היייייייייי

mightypot

New member
היייייייייי

שלום חבר'ה אני חדשה אני מאוד אוהבת את שייגעצ ואני בטוחה שאם אני אכיר אותכם אני גם מאוד אוהב אותכם :] בואו אני אספר לכם קצת על עצמי: קוראים לי יערה אני בת 17 אני מאוד אוהבת לכתוב ובמשך שנים אני מנסה להתקבל לכתבים הצעירים במגזין המפורסם מעריב לנוער [כן אני יודעת שקיימת האופציה להבחן גם לראש 1 אבל אני טיפוס נאמן כמו כלבלב חחחחחח] בעבר המגזין פרסם סיפור קצר שלי שעונה לשם "שבלולי הרוע" שסיפר על ילדה. אני אוהבת הליכות קצרות [אני מתעייפת מהר חחחחחחח יש לי אסטמה] אבל אם אני מקבלת אופציה לנוח במהלך ההליכות אני יכולה ללכת קילומטרים באמת. אני אוהבת את הספרים סודות נעורים של חני נחמיאס שבגללם נכנסתי לעסקי הכתיבה מלכתחילה הספר המועדף עליי בסדרה הוא הספר השני "אהבות מסתוריות" אני אוהבת תוכניות שעשועונים כי אני צריכה גירויים אינטלקטואליים והסרט האהוב עליי הוא "אמריקה מאוהבת" עם ג'וליה רוברטס [המושלמת בערך..יש לה אף קצת מוזר ופה גדול מידי אבל היא שחקנית טובה ויש לה הרבה כריזמה, חן אינסופי, ירכי פלדה וברכיים שלא מהעולם הזה] אני אוהבת את הסרט הזה כי הבחורה הפחות מוצלחת [ג'וליה רוברטס] מתגברת כנגד כל הסיכויים וזה מעודד אותי כי נפלתי מפיגום פעם. מקווה שתקבלו אותי למשפחתכם חיחי בחברות יערה

מיכמיך3

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo13.gif

אני מיכל, גם בת 17, מפ"ת. ברור שנקבל אותך!

Xdaniel10

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

תהני. [ ד"א היום יומולדת לברי שלי המלך.
תרגישו חופשי לאחל לו
]

למעלה