הייתי בצילומים!!

S™eX

New member
הייתי בצילומים!!

הייתי היום בצילומים של התוכנית,והיה ממש ממש כיף! לא הפסקתי לצחוק,בעיקר מגורי (
) במשך כל השלוש שעות האלו. לשליין היו כמה בדיחות טובות ואורנה הייתה נורא חלשה השבוע. הפאנליסט האורח היה מודי בראון,שאמר בערך משפט אחד בכל התוכנית. בנוסף,היו גם ארז מה"אח הגדול" ועומרי כספי. בסך הכל ממש נהנתי,
ובא לי ללכת לצילומים שוב...

ליאור144

New member
וואי ליאל ../images/Emo13.gif איזה כיף לך שהיית שם .אני שמח

שהיית שם ונהנית ומקנא בך תאמיני לי

S™eX

New member
למה בעצם אתה לא הולך גם?

אולי נעשה מפגש פורום ונלך כולנו לצילומים של התוכנית שבוע הבא...

ליאור144

New member
אני רוצה לבוא אבל גם לי אין איך להגיע ואני גם

בשעות הערב מלמד שיעורים פרטיים .אם נקבע יום 1 מסודר אני יוכל לארגן ערב פנוי ולהגיע אתכם אני ידבר גם עם מאיר שיארגן לנו כניסה למאחורי הקלעים לפגוש את שליין אולי

S™eX

New member
אז בואו נקבע ביום ראשון הקרוב(אחר כך כבר לא

יהיה לי זמן). ומה הבעיה להגיע? תבואו ברכבת כמוני...

ליאור144

New member
לצערי ימנע ממני ראשון הזה להגיע בגלל מחויביות

קודמות אבל בכל מקרה תסעו אתם אני יארגן עם מאיר את מה שצריך ותפגשו אותו שם הוא אחלה של בחור .

S™eX

New member
אפשר לקבוע מועד אחר

אבל נראה לי שהעונה עומדת להסתיים,לא?

ליאור144

New member
העונה תסתיים ב7 ליוני זה מה שמאיר אמר לי אבל

בכל מקרה תלכו אתם אני יש לי תסיבות המסוימות שלי שכרגע אני לא יכול לפרט פה מכבודם של כמה אנשים אם אתם הולכים ביחד תודיעו לי לפני שאני יסדר אתכם שם מול מאיר

S™eX

New member
ב-7 ליוני? זה אומר שהם הוסיפו חודש !

הייתי בטוחה שהעונה תסתיים בסוף מאי.

OOOO0

New member
אז אם כבר הוסיפו שבוע....

דווקא תיארתי לעצמי שזה יהיה התאריך, כי זכרתי שהם מסיימים ממש לפני המונדיאל. אבל אז פורסמה הכתבה שיש רק עוד 6 תוכניות ובילבלה אותי לגמרי....אולי הם תיכננו עוד פגרה באמצע והחליטו לבטל מתוך חמלה עלינו הצופים.....

S™eX

New member
אה,נכון זה יוני ולא יולי../images/Emo122.gif

חבל... ואין לי כח למונדיאל הזה.

OOOO0

New member
גם לי לא....

אולי זה יעזור לרשת אבל מבחינתי לא יהיה לי מה לראות בטלוויזיה בימים ראשון עד שלישי.

ליאור144

New member
הלו ראשון שלישי זה הישרדות גלית מה את לא רואה

את זה?ודווקא אני מחכה מאוד למונדיאל!!

OOOO0

New member
כן, אני בהחלט אנסה לראות

במיוחד עכשיו, כשהבנתי שאין לי אלטרנטיבה. אבל לא בטוח שאני לא אנטוש באמצע. יש לי הרבה ציפיות מעונת האולסטרס נגד מעריצים, אני מקווה לא להתאכזב. בינתיים אהבתי רק את העונה השנייה. מה שמעצבן אותי בהישרדות ישראל שבוחרים את המתמודדים בעיקר על סמך מראה חיצוני ולרובם אין כל כישורי תחמנות והם חושבים שפה זה ה"האח הגדול" והם צריכים בעיקר להיות נחמדים וחביבים לכולם, וככה יש לנו עונה שלמה של הטפות מוסר ואנשים כמו נועם טור וטומי אלתגר שמגיעים לגמר וכמעט זוכים בו.... אין לי כוח לביזיון כזה שוב.

