היום לפניי...

שחר .ו

New member
היום לפניי...../images/Emo63.gif

ננסה איזה רעיון ישן שמישהו העלה כאן בפורום, אתם מוזמנים להוסיף רעיונות משלכם. לפניי 31 שנה ב1974 נולד אלכסנדר דל פיירו. בדיוק חמש שנים קודם לכן ב1969 נולד סתיו אלימלך, סוג של דל פיירו באר שבעי. ב1982 לעומת זאת, לארי לוייד מליברפול, היה לשחקן הראשון בהיסטוריה שהועמד בפניי ועדת המשמעת של ההתאחדות האנגלית.
 

zilber z

New member
חחחחחחחחחחח הרגת אותי!!!

בונא סתיו עוד מעט יוצא לפנסיה ועדיין לא בא לו לפרוש פשוט מדהים ...
 
היום בשנת 1997

כבש דיוויד פלאט שער מאוחר לרשת של מנצ'סטר יונייטד והעניק לארסנל נצחון 3-2.
 
../images/Emo86.gifהשבוע לפני....../images/Emo63.gif

ב-4 בנובמבר 61 נבחרת ישראל שיחקה בטורינו נגד נבחרת איטליה מול 70 אלף צופים ! במסגרת קדם המונדיאל. האיטלקים הביסו 6-0 עם רביעיה של עומר סיבורי. זה היה משחק גומלין,חודש לפני ברמת גן ישראל ארחה את האיטלקים ועלתה ליתרון מפתיע 0-2 משערים של רובי יאנג ונחום סטלמך עד המחצית. במחצית השניה האיטלקים השוו ל 2-2 והתוצאה נשמרה עד דקות הסיום,שנראה היה שנבחרת ישראל בדרך לתיקו "מכובד".. האיטלקים כבשו צמד מהיר לקראת סיום המשחק וניצחו 4-2. המאמן היה גיולה מאנדי.
 
../images/Emo63.gifהיום לפני....

ה-9 בנובמבר 2002 היה יום חצי הסטורי עבור אוהדי מנצ'סטר סיטי . כלומר,אחרי אינספור השפלות בדרבי העירוני, הם שיחקו עוד דרבי - אבל לא סתם עוד אחד. זה היה הדרבי האחרון שלהם באצטדיון האגדי 'מיין רואד' לפני המעבר ל- City of Manchester Stadium. וכמו שההסטוריה אוהבת כאלה מצבים, באותו משחק הסיטי ניצחו את היונייטד בתוצאה 1-3 . כוכבי המשחק ,אגב, היו שון גואטר (צמד), ו...אייל ברקוביץ' .
 
משחק אדיר היה../images/Emo45.gif

גם אנלקה היה טוב ופביאן בארטז (אז שוער היונייטד)היה גרוע כהרגלו. צפיתי במשחק בפאב מ.א.ש מה שתרם להנאה מהמשחק
 
למעלה