היי איילה

היי איילה

זאת אני גל זוכרת אותי?? אם כן אז אני מאוד שמחה שההורים שלי דיברו עם ההורים שלך במשך כל הזמן שחיכינו ליהודה שיגיע.. אמא שלי רוצה לשמור על קשר עם אמך אז אשמח מאוד אם יש לך אייסיקיו או אימייל שנוכל לשמור על קשר את ילדה מקסימה ומאוד מאוד מאוד נהנתי לדבר איתך תודה גל

../images/Emo41.gif ../images/Emo56.gif היי גל

איך אפשר לשכוח אותך במיוחד שהיית עם יהודה לוי, מה עיניינים אני מאוד שמחה לשמור איתך על קשר, רוצה לומר לך שהפגישה שלך עם יהודה לוי היתה מקסימה. מספר האייסיקיו שלי הוא: 286137844 הכינוי שלי הוא "Nא+7ה את הwNw" באייסיקיו אני אשלח לך את המייל, וגם את מספר הטלפון שלי בבית שאמא שלך ושלי ידברו, אמא שלי מאוד שמחה על שאימך רוצה לשמור על קשר. יבוא יום וניפגש, נ.ב. אל תישכחי להוסיף אותי באיסיקיו שלך את יכולה אפילו עכשיו אני כרגע במחשב.

שלום איילה זאת שוב גל

אם את רוצה אז אני כותבת גם בפורום יהודה לוי www.yudyud.up.co.il אני שמחה מאוד שהגבת למכתבי ואני שמחה שאנחנו שומרות על קשר אני מאחלת לך המון המון הצלחה ואני מקווה שאת נהנת בקורסים

גל זאת איילה

היי אני לא מצליחה לקבל את תיבת ההודעות שלך באייסיקיו תנסי שוב להכניס אותי ולאשר, אני ינסה שוב.

שלום איילה חמודה

שלום לך את נמצאת אצלי באייסיקיו כמחוברת ואת לא עונה? אולי יש לי או לך תקלה במחשב אני יבדוק את המצב אצלי איך עבר המבחן באנגלית??

למעלה