היינו חמישה..

...Blue

New member
היינו חמישה..

היינו חמישה... בית מלון על שפת הים, נוף משגע, פנטזיות בשפע, אין נשים, אין בוס מעל, ללא מתחים, לכולם צו מילואים, בשטחים.. אז תפסנו לנו שטח על החוף, דורון פגש לטינית, עברית לדבר היא לא יודעת (זאת הסיבה שהוא לא הפסיק לגעת) מפה לשם נכנס איתה לים וככה סתם, ללא התרעה, נשארנו ארבעה מוטי גילה בזווית העין בחורה כחולת עיניים ויש לו שיטה לממזר הוא נטפל לאובייקט ולא מפסיק לדבר. סיפר על הצרות בבית, על חוסר שקט, על הזמן שעומד מלכת, טריק או לא..זה לא העניין כנראה של"מיסכן" היא פיתחה חולשה ונשארנו רק שלושה איתן קשקש רגליו בברכה. פתאום ראינו קהל מתאסף, מחזה מאלף! מישהו צעק: "הצילו, הוא טבע" לא חלפה דקה ובלונדינית חטובה כמו במשמר המפרץ (חזה מתוך הביקיני נפרץ) כבר רכנה מעליו, ונשקה לשפתיו. הנשמה מפה לפה לבנדיט ואולי זה היה נשמע על הפנים אם זה לא היה קורה בברכה של הקטנים.! צלילה חופשית או בליעת מים? נשארנו רק שניים אמנון טייל על החוף. רומנטי בנשמה, מביט על הנוף. פתאום הוא נעלם כלא היה (וזאת לא בדיה), אתם חושבים שגם לו חייך הגורל ושיחקה לו אלילת המזל ובטיולו בטח מצא איזו פצצת מין..? אז צר לי לאכזב, הוא בסך הכול הלך להשתין.. אבל אז, לא ידעתי, חשבתי שאבד, אז נשארתי לבד.. שמי ,blue נעים לי מאוד, אני בעל הסוד. בדרכי חזרה לחדר (לאחר ייאוש במציאת חבריי) הבחנתי בה.. מתקרבת אליי.. שיער חלק, גוף מלוטש, סכנת נפשות לבעלי לב חלש. חשבתי על פתיח, מן משפט מצליח שיזרוק אותה היישר לזרועותיי כי אני בסך הכול אורח שרוצה לשבור את הקרח במלותיי. היא התקרבה מרחק פסיעה, גופי דרוך כקפיץ, הרחתי את הבושם שגופה הפיץ, כמעט והושטתי יד לשלום ואז, בלי התרעה מוקדמת, לתוך חדר ליד היא נעלמת ואני חשבתי לתומי שהיא צועדת אליי כמעט התגשמות חלום (עשיתי את הפדיחה להיום).
אז לסיכום מעלליי, באותו נופש חלומי לא הצלחתי לבצע זממי ובמקום לבלות עם איזו מאהבת, חזרתי עם יד כואבת..
>כל דימיון בין הדמויות למציאות מקרי בלבד<

מיקושה

New member
גדול!!!!!../images/Emo6.gif

אנחנו 7 בנות.....חחחחחחחחחחחחחחח אבל..לאמג'לה סודות......פפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

...Blue

New member
טוב נו..לא נלחץ:)

אני משאיר לפנטום את הלחץ הפיזי המתון חחחחחחחחחח

מיקושה

New member
טלטול?../images/Emo40.gif

מזכיר לי בדיחה.. איזה אחד הכיר מישהי בבאר.. יוצאים החוצה.. לאוטו.. העניינים מתחממי.. ההיא.. טילטול.. הוא חושב וואלה חמה זאתי.. מטלטל.. ההיא.. טילטו... יא ווארדי מהרהר החוטא..מטלטל אותה הופך אותה.. צועקת טילטול..טילטול..טילטול.. הוא מטלטל.. היא צועקת.. טילטול..... ואז..... היא שילשלה........חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

האם מעשי השובבות

התרחשו לאחרונה או שמדובר בזכרון רחוק כמו זכרונותיו של בלו ?

למעלה