היום.

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
היום.

היום.
ב"ה היום אני אמור ליסועלחי כיף. אני אקח איתי ב"נ כמה דגמים ואצלם אותם על רקע החיות, צילמים, ב'דדיחות, ושאר כתיבתצ שטויות, אפרסם בתור תגובה להודע זו ב"נ. אז להתראות עד לעוד כמה שעות ..... .

צחקן

New member
אז זהואא... חזרתי לפ"ת.

היום.
ב"ה היום אני אמור ליסועלחי כיף. אני אקח איתי ב"נ כמה דגמים ואצלם אותם על רקע החיות, צילמים, ב'דדיחות, ושאר כתיבתצ שטויות, אפרסם בתור תגובה להודע זו ב"נ. אז להתראות עד לעוד כמה שעות ..... .
אז זהואא... חזרתי לפ"ת.
ב"ה בהלוך עלינו על קו 164 בתחנה המרכזית בפ"ת . חנתה שם המיפרקית עם הפרסומת של תויס ארס(את זה חשוב מאוד לזכור).... (לפני שהנג התחיל ליסוע, הוא חיכה בתחנה... והיה כתוב על הקופה "הקופה סגורה מפאת מחחלה" אז אמא שלי לא יכל לקנות כרטיסייות... הקיצר לנהג אחר היה, והוא הביא לו וככה אמא שלי קנתה כרטיסית נוער בשיל 5 האחים שלי ואני.... היתה נסיעה נעימה (מאוד) במרצדס הדו מיפרקי המרצדסי. כשהגענו לתחנה הישנה ברשל"ץ היו שמהנ די הרבה אטובוסים אבל אני לא זוכר איזה. הלכנו לבית של הדודות שלי (שהוא היה הבית של סבי וסבתי ז"ל מצד אימי). שם אכלנו ושיתנו. אחר כך נסענו בקו 11 (פנימי רשל"צ) לגן החיות ששמו "חי כיף" . שם צלילמתי הרבה תמנות של חיות ואם יהיה ביקוש אעלה אותם לפורום. שם היה כיף מאוד ביםן החיות. בשעה 3.50 אכלנו ואז פתאום נעלמןו אחותי ואחי הרטן. הלכנו לחפש אותם ועד שאנחנו חיפשנו ם חזרו. בהתחלה אמרתי לאחותי שהם נמצאים במבוכים , (בסוף התברר שצדקתי) ונלך לשם. אחותי היתה עקשנית וחיפשנו אותם בגן. לאחר מכן הלכנו לבוכים והתברר, שהם יצאו לפני 2-3 דקות (בזמן שאנחנו חיפשנו) . ואז הלכנו למבוכים הינו שם שע ה ואז ב4:44 אני יצאתי, וחשבתי לאכול ולהתפלל מנחה ביחיד , ואז הנה כמה חרדים אירגנו מנין למנחה. אחר כך יצאנו החוצה והתברר שפספסנו את קו 11 (פנימי רשל"צ) (או ליתר דיוק שני קו 11 ראינו אותם נסעים כשיצאנו). אבל מתברר שלא ולא קו 11 פנימי רשל"ץ יוצאא כל 4-5 דקות ובזמן הזה הספקנו ללכ, ובגלל שלא היה שלט על התחנה, היה מספיק זמן לשאול אאם זו התחנה של קו 11. אחר כך עלינו על מרצדס עירוני עד לתחנה המרכזית הישנה רשל"צ ומשם לקחנו קו 64 לתחנה מרכזית פ"> . וכמו שכתבתי-יש תמנות אבל עדיין לא פיתחתי.... .

