היינו עם טל היום אצל שמוליק

היינו עם טל היום אצל שמוליק

שמוליק הוא האליל שלנו. הוא הבעלים של מכון האורטופדיה "ברזילי-להב" ברחוב ביאליק פינת ז'בוטינסקי ברמת גן. הוא בנה את הסד של טל ועשה את זה באופן יוצא מן הכלל. שמוליק הוא בעל ידי זהב והשירות שהוא נותן להורים ולילדים במכון הוא מעל המצופה. טל יודע שהולכים לשמוליק והוא מבסוט עד הגג. כשהיינו אצל וינטרוב בערב החג, גילינו לחץ של הסד על המפרק של הקרסול. וינטרוב ביקש שנרחיב שם קימור קטן ונשים ריפוד. שמוליק פינה זמן היום בשבילנו ועל המקום בנה את הקימור הקטן עם הריפוד שנראה ממש נפלא. עולם חדש. טל נושם לרווחה. לא כואב לו יותר. מדי יום אנחנו מורידים הסד בבוקר לשעה ובערב לשעה ואז, כל פעם למשך 10 דקות אנחנו עושים תרגילים מפרכים. טל עומד בזה בעוז ואני גאה בו. הוא יודע שזה לטובתו וחייבים לעשות גם אם קשה. שרק נמשיך ככה, טפו טפו טפו. שבת נפלאה לכולם, יעל

טפו טפו טפו ../images/Emo3.gif

אולי באמת נפתח גם לוח של אורטוטיסטים. זה יכול גם לעזור... כל הכבוד לטל. הוא כזה מתוק (איזה חיוך מרוח לי על הפרצוף, המחשב לא מעביר פיפס מההרגשה שלי).

כל הכבוד!

זה כבר חלק מהחיים. אני שמחה שהוא באמת מתאושש יפה ומוכן לקבל את הכל כמו שהוא, הלוואי וימשיך כך והתיקון יהיה טוב יותר מפעם לפעם.... שבת שלום אורית

למעלה