הייתי בהייד קלאב....

הייתי בהייד קלאב....

אז אני עדיין ב LA ויצא לי להכיר את הדיי ג'יי של ההייד קלאב.יצאתי לשם יום שבת...בוא נגיד ככה שאם אתה לא ברשימה שלהם בחוץ אין סיכוי להיכנס כי זה מקום ממש קטן...האמת לא משהו בכלל..יש שם אווירה שונה...בפנים זה כמו מיני טרבין כזה..יש בר מטר על מטר ואז מדרגות לקומה השניה...שם יש שירותים עם מישהי שנותנת לך נייר לנגב את הידיים...חיחי זה הצחיק אותי... ואז....יש את איזור העישון..שתכלס זאת דלת החוצה...מכיוון שאני מעשנת הייתי שם רוב הערב...בחוץ, גם בכניסה הראשית וגם באחורית יש מלא פפראצי....המכוניות שחונות בחניה האחורית...וואו...בוא נגיד שמרצדס ו ב.מ.וו זה כלום לידם.אז יש מוזיקה טובה וכל הלינדסי לוהן הקטנות למיניהן...היו 2 אמריקאיות שחיפשו סמים...כנראה שזה משו שהולך במועדון הזה...יש שם גם יפים ויפות וגם אנשים שנראים לא קשורים...בסך הכל הייתה חוויה....אם זה מעניין אותכם אני לא יודעת אבל רציתי לחלוק...אז אם בא לכם לשמוע על עוד סיפורים מ LA תגידו לי ואני אספר בכיף.... את רובי מן הסתם לא ראיתי...אבל גם ככה לא יצאתי לשם בגללו...הדיי ג'יי של המקום ממש נחמד...אם כבר נכנסת לבפנים..מתייחסים אלייך כמו למלכה....אולי אצא לשם שוב שבוע הבא...אז אם בא לכם לשמוע..תגידו לי... שיהיה לכם לילה טוב מ LA....

Berliner star

New member
נחמד../images/Emo9.gif

שמחה שאת נהנת
ואם את רוצה- את יכולה לשתף אותנו

למעלה