omer landau

New member
נחמד.היה כיף? כי יש לי כרטיס חינם

אז זהואא... חזרתי לפ"ת.
ב"ה בהלוך עלינו על קו 164 בתחנה המרכזית בפ"ת . חנתה שם המיפרקית עם הפרסומת של תויס ארס(את זה חשוב מאוד לזכור).... (לפני שהנג התחיל ליסוע, הוא חיכה בתחנה... והיה כתוב על הקופה "הקופה סגורה מפאת מחחלה" אז אמא שלי לא יכל לקנות כרטיסייות... הקיצר לנהג אחר היה, והוא הביא לו וככה אמא שלי קנתה כרטיסית נוער בשיל 5 האחים שלי ואני.... היתה נסיעה נעימה (מאוד) במרצדס הדו מיפרקי המרצדסי. כשהגענו לתחנה הישנה ברשל"ץ היו שמהנ די הרבה אטובוסים אבל אני לא זוכר איזה. הלכנו לבית של הדודות שלי (שהוא היה הבית של סבי וסבתי ז"ל מצד אימי). שם אכלנו ושיתנו. אחר כך נסענו בקו 11 (פנימי רשל"צ) לגן החיות ששמו "חי כיף" . שם צלילמתי הרבה תמנות של חיות ואם יהיה ביקוש אעלה אותם לפורום. שם היה כיף מאוד ביםן החיות. בשעה 3.50 אכלנו ואז פתאום נעלמןו אחותי ואחי הרטן. הלכנו לחפש אותם ועד שאנחנו חיפשנו ם חזרו. בהתחלה אמרתי לאחותי שהם נמצאים במבוכים , (בסוף התברר שצדקתי) ונלך לשם. אחותי היתה עקשנית וחיפשנו אותם בגן. לאחר מכן הלכנו לבוכים והתברר, שהם יצאו לפני 2-3 דקות (בזמן שאנחנו חיפשנו) . ואז הלכנו למבוכים הינו שם שע ה ואז ב4:44 אני יצאתי, וחשבתי לאכול ולהתפלל מנחה ביחיד , ואז הנה כמה חרדים אירגנו מנין למנחה. אחר כך יצאנו החוצה והתברר שפספסנו את קו 11 (פנימי רשל"צ) (או ליתר דיוק שני קו 11 ראינו אותם נסעים כשיצאנו). אבל מתברר שלא ולא קו 11 פנימי רשל"ץ יוצאא כל 4-5 דקות ובזמן הזה הספקנו ללכ, ובגלל שלא היה שלט על התחנה, היה מספיק זמן לשאול אאם זו התחנה של קו 11. אחר כך עלינו על מרצדס עירוני עד לתחנה המרכזית הישנה רשל"צ ומשם לקחנו קו 64 לתחנה מרכזית פ"> . וכמו שכתבתי-יש תמנות אבל עדיין לא פיתחתי.... .
נחמד.היה כיף? כי יש לי כרטיס חינם
קיבלתי כרטיס כניסה חינם לשם ויש לי עוד חצי שנה לנצל אותו

ארזS

New member
ידידי הצחקן

התמנות יבאו- יש למה לצפות....
בV" אבל אני צריך לפתח אותן.... .
ידידי הצחקן
הגיע הזמן שתבקש שיקנו לך מצלמה דיגיטלית. יש מצלמות דיגיטליות בזיל הזול. המצלמות הזולות הן אמנם לא הכי איכותיות, אבל בשביל מה שאתה מצלם זה יהיה לא פחות טוב מהמצלמה שאתה מצלם עכשיו. וחוץ מזה יש במכרזים באינטרנט מצלמות טובות במחירים טובים.

צחקן

New member
חזרתי והתמנות .....

היום.
חזרתי והתמנות .....
ב"ה נסעתי באותו של המורה שלי לפתח מונות ולמנחה, ופיתחתי את התמונות .... למי שעדין לא יודע, רשל"צ הי עיר בשלטו7ן "אגד" (ולעתד "אגדן" ).

יש גם דן:

חזרתי והתמנות .....
ב"ה נסעתי באותו של המורה שלי לפתח מונות ולמנחה, ופיתחתי את התמונות .... למי שעדין לא יודע, רשל"צ הי עיר בשלטו7ן "אגד" (ולעתד "אגדן" ).
יש גם דן:
10 (בנווה חוף - מערב העיר), 2, 19, 119, 129, 229.

