היוש

אני לא שמעתי את זה בזמן אמת

שמעתי משהו בפורום האח הגדול שמדברים על זה.
צריך לשמוע את כל השתלשלות הדיבורים כדי להבין למה זה נאמר בכלל ובאיזה קונטקסט.
אני לא יכולה להתייחס למשפט וחצי שאין לי מושג אפילו באיזה הקשר זה נאמר.
ברור שכמו שזה מובא כאן, זה איום ונורא. אבל האם זה קשור למשהו? למה זה נאמר בכלל?

ממה שהבנתי

ההוא אמר משהו על להביא את הבנות אז ככה מיקי ענה לו. לא סתם קשה הסירה את הסרטון מיוטיוב. נראה אם ישדרו את זה.

וסתם אם את כבר כאן

אז מה נסגר עם דורון?
אני לא מבינה, לא עושים מבדקים לאנשים לפני שמביאים אותם לאח הגדול?
מה הסיפור שלו? הבן אדם הזה הוא לא רק אידיוט, הוא פשוט מפגר ברמות קשות.
איך אפשר להגיד לבחורה צעירה, שהיא מכוערת נורא?
איך אפשר להגיד למישהי שמנסה להגיד משהו, תסתמי את הפה שלך?
לא מוכן לשמוע לאף אחד. מתנהג כאילו וכל העונה הזאת מונחת על כתפיו.
איך בן אדם יכול להיות עד כדי כך חסר מודעות עצמית?

רק אל תגידי שאת מחבבת אותו במקרה

אני לא רואה אותם 24/7

רואה רק את התוכנית. ממה שראיתי הוא לא העיפרון הכי מחודד בקלמר אבל יש גרועים ממנו. מיקי הוא נחש לדעתי, אלדד נראה סדיסט וכל שאר הפוסטמות אין לי הרבה מה לומר עליהן. כולם שם שווים לתחת

אם את רואה רק את התוכנית המשודרת

אז בעצם אמרת הכל.
בעצם את אומרת שאת רואה את האנשים בדיוק כמו שהאח הגדול רוצה שתראי אותם.
אני רואה את האח הגדול 24 שעות. אני שופטת אותם אחרת לגמרי.
ולגבי דורון "הוא לא העיפרון הכי מחודד בקלמר" זה אנדרסטייטמנט.
הוא לא רק אידיוט. הוא חרא של טיפוס. והוא טיפוס.

אוי איזה שטויות

אם אני לא מכלה את כל היום שלי מול האח הגדול אסור לי להביע דעה?
במקור אמורים לצפות בתוכנית הזאת במשדרים ואולי קצת במהלך השבוע. ומי שחושב שהעריכה שלו לא אמיתית ומגמתית וכו' אז צר לי שאתם ממשיכים לצפות ולא רק לצפות אלא גם לכלות את מיטב זמנכם על החרא הזה.

חס וחלילה, מי אמר שאסור לך להביע דעה?

אדרבא ואדרבא. אני רק אומרת שזה מסביר למה את חושבת על האנשים את מה שאת חושבת.
ברור שהעריכה של המשדר המרכזי משנה את כל התמונה לפי איך שהאח הגדול רוצה להראות אותה. הרי זה בסך הכל משחק טלוויזיוני בהשתתפות הצופים בבית.
אז איך אני אשתתף במשחק הזה אם אני אראה רק את המשדר? מה זה ייתן לי לראות פעמיים בשבוע במשך שעתיים כל פעם, משדר ערוך שלא נותן לי אינדיקציה אמיתית על האופי של האנשים בבית?
אז אני לא יושבת 24 שעות וצופה בלי הפסקה. יש לי חיים ברוך השם גם מחוץ לאח הגדול. אבל אני כן מעודכנת פחות או יותר במה שקורה בבית וביחסי הכוחות בו.
בשבילי, האח הגדול הוא מלחמת מוחות, ומאחר ואני גם משחקת שח-מט, מעניינים אותי תמיד המהלכים של האח והמהלכים של הדיירים. מי לוקח צעד אחורה, מי מעביר הילוך. מי נרדם בשמירה ומי ממתין לשעת כושר.
בשבילי זה משחק מעניין מאוד, הרבה יותר ממה שאנשים חושבים שזה.

לדעתי זה לא נותן כלום

סתם אנשים נכנסים לזה, נעשים מעורבים רגשית, ואז זה נגמר וכל אחד חוזר לחיים שלו.

