היום מומולדת ל..

osh360

New member
היום מומולדת ל..../images/Emo77.gif../images/Emo95.gif../images/Emo221.gif

מורוש
סורי הייתי חייבת לפתוח קצת יותר מוקדם,אחרת מישהו היה גונב לי
מורוש שלי
מור כשהכרנו היית ילדה חמודה ביותר,ואז שהכרתי אותך לעומק הבנתי כמה את לא רק חמודה,כמה את הכל.. פשוט הכרתי את החברה הכי טובה שיש,את הבן אדם שלו אני יכולה לספר הכל..
הכרתי אותך מור! את הילדה שאני מספרת לה פשוט הכל בפרטי פרטים! את הבן אדם שיהיה איתי תמיד בטוח וברע, את תמיד מייעצת לי בכל תחום, ושואלת אותי שאלות ומקווה שאעזור לך(:) מאז שהכרתי אותך,הבנתי שיש חברות אמיתיות,לפני זה,הייתי בטוחה שלא. מור-אני מתה עלייך,קבלי את הברכה שלי
מור,היום יש לך יום הולדת,היום הזה הוא שלך! אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם
תצליחי בכל תחום בחייך,תהיי מאושרת לצד כל סובבייך. שיהיה לך המון אושר ועושר,בריאות והצלחה. תמשיכי להיות ילדה כ"כ יפה,מלאת שמחה,מצחיקה, חברה כ"כ טובה
מור
מה עוד אפשר לאחל לך?הרי יש בך הכל. רק שני דברים אני חייבת שתדעי- ת^מ^י^ד אהיה לצדך ואת החברה הכי טובה שקיימת בעולם! ולעולם לא תורידי בערכך,כי הערך שלך כ"כ גבוה ואת צריכה להתגאות בזה. וכמה דברים חשובים להמשך החברות שלי ושלך:
תמיד נזכור שאין חברות כמו באג וקושע,לא?
מדונה בת 93 היא הייתה בת 92 וגדלה בשנה
יאללה לבית אבות
את הסיטואציה ש: נועם לא הרגישה טוב. פיתרונות- מעיין: לכי ללונה פארק ותעשי רכבת הרים,זה יעבור לך מור: קחי עגבניות,עגבניות עגבניות רק בשקל.
בנות ים לנצח נצחים!והם יכולות לקום ולמחוא כפיים!!
ברבאבא מסכן!
רולנדינו לנצח
ארטיק אבטיח זה שלנו!
מקווה שצחקת,כי אני הייתי כבר על הרצפה
האדם בא לעולם פעם אחת ויחידה אך מאז אינו מפסיק להולד כל שנה. כל יום מהתחלה. לאדם יש יום הולדת לא לזכר אותו יום ממש אלא לזכר כל יום מחדש לכן יש לנו בכל דקה הזדמנות לפתוח ולשנות ולפעול בהתמדה והכל כאילו מהתחלה ועלינו לדעת את זה לנצל כדי שיום ההולדת לא יהפוך סתם - יום של הרגל,כי את אדם מיוחדת,ולך מגיע הכל. אוהבת המון מורוש
מעיין

All Over You

New member
יפה שלייייי../images/Emo99.gif../images/Emo193.gif

איזה ברכה מדהימה
תודה רבה בובה את החברה הכי טובה שאפשר למצוא ואין כמוך !!
הרגת אותי עם המשפטים!
כמה אני צוחקת פה
שלחנו את מדונה לבית אבות
מסכן ברברבא
קרועית
ובאג וקושע זה לנצח!!!1 אוהבת אותך המוןן

Pninaskaat

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo65.gifמומולדת ל...../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

צמממממממממממממממממדה!
או: מור/All Over You ~
יפיוווווווופה קטנה [וטיפשה את שאת אומרת שאת לא] אני כ"כ כ"כ אוהבת אותך:) את ילדה מדהימה שתמיד יודעת להקשיב [רק לא כשאני קרצייה הא?
] ו..תודה על כל הפעמים שעזרת והקשבת, אני מאחלת לך את כ
ל ה
ט
ו
ב
ש
ב
ע
ו
ל
ם
תמשיכי להיות כזו מצחיקה וקרועה
וכזו אימוו מושי נסגדת!@@#$&! אממ..וכמובן לאלא לנתק קשר עם חמד
| אפילו כשאת קשישה..[איך את מקלידה אה?] חחח סתם בצחוק..
~ עכשיו ברכה נורמאלית:
|המוווווווווווווני מזל"ט!
אושר, יושר, כושר, עושר והושר [סתם חוחו], שכל מה שאת חולמת ושואפת להגיע אליו יתגשם, בהצלחה עם טום[
], ולא להפסיק אף פעם לחלום, המוןהמון בריאות, וכמובן שאאנה טובה ומאושרת
ומומולדת שמייח, שתקבלי הרבה הרבה מתנות
, [וואי כמה חפירה
]
|Love you tzamed tzah [צמד צח חחח]
וחסררררררר למי שמשרשר אותי יש לכם מושג כמה זמן אני השארתי ת'שרשור פתוח בשביל לחכות ל12?!