צחקן

New member
===1===

היום.
===1===
ב"ה בדרך לתחנה של קו 164 ראיתי את המיפרקית הזאת - וצילמתי.... ואלו התוצאות ......

צחקן

New member
התמונה שלי לא נראית לי הגיונית... .

===1===
ב"ה בדרך לתחנה של קו 164 ראיתי את המיפרקית הזאת - וצילמתי.... ואלו התוצאות ......
ב"ה לפי דברי חבר שלי, אסור להכניס מיפרקיות למרכזית אז איך ליכול להיות בקו 51 שמגיע תחנה המרכזית מיפרקית. למישהוא יש מושג ?.

seffic

New member
צריך להפעיל בקו 51 רק מיפרקיות

ב"ה לפי דברי חבר שלי, אסור להכניס מיפרקיות למרכזית אז איך ליכול להיות בקו 51 שמגיע תחנה המרכזית מיפרקית. למישהוא יש מושג ?.
צריך להפעיל בקו 51 רק מיפרקיות
כי זה קו עורקי חשוב ביותר, שנוסע בצירים ראשיים בלבד. הקו יכול להחליף קוים אחרים שנוסעים בציר זבוטינסקי, כמו קוי ב"ב ור"ג. ישארו רק קוים פנימיים כמו שיש בעיר הקודש ב"ב. המעבר בין 51 לשאר הקוים יתבצע ע"י כרטיס מעבר. בסופו של דבר, זה מה שיהיה כאשר יפעל הקו האדום. אז למה לא לאמץ כבר עכשיו?

צחקן

New member
===2===

היום.
===2===
ב"ה וכאן תפסתי את שתי הציפורים במכה אחת.... . מילון : שתי ציפורים : שני אוטובסי חללית עם מרכב ספרדי של אריזר.

ליילנד

New member
יפה צחקן, ../images/Emo140.gif

===2===
ב"ה וכאן תפסתי את שתי הציפורים במכה אחת.... . מילון : שתי ציפורים : שני אוטובסי חללית עם מרכב ספרדי של אריזר.
יפה צחקן,

באמת תפיסה יפה של "התאומים הירוקים", אהבתי.

צחקן

New member
===3===

היום.
===3===
ב"ה וכשחיקנו בתחנה ראיתי את זה. והכשחזרנו, התברר שהחצאי קרוואן האלה הורכבו לקרוואן שלם לבית הספר שלי.... .

צחקן

New member
===4===

היום.
===4===
ב"ה לפני שהנהג התחליל להתניע, צילמתי את המיפרקית המענית הזאת עם הפרסומת של תויס ארס דרך חלון האטובוס הדו מפרקי.

צחקן

New member
===5===

היום.
===5===
ב"ה בדרך, בתוך נת"צ ז'בוטינסקי.

צחקן

New member
===6-7===

היום.
===6-7===
ב"ה אחרי שירדנו מקו 164 במרכזית הישנה ברשל"צ , הלכנוו ברגל לדודות שלנו בכדי לאכול ולשתות.אח"כ וחזרנו לתחנה המרכזית הישנה כשחיכנטוו לקו 11 שהיה אמור להוביל אותנו לחי כיף, צילמתי את התמונה הזאת, של אותה המיפפרקית רשל"צ . "אותה המיפרקית, בשינוי תחנה מרכזית"

צחקן

New member
ועכשיו - חיות !!!!.

היום.
ועכשיו - חיות !!!!.
ב"ה מכיוון שהינו סבחי כיף, אז צילמתי חיות. מכיוון שזה לא נוא הפורום, אפרסם אותם בשלישיות ובאיכות נמוכה (כי אחר זה יעלה על הגודל המותר בתפוז .

צחקן

New member
===8 9 10 === (חיות).

ועכשיו - חיות !!!!.
ב"ה מכיוון שהינו סבחי כיף, אז צילמתי חיות. מכיוון שזה לא נוא הפורום, אפרסם אותם בשלישיות ובאיכות נמוכה (כי אחר זה יעלה על הגודל המותר בתפוז .
===8 9 10 === (חיות).
ב"ה

מצב
הנושא נעול.
למעלה