הייתי היום בכותל..

קליט

New member
הייתי היום בכותל..

תוך כדי התפילה אני שם לב באיש צעיר עטוף בגלימה שחורה, והפנים שלו מתוחים משהו.. אמרתי לעצמי כנראה הוא קטולי או צליין, לא עבר דקה והנה ניגש אלי יהודי צרפתי נחמד והחלטי ומספר לי שהברנש הקטולי הגיע לכותל עם צלב במשקל 2 קילו על החזה שלו.. ניגש אליו האיש ותחב את הצלב מתחת לגלימה השחורה, וככה זה נשאר.. סוף ציטוט. כעת לפחות יודע הקטולי מי שולט כאן בארץ הזאת ישתבח שמו לעד.. אני נכנס למערת הכותל והנה אני מגלה להפתעתי שמנהרת הכותל הפנימית פתוחה לרווחה.. כל השנה המקום פתוח לתפילת ותיקין, זה 30 שנה שלא בקרתי במקום, אתה נכנס פנימה בחרדת קודש,מגיע לשער וורן ונושא את עינך ומגלה שיש שער הישר להר הבית.. אלא שהוא סתום באבנים פשוטות.. רק חסר לפרוץ את הדרך ולהגיע למקום המקדש שאיננו.. והנה אתה מגיע למקום הכי קדוש שאפשר להגיע אליו, מול קודש הקודשים, התפללתי ברטט עבור כל הפנויים והפנויות, שימצאו את זיווגם בקרוב ובקלות, התפללתי את תפילת אחינו כל בית ישראל הנתונים בצרה ובשביה.. ואת מזמור 'אם ה' לא יבנה בית וכו' ושנזכה לשערי פרנסה לשערי הצלחה ולשערי סיעתא דישמיא, מי יתן ויתקבלו התפילות - אמן, צום קל, כל הברכות !

05451

New member
אני יכולה להיות רעה?

קתולי כותבים עם ת' לא עם ט'...
ותודה שהתפללת על כולנו!!

בקהם1

New member
או אם בכלל

קודם כל זאת זכות גדולה!
לשמחתי אני די הרבה נמצא במנהרות הפנימיות. חוויה הכי קרובה למקום האמיתי=]

קליט

New member
יש שמה בית כנסת שמתללים בו שחרית בותיקין

לא יודע לגבי נשים, אולי כשמבקרים ב"מנהרות הכותל בתשלום" אז גם מגיעים למקום הזה ? . . . זה המקום הכי מרגש שהייתי מעודי

למעלה