אבל אני לא מעורבת נפשית בכלל

זה כמו שתגידי שהשחקן שמשחק שח-מט או דמקה או כל משחק אחר שמצריך מחשבה, נכנס למעורבות רגשית.
אני לא יודעת איך זה אצל אחרים, אבל לי אין שום מעורבות רגשית בשיט. לא מתאהבת באף אחד ולא שונאת אף אחד. הכל זה רק על הנייר לצורך המשחק.
דקה אחרי שהמשחק הזה נגמר, אני אפילו לא זוכרת את השמות של הדיירים שהיו שם. אני זוכרת רק את מי שזכה כי אי אפשר להימנע מזה.

כן

יש לא מעט שנסחפים והופכים את דיירי הבית לאלילים. בסדר, אבל לא צריך על סמך זה להסיק דברים על התוכנית עצמה.
צריך לעשות הפרדה בין מה שאנחנו רואים בתוכנית, במשחק הטלוויזיוני הזה, לבין התנהגות יוצאת דופן של הצופים.
יש גם נערות שמתעלפות למראה זמר/אליל ואין לי הסבר לזה. אני לא אפסול את אותו הזמר רק בגלל שיש נערות או נשים פתיות שמתעלפות בגללו.

טוב

אני בדיוק רציתי לכתוב ש'נכון שדורון השתפר קצת מתחילת העונה ?' אבל אז אני נתקלת בהודעה שלך הזאת , בשיחה בינך לבין נסחפת מתחת (או אחרי שהודעה תשלח 'למעלה' )
ותאמת זה תמיד משגע אותי איך אני למשל רואה מתמודד איקס בריאליטי כלשהו לאיך שמישהו אחר רואה . אבל באח הגדול זה הכי משגע אותי , כי פה אנשים רואים קטעים שאני לא

אני אחרי שידור בשבת מצאתי את עצמי בעד אורטל טל ודורון . אז נורא התבאסתי שאורטל עפה , יחד עם זאת אני גם אוהבת את שאר אנשים שהיו ברשימה.
רק אני מרגישה צורך שיעברו להדחות שבהם כולם מתמודדים כדי שנוכל להיפטר מאחי, דנית ,אנה ,אליאב ,לינור, וקארין. זה לא שאני אוהבת את כל השאר שלא ציינתי אבל לפחות הם קיימים , בקצב הזה רשימת גמר תהיי מורכבת מרשימה הזאת

אהלן יו יו

אני בהחלט יכולה להבין על מה את מדברת

את זוכרת את הישרדות עם תורג'י? את זוכרת איך אני ואת היינו בין הבודדות בפורום שתמכו בתורג'י?
ואיך כולם שנאו אותו וכמעט התכסחתי עם נאוסיקאיי אהובתי בגלל התורג'י הזה
אבל התנחמתי בזה שאת היית יחד איתי ואני לא לבד לבד לבד במערכה.
תראי, באח הגדול זה שונה. בהישרדות את רואה רק את המשדרים הערוכים. אין לך מושג מה החברה מדברים ביניהם כשהם לא מוקלטים. באח הגדול אנחנו צופים אשכרה 24 שעות,
שבעה ימים. האח יכול לערוך את התוכניות איך שבא לו, אבל אנשים לא מאמינים למה שהם רואים במשדר. ברור שיש מניפולציות של העורך. הוא רצה להציל בכל כוחו את אורטל ואת דורון.
אל תשכחי שאת דורון, הצופים הם אלו שהעמידו אותו להדחה. לכן המשדר במוצאי שבת הציל אותו ברגע האחרון. הוא ניסה להציל גם את אורטל אבל לא הצליח. הצופים העדיפו את מרטין
על פניה.
אז אם את רואה רק את המשדרים הערוכים, אין פלא שהוא הצליח להתחבב עלייך קצת. הציגו אותו כזה איש נחמד שלא מזיק לאף אחד, למלם כזה שמדבר עם התוכי ונבהל מכל דבר.
במציאות. הוא פשוט אידיוט.

קשה לי לראות את דנית בגמר

היא מושכת הרבה אש ומעט אהדת צופים. מה גם שלינור צוברת פופולריות. אליאב יכול להאיץ למרות שעכשיו עדין אינו פופולרי אבל אני מקווה שלא.

תאמת אני באמת לא יודעת מה חושבים עליה

אבל בקצב הזה נראה שיהיה גמר עם כמה מתמודדים שאיכשהו ישתחלו לגמר

למעלה