הייתי רוצה

danabenharush

New member
הייתי רוצה

הייתי רוצה לפגוש אנשים חדשים ולהיות הרבה יותר פתוחה מההתחלה, הייתי רוצה להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמי, הייתי רוצה להרגיש שאוהבים אותי ומוכנים לעשות בשבילי הכל, לבוא לקראתי ולהבין אותי, הייתי רוצה שתהיה לי היכולת לדבר על כל מה שאני מרגישה בלי שמשהו יעצור אותי, לא לפחד מדברים חדשים, להיפך, לחוות דברים ולהבין שחיים רק פעם אחת ושכל אדם בעולם הוא אדם בדיוק כמוני ואין לי מה להרגיש נחותה מהשאר.
הייתי רוצה להרגיש שאני מנצלת את החיים כמו שצריך, לא להרגיש כל פעם את אותה תחושת הפספוס, שיכולתי לעשות משהו ולא עשיתי כי___!!, למה לא?!?! מה עוצר אותי כל הזמן מלעשות את הדברים שהייתי רוצה?
הייתי רוצה להפסיק לחפש תירוצים כדי לא לעשות דברים שאני מפחדת להתמודד איתם.
הייתי רוצה לבלות בחברת אנשים שאני אוהבת ולא להרגיש משעממת ותקועה,
הייתי רוצה להרגיש שהקשר שיש לי הוא עם החבר הכי טוב שלי, עם הבן אדם היחיד אולי בעולם הזה שמסוגל להבין אותי, ושאולי איתו אני כל, אבל כל מה שהייתי רוצה - אבל אני לא.
משהו בי כל הזמן אומר לי, מה זה אומר? צורח לי!! שאני פחות טובה מהשאר, שלא מגיע לי כמו שמגיע לכולם, שעד שאני לא אשתחרר ויגרום לאנשים שלידי להרגיש בנוח איתי אין לי שום זכות להרגיש בנוח עם עצמי, אבל בעצם איך אני ארגיש בנוח עם עצמי אם אני מרגישה שלכל מי שלידי לא נוח איתי?!
הייתי רוצה להפסיק לחשוב כל הזמן על אחרים והתחיל לחשוב קצת על עצמי, ולחשוב דברים טובים, ולא את כל הרע הזה שלא יוצא לי מהראש, וגורם לי לתסכול מטורף עם עצמי, ומשפיע על הקשר שלי עם אנשים.
אני מרגישה שהכנסתי את עצמי לתוך בור שאי אפשר לצאת ממנו, בור ענקי וחשוך, ואני רואה למעלה אור מבצבץ אבל לא מוצאת שום דרך להגיע אליו, אני רואה את כל האנשים שעוברים שם למעלה, את הצללים שלהם, אני רואה אותם, אך הם לא רואים אותי. אני מנסה לצעוק, לצרוח, משהו, שמישהו רק ישים לב שאני שם, שמישהו ישים לב לכך שאני כל כך זקוקה לו.
אז אני נמצאת בתוך הבור, והכל כל כך חשוך, וכל הצעקות לא עוזרות, אני לא רואה שום דרך אחרת חוץ מלהמשיך לחיות בחושך, באומללות, בתחושת הפספוס הזאת של מה היה קורה אם מישהו, רק מישהו אחד היה שם לב ומוציא אותי משם.
אבל כרגע המישהו הזה לא קיים, והכי קל לי בעולם להאשים את אותם האנשים שעוברים ולא שמים לב לצעקות שלי, להגיד שהם לא מסתכלים עליי, שהם לא שמים לב, אבל האמת היא שהבן אדם היחיד שאשם, שהביא אותי לתחתית, לבור הענקי הזה, הוא אני.
ואולי הבן אדם היחידי שיכול להוציא אותי מהבור הזה הוא הבן אדם שהכניס אותי לשם.
אז הפסקתי לצעוק והתחלתי לטפס:)

TDKR

New member
אני מזדהה מאוד עם מה שכתבת.

וכתבת כבר את העצה היחידה שרציתי ויכולתי לתת לך, אז כל שנותר לי זה לאחל לך המון בהצלחה.