All Over You

New member
כפרונייי../images/Emo99.gif../images/Emo193.gif

דבר ראשוןן אני מקדישה לך תמונה
בטח את שמה את זה כרקע במחשב עכשיו
סתם
דבר שני אני לא אימוו
דבר שלישי כפרעלייךךךךךך
זקנהההה חמודע שכמותךך פריקונית חמודעע סלי:p רב תודות
ברכה מקסימהה אוהבת אותךך המוןן

נטושקע

New member
../images/Emo77.gifמזל טובבב

אני אל מכירה אותך אבל בכול זאת זמל טוב.. שיהיה לח יום הולדת שמח.. שתהני מהחיים ומכול רגע.. ועד 100 כ20 שנה

lidorvit

New member
מורו'ש ../images/Emo28.gif../images/Emo218.gif

את ילדה מדהימה
אני רוצה לאחל לך המוןןן מזל טוב
הרבה בריאות, אהבה ויושר. שתמיד תהיי שמחה ומאושרת, עם חיוך על השפתיים שכל חלומותייך ייתגשמו הרבה הצלחה בחיים
עד 120 ויותר... שיהיה לך את היומולדת ה-כ-י שמחה שיש! אוהבת המון, לידור

mirit40

New member
מזל טובב../images/Emo65.gif

מור את ילדה מדהימה,אולי שחכתי לציין אבל את אחת האהובות עליי בפורום,מצחיקה,מתוקה,חברותית,מלאה טוב ויושר אני מתה עלייך,כמו שמעיין אמרה מה עוד ניתן לאחל לך הרי יש בך הכל.את ילדה אהובה פה בםורום ואני בטחה שגם מחוץ לפורום ממש אוהבים אותך,מאחלת לך המון אושר,בריאות,אהבה שתצליחי בלימודים ובחיים ואוהבת אותך ..

sahar147

New member
../images/Emo94.gifמוררר../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo151.gif../images/Emo213.gif

נרות|
|מסטיק
|
שלי חוץ מיומולדת שמח..אפשר גם להגיד שאת ילדה מקסימה, מתוקה, חמודה, חברה טובה, אוהבת, תומכת, ומצחיקה את רובנו עושר|כסף, אושר
, בריאות
והצלחה
שתגשימי את כל משאלותייך
שתהני מהחיים
שולחת לך 1000 ברכות ואיחולים
ועד 120
סהר
נרות|
|מסטיק
|

מורעעעעעעע../images/Emo151.gif../images/Emo110.gif

אני רציתי לפתוחחחחחחחחחח
טוב אז קודם כל- המון המון המון המון המון המון מזל טובב חיייםםם שלייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שתיהי הכי הכי מאושרת בעולם ואף פעם אל תאבדי את התקווה להיות מאושרת ותמיד תראי את האור בקצה המנהרה,כי גם אם הכל נראה קשה ונמאס כבר מהכל תמיד יבוא בסוף משהו טוב שבשבילו היה שווה לקוות
שהכרתי אותך סתם רציתי לדבר עם ילדות חמודות מהפורום ואת היית אחת הפעילות פה ופשוט ביקשתי את המסן שלך.. ואז התחלנו לדבר ופשוט התאהבנו אחת בשניה
כל היום דיברנו 24 שעות ביממה והמצאנו לנו משפחה מרובת ילדים
יש לנו איזה 1000 ילדים פזורים בכל רכבי תבל למרות שחצי מהם מתו וחצי מהם תחת חסותך..אני אמא גרועה
אפילו שרבנו 100 פעם תמיד השלמנו הרי אנחנו לא יכולות אחת בלי השניה
אנחנו כמו מסמר ופטיש,כמו שולחן וכסא,כמו טישו ואף מנוזל,כמו פלי וקמי...ניראלי הבאתי מספיק דוגמאות לא?
אנחנו תמיד מספרות שטויות אחת לשניה וגם מתייעצות בדברים חשובים ואת תמיד יודעת לעזור לי ולהקשיב לי... לעזור לי לחפש את החתיכים שאני מוצאת בכל פינה
וספסוף גדלת לי בשנה!!אךךך אני זוכרת את זה כאילו זה היה אתמול....איך ילדתי אותך מהבטן הענקית הזו שצמחה לי...את היית חתיכת תינוקת
ועכשיו את גדלת להיות ילדה מקסימה ומתוקה שאני חולה עלייה הכי הכי בעולם כולוווו
כל שיחה שלנו אנחנו צוחקות ובוכות ביחד..אנחנו מדברות על כל השטויות האפשריות שיש בעולם...אין אין פשוט חופרות בשכל אנחנו אע?
ואת הכי כפרוט שיש בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
אז אחרי כל החפירות שתהיה לך יומולדת מלאת הפתעות ושמחה ושלעולם אל תפסיקי לחייך...כי רק ככה יתאהבו בך
חולה גוססת מתה עלייך כפרוטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט שירנע
נ.ב. מרי-קייט שולטתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

All Over You

New member
כפרוטטטטטט../images/Emo99.gif../images/Emo193.gif

ךתודה רבה רבהה
כפרעלייךךך זוכרת שעשינו חתונה והזמנו את כל המפורסמים?
ואז נולדו לנו 1000 הילדים שלנוו שדוגרי אנחנו לא יודעות איפה הם אפילו אבל נישארו 3
ואת לא אמא גרועה כפרעלייך
את האמא הכי טובה שיש:p<גם לי מותר להתחנף מידי פעם!> חח סתם סתם
אני זו שהזנחתי את איציק האבוד
אנחנו רבות כמו כל בעל ואישה
העיקר שאנחנו משלימותת בסוףף
ואנחנו עוד נימצא את החתיך הזה את תיראי
או שתיפגשו בגיל 80 ותבואי לספר לי באלקטרה מחשב שיצא עוד 70 שנה שנפגשתםם:p כן הבאת מספיק דוגמאותת
מי אוהב אותך יותר ממני?!?!? מתה עלייך , ברכה מדהימה תודה רבה רבהה
כפרוט עלייךךךךך
מרי קייט שליטה!

למעלה