ליאור144

New member
כן אני מבין אותך בעניין הזה תאמת ואני ראיתי

רק תעונה ה 2 וה3 ואהבתי כמוך רק ת2 עם אריק אלפר.בקשר למתמודדים זה נכון מאוד מה שאת אומרת ועצוב שלפי מראה בוחרים תמתמודדים ולא לפי נתונים אחרים שצריכים להשפיע יותר.אריק היה המתמודד היחיד לדעתי ששיחק תמשחק כמו שצריך וזכה בגמר בצדק ולא בגלל הנתונים שלו שהיו נחותים. אני לא ישכח שבעונה ה3 אנגלנדר לפני שהודח ביקש שיחשבו לפני שהם מדיחים אותו עם הם מדיחים את טל השחקן או טל האדם מה נכנס בו לעזזל?
אני חוזר להכין תשיעור שלי אני מלמד מחר אני יקפוץ תוך כדי לפה לראות מה חדש

OOOO0

New member
בדיוק, הוצאת לי את המילים מהפה.

אריק היה הזוכה הראוי היחיד. בעונה הראשונה שום זוכה לא היה ראוי בגלל התערבות הפקה מכוונת ומצוין שלא צפית בביזיון הזה והתחלת ישר מהעונה השנייה. בעונה השלישית לדעתי טלכו היה צריך לזכות, למרות שגם שי היה בסדר אבל לדעתי טלכו שיחק את המשחק יותר טוב. נו, העיקר שלא טומי. חח כן, גם אני לא הבנתי את הנאום ההזוי של טל אנגלנדר...
מה אתה מלמד?

ליאור144

New member
אריק שיחק תמשחק עד הסוף כמו שצריך וידע

בדיוק מה לעשות ומתי וזה הסיבה שכל העונה השניה רציתי וידעתי שהוא יזכה .המהלך שהוא עשה כשהביאו את המשפחות שלהם והוא ויתר על הפרס כדי שהאחרים יראו את שלהם רק חיזק לי תמחשבה שהוא יזכה כי זה היה מהלך גאוני לדעתי שלו.כן שמעתי שבעונה ה 1 ההפקה התערבה ואני שמח כמו שאמרת שישר התחלתי מעונה2 הרווחתי מזה לדעתי.בעונה ה3 לטלכו לא הגיע לזכות לדעתי כי הוא היה מפסיד משימות בכוונה מה זה היה משדר אם הוא היה זוכה?.הנאום של אנגלנדר היה אחד ההזויים ללא ספק מה שלא הבנתי זה בסוף את מי הדיחו את טל השחקן או הבנאדם?
. אני כבר יותר מחצי שנה מלמד כמה פעמים בשבוע שיעורים פרטיים באנגלית בערבים לתלמידים.

OOOO0

New member
מסכימה לגבי אריק.

הוא בהחלט היה גאון. גם טלכו היה גאון לדעתי למרות שבאמת כמו שאמרת הוא קצת נסחף עם חוסר המוטיבציה שלו וההפסדים בכוונה....
הוא פשוט פחד לנצח כדי שלא יסמנו אותו כפייבוריט. אז לא היה לך פייבוריט בעונה השלישית? אממממ אין לי מושג איזה משני הטלים הדיחו, רק חבל שלא נפטרנו מהם ועכשיו נקבל גם את הבנאדם וגם את השחקן באולסטארס....
אה, יפה!

ליאור144

New member
אם טלכו היה מנצח זה היה לדעתי הורס את העונה

הוא כל העונה עצבן אותי שהוא הפסיד בכוונה אפילו גיא זוארץ כעס עליו ב1 בפעמים אם אני לא טועה. היה לי פייבוריט בעונה ה3 והאמת הוא זה שזכה : שי. הוא יחסית היה בסדר. בקשר לשיעורי אנגלית אני כרגע מלמד תלמידי יסודי אבל הולך לי טוב איתם ומרוצים ממני ההורים ויחסית אני לוקח להם מחיר זול מאוד למורה פרטי.

OOOO0

New member
כל הכבוד!

אנגלית זה אחד המקצועות שבאמת חשובים לחיים ובאמת משתמשים בהם בעתיד. חשוב באמת לעזור לילדים מגיל צעיר עם זה.

למעלה