וואו!

דבר ראשון-את כותבת מקסים ורואים שזה יוצא מבפנים....
דבר שני-אני כל כך מזדהה עם מה שכתבת,אני כל כך מרגישה גם ככה...

תהיי חזקה!

אולי תחשבי על אימונים אישיים,זה משהו שגם אני עושה בקרוב,אולי טיפולים אנטרנלטיבים..כל דבר! העיקר לא להתייאש...

גם אני הכנסתי את עצמי לתוך בור,אבל אף אחד לא יעזור לי לצאת ממנו אלא רק אני,אנשים יכולים לעזור לי לצאת ממנו (אנשי מקצוע,חברים,משפחה) אבל הדרך ליציאה תבוא רק ממני,ולגבייך תבוא רק ממך!

בנוסף לזה-מאוד חשוב לכתוב/לדבר על מה שמציק,אני הייתי כותבת הרבה בעבר על הנושא הזה,כיום אני סתם חופרת

Luli Who

New member
דווקא כתיבה יכולה להיות עזרה מעולה !

גם לשחרר וגם לחזור לזה אחר כך ולשאול את עצמך- מה הייתי עושה פעם הבאה אחרת ?
ואז במקום משהו רע - זה הופך להיות רק עוד משהו ללמוד ממנו.

מנסיון- זה משנה את כל התמונה : )

m i r u s h i

New member

לא תמיד קל לבצע, למרות שלפעמים נורא רוצים...
אז כל הכבוד לך. באמת. :)

בהצלחה מאמי!

תמשיכי לטפס ואל תוותרי!

גם אם קשה לפעמים אל תפסיקי לטפס!
תגשימי חלומות, תחווי חויות! זה הזמן! את צעירה ובתחילת החיים (כמוני!
) וכל החיים עוד לפניך אז חבל לא לנצל אותם כמו שצריך!

שיהיה המון בהצלחה!
תלמדי מהחויות שאת עוברת, תתפתחי ותעשי מה שאת אוהבת!

שוב בהצלחה!

Kagg6

New member
הדרך היחידה

להתגבר על כל הפחדים והבעיות שיש לך זה להתמודד מולם.

אם אתה רוצה להכיר אנשים חדשים אנחנו כאן, ואני בן אדם פתוח, לא אכפת לי לשבת על קפה עם כל אחד, אפילו מהיכרות קצרה כאן:)

Black Balloon

New member
וואו,

אני מרגישה כאילו כתבו את זה עליי. אני כ"כ מזדהה איתך, ומכירה את התחושה הזאת.
גם אני התחלתי לא מזמן לטפס כדי לצאת מהבור, וזה קשה, וזה דורש כוחות, ולפעמים נופלים קצת שוב, אבל ממשיכים לנסות ולטפס ובסוף מגיעים למעלה.
צעד-צעד, שלב-שלב.

בהצלחה!

Luli Who

New member
כשמחליפים האשמה באחריות

זה הופך הרבה יותר קל : )

נשמע שהלב שלך במקום הנכון. זה הזמן לפקס גם את כל שאר המשאבים לשם.

ודווקא מהמקום האחראי הזה, המחוייב - לבקש עזרה זה לא מילה גסה. להפך : )

דרך צלחה !

דינדש

New member
רשמת בדיוק את מה שאני מרגישה בתקופה האחרונה.

אני בבלבלות עם עצמי שחבל על הזמן. לא יודעת מה אני רוצה מעצמי ומהעולם בכלל...
אבל אני עובדת על המשפט האחרון הזה!

Purple Mushroom

New member
יפה מאוד :)

טיפוס מוצלח. כתיבה יפה.
מוזמנת גם ללחוץ על הקישור שיש לי בחתימה, הקישור השלישי, של מהפכה של אהבה,
מאוד מתקשר.
את כן חשובה, ומיוחדת, כמו כל אחד, יש לך נשמה, את בת אדם. וחשובה מאוד.
אולי התקופה הזאת אשמה, ואולי אף אחד לא אשם.
בהצלחה בטיפוס :)

=]

למעלה