוחה שתשתלבי נהדר ומהר העיקר שתישארי פה!!

be a bee

New member
היי

ברוכה הבאה, אני יצרף אותך לאיציק שלי אגב טוב שאת מסכימה איתי שאני שווה עוגיה חחחח.... (
)

../images/Emo24.gif ברוכות הבאות..

אני מארגו.. 14 וחצי.. [
בת ים] הממ.. ענבר, יש המון דברים שאת יכולה לעשות בחופש. דברים הרבה הרבה יותר נחמדים מלשבת ולהזכיר לעצמך שמשעמם לך. הרי לכולם משעמם בסופו של דבר, בשביל זה יש חופש, בשביל להשתעמם. בכל מקרה, את יכולה לארגן את פאקרי המים ושאר בילויים עם חברות שלך אבל כמו שמורן אמרה- צריכים ממתנדבים. אל תחכי לזה שיתקשרו אלייך. תתקשרי את לכולם ותזמיני אותם.
.
*לא מודעת למה שחירבשתי עקב שעות אמצע הלילה המוקדמות שקמתי בהן*
התמכרות מצויינת לכן..

zvozda4ka

New member
היייייייייייייייי

ענבר ונועה!!!
ברוכות הבאות
ת'אמת אם משעמם לך.... תיכנסי לפורום\אייסיק\צ'אט ודברי איתנו.... אני רוני,בת 12,מטבעון... התמכרות מהירה ונעימה!!!
האייסיק שלי: 302459784 ביי ביי...

../images/Emo24.gifברוכות הבאות! ../images/Emo103.gif

אני קנדי (אולגה, קנד, וטאוור) בת 12 מקרית אתא... התמכרות נעימה!

LuLiLoPiLaTo1

New member
תודה רבה לכולם ../images/Emo13.gif

תודה רבה על העצות באמת אני אקרא ספרים זה רעיון נחמד המליצו לי על כמה ממש יפים.. אמ.. ו... התכוונתי שאני מארגנת והן לא רוצות..חחחח
(נשמע מוזר, נכון? לא אצלי בחבורה..) אני אולי יעשה באמת דברים מגבס בחופש וזה.. אבל לא יודעת אני ממש עצובה כי כבר עוד מעט החופש נגמר ואז מגיע התיכון..ורציתי משהו ממש מיוחד לעשות-לטוס עם חברות..(חח דמיוני המופרז..) לא יודעת-אוףף-אני ממש מאוכזבת!

simha1112

New member
ברוכה הבאה !

אני שמחה בת 12 ומה נישמע? לכככככככווווווווולללללללםםםםםםםםםםם

be a bee

New member
היי

מה נשמע? ברוכה הבאה לפורום, מצתערת אבל אין לי רעיונות רוב החופש אני ישנה או נפגשת עם חברות

למעלה