היום ראיתי אמא שמאכילה את תינוקה

mevav1

New member
היום ראיתי אמא שמאכילה את תינוקה

כאשר הוא בסל קל אוכל לבד ופעם נוספת על כרית במשחקיה. ואני הייתי באמת בשוק,כאילו,גם כשהיא האכילה אותו עליה כמה דק' היא לא התייחסה אליו ולא הסתכלה עליו אפילו וכשראיתי שהקטן נרדם והבקבוק בפיו והאמא בקושי מסתכלת עליו כשהוא נשען על הכרית אז רק אמרתי לה אם הוטא לא יכול להחנק,אז האמא אמרה בצחוק כלומר,היא צחקה ואמרה שככה הואר נרדם
ושאם היא תוציא לו את הבקבוק אז הוא יתעורר
אני חלילה וחס לא באה להטיף מוסר אבל כואב לי לראות תינוק כזה קטן(אולי בן חודשיים)שלא מקבל צומי בעת האוכל
מה דעתכן? אני מצטערת ומקווה שאין פה אם שמאכילה את תינוקה כך ואם כן אז סליחה,אבל אני לא הרגשתי בטוב כשראיתי והיא אמרה שזה ככה תמיד.

כל אמא חושבת שהיא יודעת מה

הדבר הכי נכון לתינוק שלה, איך הכי נוח לו ומה הכי טוב לו עצתי, תהיי מרוכזת בגידול הילדה שלך

mevav1

New member
תודה אבל אני מרוכזת בבתי,אבל

זה כואב לראות דבר כזה למרות שזו זכותה המלאה כמובן ומי אני שאומר משהו. פשוט לא בריא לתינוק ככה לגדול.

Mיטלי

New member
מי את שתקבעי???

מי את שתבואי ותקבעי אם כן ככה בריא לגדל תינוק או לא? ועוד יותר לשפוט במצב כזה. עדיף באמת כמו שכבר כתבו לך תתרכזי בגידול הבת שלך. חורה לי שיש אנשים שיודעים מה הכי טוב בשביל אחרים

mevav1

New member
תגידי מיטל..אני אמרתי לה מה לעשות?

תקראי שוב ותגידי לי אם אמרתי לה מה לעשות? שאלתי אותה רק אם זה לא מסוכן כי הוא נרדם וחשבתי שהיא לא שמה לב כי היא ישבה עם חצי גב אליו ולא ראתה אותו מזוית טובה וזה כל מה שאמרתי לה..ולכן סיפרתי לכן זאת. אני לא יודעת הכי טוב ולא מנסה,אבל כואב לי לראות שככה מאכילים תינוק. ואם אני כותבת זאת פה,אין זה אומר משהו.

minimousegi

New member
זה מזכיר לי את כל האנשים ששואלים אם

עופר נחנק במנשא ולדעתי זאת שאלה מעצבנת, סליחה על התגובה אבל זאת דעתי, כל אמא עושה מה שלדעתה טוב לתינוק שלה!

אותי זה פשוט מצחיק

להיחנק במנשא... על אמא... מצחיק לא? אנשים כאלו ברובם לא החזיקו מימיהם תינוק במנשא ופשוט לא מכירים את ההרגשה. לתגובות כאלה אני פשוט מחייכת וממשיכה הלאה... לא צריך להתעצבן מכל שטות, באמת שחבל.

galiaS

New member
אני מבינה אותך

אני בטוחה שגם לי זה היה נראה כואב שככה מאכילים תינוק. זה הילד שלה וזה מבאס שככה היא מתנהגת אליו. אני גם מסכימה איתך שאין מה להגיד במצב כזה.

lulyK

New member
מסכימה.

הייתי מעירה רק במקרה של סכנת חיים (כמו נסיעה עם תינוק לא חגור).

mishelli

New member
בגיל חודשיים לתת בקבוק לבד???

ממש לא מתאים!!!. היו מקרים של תינוקות שנחנקו כך, במיוחד בשכיבה!!!. אולי בגיל שהתינוק מחזיק לבד את הבקבוק, זה אפשרי, אבל גם עדיף שלא!!!. ותינוק בגיל כזה זקוק לקשר עין עם האמא!!!, זקוק לחיבוק שלה כשהוא אוכל, זקוק להיות על הידיים!!!.

mevav1

New member
מישלי,אמרתי לך שאין עלייך??../images/Emo25.gif

אגב,קיבלת ממני מסר?????

../images/Emo45.gif בדיוק

זה לא הופך אותך לאמא יותר טובה ואותה לאמא פחות טובה. באמת עדיף שתתרכזי בלגדל את הילדה שלך ולא להיות מהנשמות הטובות שמתערבות בעניינם של אחרים.

אם הייתי יכולה לתקן את העולם....

כל הילדים היו נרדמים בידיים של אמא/אבא עם בקבוק בהשגחה, כל ההורים היו מקפידים לקשור את הילדים בכסא בטיחות בכל נסיעה, ומדינת ישראל היתה משלמת שנה של חופשת לידה. אנחנו יכולים לדאוג רק לילדינו, מקסימום קצת לילדים של משפחה, חברים, שכנים.... אני בטוחה שההערה שלך לא עשתה לה כלום וככה זה ימשך. מסוכן, עצוב, אין לנו שליטה על זה .-:

wildcat6

New member
הבעייה שתיהיה לה זה לא חנק

אלא עששת בקבוק זה לא מומלץ להרדים ילדים עם בקבוק אוכל

mevav1

New member
נכון ליאת וחתולה(שכחתי את שמך)

אם היית רואה את הזוית שהתינוק שכבר ועוד נרדם,היית גם נבהלת. אבל נכון שגם עששת יכול להיות מזה.

אמאדובה

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif מנצלש"ת - ממתי תינוק יכול

להחזיק בקבוק לבד? (מבחינה בטיחותית) אני מסכימה שגיל חודשיים זה מוקדם בהחלט
וגם להירדם עם בקבוק זה לא רעיון טוב! המטפלת במשפחתון הציעה לי לתת לאלעד בקבוק עם ידיות וללמד אותו להחזיק לבד את הבקבוק - כי לדבריה מרגע שהם אוחזים טוב חפצים הם יכולים להחזיק את הבקבוק. לי זה נראה קצת מוקדם (הוא עוד לא בן חצי שנה). מה דעתכן?

lulyK

New member
בעיניי - לחכות לסימן שלו.

יותם החזיק כוס מים בגיל חצי שנה ובקבוק חלב אחרי גיל שנה. זה לא שהוא לא יכול, הוא פשוט לא רוצה - ובצדק מבחינתו. אוכל בגיל הזה זה גם חום ומגע (מזלם של היונקים שאי אפשר להניח אותם בצד עם ציצי ביד...).

אורי מגיל 5 חודשים מחזיק לבד את

בקבוק המים שלו. שמתי לו ידיות כי ראיתי שגם בלעדיהן הוא כמעט מצליח.

טוטי30

New member
רועי התחיל בעשרה חודשים

לא היה לי אכפת להחזיק לו - במילא הוא אכל בידיים שלי. אני חושבת שאין טעם "ללחוץ" עליו להחזיק לבד את הבקבוק, הוא בשלב שעדין צריך את החום והקרבה שלך אליו, אז למה לא...

למעלה