היייייייייייייייווווששש רצחחחחחחח !!!!!!!!!!1

דניתי xD

New member
היייייייייייייייווווששש רצחחחחחחח !!!!!!!!!!1

שמעו מושים שליייייייייי אני זונהה , וההההיה לי וויכוח עם חברתי לתפקידדדדד הכוסי שלנווו ..... כמה לקחת לשעה?! תעזרו לייייייייייייייי כוסווווונים שליייייייייייייייייייייי חולה מתה שרופה מאושפזת עליכם כאילו ממש עליכם ככה , כדאי לכם לבוא אליי אני עושהההההההה לקקק וורודד בין גמירה לגמירה ביושששששששששששששששש אוהבת אותככככככםםםםםםםםםםםםם

MaStuLa76

New member
וואווווווווווווווו!

אני לא מאמינה כאילו !!!!!!!!!!1111111 את עושה לק ורוד בין גמירה לגמירה? רק בגלל זה אני אבוא אלייך שיואו |ורוד||ורוד||ורוד|

דניתי xD

New member
בשם אלוהי הפאקציזםםםםםםםםםםם

אני נשבעת לך שאם את באה אליייי , אני יגמור לך בפנים ואני יכניס אותך להיריון .............. (((((((((((((((((((((((((((((((((:):::::::::::::::::::: אני היא נסיכת האופל , בא לי עליךךךךךךךךךךך על הכוס הוורוד והמושי מושלםלללםםםםםםם מרוב שאני פקאצה, אפילו המחזור שלי וורוד ((:) יודה לוי שולטטטטטטטטטטטטטטטט!!!!!!!!!!אחדאחדשטרודלדולרסולמיתאחוז

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifחחח איזה צירוף מקרים !!!

אני היא חברתך לתפקיד D = סתם באתי לראות מה זה הפורום הזה ואני רואה אותך ואת שירה פה

נוופריי

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הסתכלתי ליראות אם זהבאמת פורוםDD= חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דלז , ישארי כאן מתאיםלך .((;;

הייוש! איזה קטע, גם אני../images/Emo6.gif

פקאצות שוות פי 1000 אז לקחת כפול המחירון... במיוחד אם זה כלל שימוש רב בלשון ה ו ר ו ד ה והמושיייייייייימווווווווששששלמת!

למעלה