הייי.......

הייי.......

קופלת פה...... מתה מעייפות... לא בא לי ללכת לישון... אוווווף מה עושים במצב כזה? אווווף הקיצר.... היה לי מבחן היום.. היה...... פסיידר..... תמיד יכול להיות יותר טוף...... ו........זהו.... הממממ...... אני פה בנתיים.. שיהיה לכם יום מקסים..... אווווווף מה ניסגר עם העולם הזה? אם לא פיגוע אז תאונה קטלנית? אוווווווווווווווף יאללה ביי...... אוהבת אותכם...... :p

נטלי 18

New member
אחותי!!!!!!!!!!

עייפה.... אממ אני יותר ממך עמה!!! מיבחן... אמממ יש לי היום מיבחן בשש וחצי.... אמממ... איפה את?! אחותי.... עוד כמה ימים ~~~~~69~~~~~~~

אחותי?

מה את עושה פה? לכי לילמוד אני עפה לישון...... ותודה באמת שהגבת להודעה המרגשת ששלחתי לך יא מגעילולה! אוהבת אותך אני במצב לי לא בטוחה שיש סיכוי ל~~~~~~~~69~~~~~~~~~ אני מתההההההההההההההה יאללה בעעעעעעעעעעעעעעעעייייייי

dani2000

New member
בנות מה זה? ככה מדברים? 69?

שיהיה לכם אחלה יום ואחלה לילה

נטלי 18

New member
דני... אני ומקו זה סיפור אהבה!!!

ו... היה לנו אחלה יום ואחלה לילה... שנהיה יחד.... מממממממממממממקו שלי..... אמממ שהיה לך גם אחלה יום עד כמה שאפשר.... :) ביי...

קספר

New member
מקופלתתת:))))))) ;-p

גררררררררר מה קורה איתך יא`מטורפת איך הלך המבחן :)? עד כדי כך גרוע אההה....לא נורא חיחיחי תמיד יש הזדמנות נוספת ומבחן נוסף חחחחחחחח תשמרי על עצמך ו...חולה עליךךך..... ו... אדיוס אמיגוס

למעלה