היום יומולדת היום יומולדת ל....

LeAnnDylan

Well-known member
היום יומולדת היום יומולדת ל....../images/Emo79.gif

אור
חברת הפורום אורושית6 חוגגת היום בשעה טובה ומוצלחת 14 אביבים. חברתה הטובה שאפילו שרשור יום הולדת נורמלי לא הצליחה לפתוח לה תאלץ לשרשר את עצמה לכאן. ואתם כולכם מוזמנים לשרשר אליה את הברכות שלכם. אז אור- שיהיה לך המון המון מזל טוב עד 175, רק בריאות אושר והצלחה בכל דרך שתבחרי ועם כל מי שתבחרי. תמיד תלכי בדרך הישר, תמיד תדעי שיש מי ששומר עליך, ומי שאיכפת לו ממך אל תבזבזי יום בחרטה על אתמול, תמיד תסתכלי קדימה בשאיפה למחר טוב יותר. אז בקיצור ובלי הרבה חפירות המון המון מזל טוב
|
|

Slow Cheetah

New member
מזל טוב!! ../images/Emo99.gif../images/Emo24.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

שתחיי עד 1653 שנה [סופר מקורי, אה?
], שתצליחי בכל מה שתרצי
שתישארי חמודה כמו שאת
אמ.. ומזל טוב שוב!!
|קניות|

תוווווודה../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

אני בת 14 ו55 ד'ק! {חחח נולדתי ב20 ל11..} בכל אופן, תודה

יהלושש1

New member
יואוו עוד פעם אחת את אומרת לי את הדקות תקבלי

כאפה מתנה ליומולדת!

יהלושש1

New member
../images/Emo12.gif

סליחה באמת שלא יצא לי להיות פה ביומולדת של מישהו.. ><'' טוב אז אותה ברכה עם קצת שינויים
אז אורוש, המון המון מזל טוב ליום הולדת ה 14 תמשיכי להיות חברה מקסימה כמו שאת ולהעביר לי פתקים בשיעור, רק בלי שסוזן תתפוס אותנו בפעם הבאה ושתשארי מקום ראשון התחרות גיהוץ!XD אושר כושר בריאות עושר יושר הצלחה ומה שבא לך
אוהבת המוניםם יהל

יהלושש1

New member
וכמובן,

שתאכלי את כל השוקולדים שקנינו לך ולא תשמיני
(הרי על פי המאמר של עלית זה לא עושה חצ'קונים
)

Winter Blue1

New member
ממממממממממממזל טובבבבבבבב

עד 120 שיהיו לך חיים נפלאים וכייפים!

lidor203

New member
מזלט...

תהני ביום שלך...ושיהיה לך המון מזל טוב עד כמה שנים שבא לך

RoXaS

New member
מזל טוב!!!!../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

shirki3

New member
מזלללל טובבבבב!!!../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif

:]] את כל הברכות שכולם איחלו! 3>

adida33

New member
מזל טוב!!!../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo47.gif../images/Emo212.gif../images/Emo16.gif

למעלה