הייי כולם

erlich

New member
הייי כולם

אני חושש שעברתי על אחד מחוקי אמנת הנוער הלא כתובה. ההורים שלי לקחו את האחים שלי לאילת, ואני נשארתי. למה נשאריתי אתם שואלים? אז ככה, לפני איזה חודש כשאבא שאל אותי עם אני רוצה לבוא כי הם יורדים לאילת (העיר לא הבחורה... חחח, לא מצחיק) אמרתי לו שלא, וכשהוא שאל אותי למה אמרתי לו שאין לי כוח, מבחנים וכו`, מה שנכון אבל לא רציני במיוחד. הוא לא הטריד אותי. המניע האמיתי היה שחשבתי שהם ישאירו את האוטו וירדו בטיסה, השבוע כשהם התחילו להתארגן, שאלתי אותם בשיא התמימות: נו, וכרטיסים למטוס יש לכם? שתיקה התשררה בחדר.... אבא שלי ישר הבין הכל (יש לו ראש טוב, נו זה עובר בתורשה.. LOL ) והבסיר לי שהם החליטו לרדת עם האוטו. יופי!!!! אז נשארתי בבית. אז מה שיצא זה ככה - אני בבית לבד, נטול אוטו, חברים (כי לא היה לי כוח שהם יבואו), חברה - כי אין (אבל זה בשלבי מחקר ופיתוח) וחיים. לא נורא, עוד מעט הם טסים לאנשהו, ואז נראה אותם לוקחים את האוטו!!! :))) תודה, ארז.

goldy

New member
תעשה מסיבה,

רק אל תשכח להשאיר את הבית שלם. נ.ב יש לך בית רק לעצמך ואתה נטול חברה? זה כאילו שזכית בפרס הגדול בלוטו ואיבדת את הכרטיס!

erlich

New member
יופי...

תדרוך לי על הנעל, שמעל לגרב, שמעל לרגל, שמעל למוגלה, שמעל הפצע.... חחחחחח כמו שאמרתי זה בשלבי פיתוח, אבל בפעם האחרונה שהיה לי מצב כזה, (בתחילת השנה ההורים שלי טסו לפראג והאחים שלי היו אצל סבא וסבתא) אז גם זכיתי בלוטו, וגם היה לי את הכרטיס!!!! תודה, ארז.

PsiChO

New member
אולי כיז ה השם שלו.... החכמה שולטת פה אני רואה...

kinuy

New member
אני אוותר להגיב. אבל ממש תודה רבה שאמרת שקוראים לך ארז. תודה.

למעלה