היום עשיתי הכרות עם בית החולים השרון

לנוצה

New member
היום עשיתי הכרות עם בית החולים השרון

הגעתי לחדר מיון עם סחרחורות וכאבי ראש מיובשת עם רמת סוכר בקנטים והמוגלובין של 9.3 , גם חוויתי ניתוק קל מהעולם (לא זוכרת שעה-שעה וחצי מחיי) עכשיו אני בבית עדיין מסוחררת וחלשה קצת נקווה לטוב (8

קובי d1

New member
את בדרך הנכונה להרוס את הבריאות שלך

מה זה צריך להיות סחרחורות התייבשות .יפה מאוד גברתי הנחמדה ...... אולי תיהי רזה ויפה ,אבל חולה ותאמיני לי זה לא כדאי. בטח את סגורה מידיי הרבה ולא מצליחה לשתות או לאכול ...לנוצה תיפתחי קצת את הטבעת ,לא יקרה כלום אם קצב הירידה יהיה איטי יותר תחשבי על זה הרבה בריאות קובי

קובי d1

New member
את בדרך הנכונה להרוס את הבריאות שלך

מה זה צריך להיות סחרחורות התייבשות .יפה מאוד גברתי הנחמדה ...... אולי תיהי רזה ויפה ,אבל חולה ותאמיני לי זה לא כדאי. בטח את סגורה מידיי הרבה ולא מצליחה לשתות או לאכול ...לנוצה תיפתחי קצת את הטבעת ,לא יקרה כלום אם קצב הירידה יהיה איטי יותר תחשבי על זה הרבה בריאות קובי

תמשיכי ככה לנוצה

תמשיכי לא לאכול ללכת לסגור את הטבעת לחיות על הנוזלים בטוח שתהיי רזה מותק כמו שאת מאוד רוצה אבל תעשי לך טובה לכי תקני לך גם חלקה

קובי d1

New member
בשבושה אני מסכים איתך

חושב בדיוק כמוך אבל לא היה לי נעים ..... קובי

קוקלה 1

New member
לה נוצה ליבי ליבי איתך, נכון שהכי

חשוב לנו לרדת במשקל אבל בשפיות בבריאות ובשמחה ומה שקרה לך היום לא נחשב כשמחה גדולה... בבקשה בשביל עצמך קודם כל בדקי מה לא תקין ומה לא בסדר כל הרמזורים שלך מאותתים אדום ואם התעלפת אז יש גם צפירה של סירנה ברקע.... משהו לא תקין והגוף שלך זועק שתשימי לב אליו שום מכונית בעולם לא תזוז בלי דלק ומים קחי לתשומת ליבך ותשני מה שצריך כל זה נכתב ממני מתוך איכפטיות לאנשים העוברים אותו תהליך כמוני, אל תאבדו את הצפון ואם נדלקת נורת אזהרה שימו לב תתיחסו ותדאגו לתקינות הגוף והבריאות לכם.

ינשופית

New member
לנוצה חברתי היקרה

חברי הטובים והמלומדים כבר כתבו לך, והם צודקים בכל מילה, למקום שאת הגעת אני הייתי ולדאבוני לא מעט זמן, זו הטעות הכי גדולה שאת יכולה לעשות לעצמך, כשאני הייתי במקום הזה כבר לא קבלתי מחמאות ולא נהנתי מהמראה היות והייתי שבר כלי וגם נראיתי כך, לא כל האמצעים מקדשים את המטרה, נכון שרוצים לגעת באושר ומהר אך העניין הוא שמפספסים את האושר ושוקעים, שוקעים נפשית וגם חזותית, כשאדם לא בריא רואים זאת, המלצה שלי קחי את עצמך בידיים תפתחי קצת אל תבני רק על הסגירות שתפי את כח הרצון מעט ואת תכנון התפריט שלך, המון סיפוק יהייה לך והכי חשוב בריאות תקינה וירידה נבונה ונכונה, יצא ארוך אבל זה בא ממקום של אכפתיות והתנסות, את לא בעונש את בדרך לשיפור חייך אז דאגי לשפרם ולא לדכא את הגוף והנפש, בריאות והצלחה יקרתי.

dana12341

New member
לנוצה

מקווה שתתאוששי ותרגישי טוב יותר, דווחי לנו מה קורה, אני רואה שכולם כבר כתבו לך בנושא, אז אני מצטרפת למה שכתבו, את זוכרת אנחנו נותחנו באותו יום:) לאט מותק

לנוצה

New member
תודה על האיכפתיות

לא רק נותחנו באותו היום אלא אנחנו נחגוג יומולדת באותו היום

למעלה