הייתם מאמינים שפיספסנו

Rוית

New member
הייתם מאמינים שפיספסנו../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

ב7 לאפריל, הפורום חגג שנתיים לקיומו
אז ברכות ואיחולים לנו!!!!
כמו כן עידכנו את הלוח אירועים (כל הימי הולדת של 2004-2003 שעברו עודכנו ל2004-2005) וראיתי שפיספסנו המון המון ימי הולדת של אנשים (שרובם נעלמו מהפורום לצערי).. אבל במקרה שמישהו פה גדל בשנה ולא בירכנו אותו ולו במזל טוב קטן נא לצעוק עלינו!!!

../images/Emo12.gif../images/Emo49.gif

איך פיספסנו אירוע שכזה????????????????????????? טוב עדיף מאוחר מאשר לעולם לא~ טוב אני כותב פה בערך מאז שהפורום נולד והוא כבר הפך להיות ממש שגרה בחיים, אין יום שעובר שאני לא נכנס לראות מה חדש ומה יש לאנשים פה לספר. הכרתי דרך הפורום אנשים מקסימים, באמת מקסימים. אני מקווה שנמשיך להיות פורום כזה אוהב ותומך כמו שאנחנו עכשיו . love u all דןץ

מלכוש

New member
../images/Emo65.gifאהה מזל טוב לנו../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif

למרות שאני בכלל לא הייתי מההתחלה... כמו שדן אמר, הפורום הוא חלק בלתי נפרד גם ממני! =) ואיזה כיף להיות חלק מהפורום הזה, באמת
אני שמחה על זה שמצאתי אותו והתחלתי לכתוב אני שמחה על זה שהיכרתי פה אנשים מקסימים אני שמחה על זה שמצאתי עוד אנשים שאלאניס מוריסט עושה להם איזה משהו בפנים שאנחנו מדברים, מנתחים שירים ובכלל.. תודה לכולכם

איך שכחנו../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif.................

אחחחחחחחח אני כותב כאן בפורום הזה שנה וכמה חודשים (נדמה לי או חודש) אני יכול להגיד שכאן מצאתי את מקומי הייתי בכל כך הרבה פורומים שלא משתווים בכלל לפורום הזה...........יש כאן אנשים מיוחדים וחכמים בעיקר (טוב, אלאניס כמובן
) נחמד לחגוג לפורום הזה......אני מרגיש גאה שאני חבר בו
רוית.................כל הכבוד לך את לא יודעת כמה אני מעריך אותך

j u n k

New member
מזל טוף לנו! ../images/Emo65.gif

כן כן עשינו זאת.. :) גאה להיות חלק מהפורום המגובש הזה... ומי יתן ויהיו לנו עוד שנתיים מוצלחות כאלו

Not The Doctor

New member
וואו! מזל-טוב לנו!!

איזה יופיי! כמו שכולם אמרו... אני מרגישה פשוט נפלא להיות חלק מהפורום המקסים הזה, תמשיכו כך, אני מתה עליכם! מואה! NTD.

מזל טוף!

ואוו לא ידעתי שאתם פה כבר שנתיים! מזל טוב! אומנם הצטרפתי רק לפני כמה ימים אבל נראה בהחלט שזה אחד הפורומים הכי טובים שיש...אתם באמת נראים אחלה אנשים, כמו שאמרתי עקבתי אחריכם לפני זה כי לא הצלחתי להכנס ובאמת באמת שיש פה אנשים אחלה , וזה רק ממבט ראשון,אני לא מכירה אתכם ומקווה מאד להכיר.

wrong turn

New member
מזל טוב ייייי ../images/Emo93.gif

מזל טוב לפורומינו הקט חיחיחיח ישלי מצב רוח טוב

Lotzifer

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

אממממממ..... טוב, אני ממש גאה להיות חלק מהפורום הנפלא הזה! יש כאן אנשים מקסימים! וממש כיף להיות כאן!!! מזל טוב! יפי!

gggrrr

New member
../images/Emo163.gif../images/Emo65.gifמזל טוב

לפורום ושיזכה להיות פה עד שאלאניס תהיה זקנה ותכתוב ספרי ילדים

alanis2

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב ../images/Emo65.gif

בס"ד לה' הארץ ומלואה אני יודעת שאני לא פה הרבה, למרות שממש הייתי רוצה. כל הלימודים והלחץ...והמחשב שלי קורס מדי (הרבה) פעם... תאמינו לי שאין כמעט שניה שאלאניס לא איתי... לצערי, אילוצים, איני יכולה לבקר כאן תכופות. מזל טוב לפורום!!
מקווה להיות לעיתים תכופות יותר. ד"א, לפי הלועזי, אני יומיים-שלושה לפני אלאניס, מה תגידו? יש לנו אותו מזל!!!!!!!!!!

למעלה