היי, אנחנו עוד פה ?

היי, אנחנו עוד פה ?אמש קראתי בעיתון שמכרו את תפוז לחומוס אחלה. אולי רק לאחלה, בלי חומוס. אני לא ממש מבין בזה. מה שאני רציתי לשאול זה: ``כשהיה כתוב שהמכירה כוללת את הקהילות`` זה כולל אותנו ? את ההודעות שלנו ? כי אם כן, רבותיי, אני מרגיש שנעשה כאן צדק היסטורי. זוכרים שפעם תפוז היה שווה כמה מליוני דולרים (לא מזמן, רק שנה) אחר כך גילינו (האמת גיליתי, אבל אני צנוע) שמישהו קיצץ את ההיסטוריה של הפורומים. ואז מישהו אחר קיצץ את השווי של תפוז לפחות מחצי מליון דולר. אתם שמים לב לפואנטה. מי שחי על חרבו, וגו`. ומענין לענין באותו ענין. כשמכרו את הקהילות, מכרו גם את זיו ? כי קראתי שיישארו רק עשרים עובדים מתפוז שיעברו לאחלה. ועכשיו יכריחו אותנו לכתוב אצל אלה מהחומוס ? לא נראה לי.
 

mingusit

New member
נדמה לי שזיו לא עובד אצל פרי הדר או קרם תימני (ככה קראו לזה בחמישייה, לא?) (-:והוא עושה הכל מתוך נאמנות למטרתנו המקודשת המשותפת... לא?! (-;
 
האמת? לא ממש ברור לי...מה קורה, כי אף אחד מתפוז כבר לא טרח לדבר איתי המון זמן ולא נראה לי שממש איכפת להם מהמתרחש בקהילות או בפורומים. אני כשלעצמי יש לי ``דיי ג`וב`` משרדי ומהוגן שאינו קשור לתפוז בשום צורה ואופן, ואת ניהול הפורום אני עושה כמעט בהתנדבות. אז האמת? לא יודע מה קורה כ``כ ולא ברור לי אם נמכרתי או לא. אני מניח שבינתיים אנחנו כאן ועד שלא ייכנס לנו קוץ מעצבן במיוחד בתחת גם נישאר כאן. סה``כ מה לנו ולכלכלה החדשה שבחוץ? אנחנו פה בשביל הדרינקים והחברה, לא?
 

alex

New member
אולי הגיע....הזמן לנקוט בטקטיקה הידועה מילדותנו , כשההורים אמרו לנו : אם מישהו הולך לאיבוד ניפגש בדיזנגוף פינת פרישמן. אולי נקבע מקום מפגש כברירת מחדל ? כי אם יסגרו לנו את תפוז זה יהיה עצוב לי . כי בסך הכל די נעים לפגוש אתכם על בסיס קבוע . אתם כמו נעלי-בית נוחות . יומיומיים , חמים , זמינים . ותנסו אתם לאבד נעלי-בית . קריז מוחלט . ואם הייתי רון הייתי שובר את השורות ושולח את ההודעה כשיר. אבל אני לא רון . רון . ( סתאאאאאאאאאאאאאם ). אלכס.
 

eri

New member
יש פורום לחיפוש קרובים, אמנם בוואלה אבל המטרה מקדשת... 
הייתכןכי לא הבנת שאני מתבדח, או שמא אני לא הבנת שאת עונה לי בבדיחות ? כי למען האמת, אני לא הלכתי לאיבוד. אני פשוט כל כך נוראי, שהורי נטשו אותי ... חה..., חה...., חה.... (וגם זה היה בבדיחות הדעת).
 

eri

New member
נראה לי שמתחנו את הבדיחה הזו עד מוותאז אני אהיה זו שתפרוש מתוך כבוד לבכירים ממני
 
אהמממ....רבות התלבטתי באתגר שנזרק בנונ-שאלנטיות לעברי. התלבטתי, והחלטתי להרים את הכפפה. (איך האתגר שנזרק הפך לכפפה לא ממש ברור לי, אבל ככה זה). הנה הטקסט של אלכס, בחרוזים. אני יודע, החרוזים לא משהו. אבל זה בגלל שחומר הגלם לא היה משהו. מה לעשות. אם מילים של סתם, יוצאים גם חרוזים של סתם. אולי הבשיל הזמן אליו הגענו לנקוט בטקטיקה שבילדות ידענו כשההורים לנו אמרו מי יקרה אם תאבדו אם מישהו לאיבוד הולך - מייד להתאושש בדיזנגוף פינת פרישמן – שם ניפגש אז אולי גם אנו , כברירת מחדל נקבע מפגש באיזה מקום או היכל כי אם יסגרו לנו את התפוז זה יהיה עצוב, כמו מטאטא בעכוז כי בסך הכל זה די נעים וידוע לפגוש חברים על בסיס קבוע אתם חברים כמו נעליים נוחות נעלי-בית, מפנקות וזמינות נסו פעם לאבד אותן, קריז טוטלי, כמו מטאטא בישבן ואם הייתי רון הייתי גאון שובר את השורות, בקאראטה מהיר וכותב את ההודעה, ממש כמו שיר.
 

mingusit

New member
הרבה דברים אפשרלהגיד על תחום ה``דיי ג`וב`` שלך, אבל ``מהוגן`` הוא לא אחד מהם...
 
למעלה