היום זה יהיה רק נושאים.....((סקר))

היום זה יהיה רק נושאים.....((סקר))

שקשורים לפורום. שאלת סקר שנכתבת בלשון נקבה (כי גם לנו מגיע) - אך רלוונטית לשני המינים. נניח שאת יושבת בבית קפה עם החוקי ובשולחן ממול יושב איזה חתיך אלוהי שלא מסיר ממך את המבט. זה לא חייב להיות בבית קפה, זה יכול להיות בכל מקום זה או אחר. איך ממשיכים בסיטואציה כזאת, כשהחוקי נוכח בסביבה?... האם קיימת אפשרות כזאת בכלל?? (מסוקרנת)

y007007

New member
אני אישית ממש../images/Emo11.gif../images/Emo98.gif כאשר היא באזור!

>כבר פעם אחת קיבלתי בראש
אז...נזהר בפושרים!

אישית לא אעיז אבל

סיפור מקסים שסופר לי פעם (הכל אמת) מעשה בבחור ובחורה נשואים שחשקו זה בזו בהחבא. קבעו להפגש במקום ציבורי, פאב במקרה הזה. היא הגיעה עם חברות - יציאה תמימה. הוא הגיע עם חברים - יציאה תמימה. הם ישבו מרוחקים זה מזו אבל הגניבו מבטים. מידי פעם הוא יצא לעשות שיחת טלפון והיא יצאה לשרותים ואז....ניצוצות. לדעתי סיטואציה מקסימה - לא כן?

יש לי..יש לי..קרה לי בעבר..

חייכתי כמובן.. קמתי באלגנטיות לשירותים וחשבתי שיבין את המסר ויקום אחריי.. אבל.. הוא לא קם.. כשחזרתי לשולחן הוא המשיך לחייך.. אז.. או שהוא דביל.. או שאין לי מושג למה הוא התכוון.. sky

קורה לי

אני הופכת את בעלי לחברה הכי טובה שלי. אומרת לו: תביט לשם. איזה חתיך. נכון? תגיד לי אם הוא מסתכל עלי. אני נראית טוב? נו, הוא מסתכל? בעלי חמוד כזה, תמיד מנפח לי ת'אגו..... בטח מסתכל... לא מוריד ממך את העיניים. ניראה לי שהמבטים בכלל הם בינו לבין בעלי . כי אני..מרוב התלהבות בכלל לא מסתכלת.

Hand Cream

New member
כשאני עם אישתי (לא אוהב את המושג

חוקית) לא מסתכל על אחרות - לפחות לא באופן מרמז וגם לא קולט אם הן מסתכלות עליי בצורה שכזאת

redi

New member
כשאני עם אישתי אני...

מידי פעם "פוזל" הצידה אבל בטח שלא משדר או מנסה לקלוט תשדורות...

הקוסם33

New member
נראה לי שהיום סיטואציה

קמה בבוקר עם הרבה סיטואציות בראש............. ולשאלתך-לייד החוקית אני כמו מלאך תמיד נותן לה את ההרגשה שהיא האחת, שהיא הנסיכה..... אז לא ליידה אני לא עושה שטויותתתתתת........

פ ר ח בר1

New member
אם הוא ממש ממש ושווה

והעיניים נפגשות והלב פועם בכל מבט אקראי... הייתי הולכת לשירותים..ואם הוא מגיע אחריי...בטח בכניסה שם אולי היינו יכולים להחליף ת' כתובת של המייל או משהו דומה... חהחההח איזה פנטזיות...מעולם לא קרה לי שכשהחוקי היה ודברתי עם אחר.....

eranoz2

New member
כמו שציינתי בעבר-

אני לא שם לב לדברים כאלה, כשזה קורה, חוקיתי בד"כ מציינת לי ( משהו כמו "תראה ת'בימבו ההיא שם, עושה לך עניים...אם תשחק נכון- you might get lucky"- בתוספת מבט מאוד מאוד מאיים), בכל מקרה, מתוך כבוד לחוקיתי הנפלאה, קשה לי להאמין שהייתי "תוקף" בנוכחותה ומאחורי גבה, לא רוצה לבזות אותה....ואותי.

תגידי שוחרת מה קורה פה ?

כל הזמן את מסכימה עם הטייס, יש משהו שג'ונסי צריך לדעת
ומה איתי, את אף פעם לא מסכימה איתי
ואני אפילו "לא רע בכלל"

eranoz2

New member
ג'ונסי....איזה קטע

נראה לי הרבה....כי הרגע עברתי על כמה מהדברים שהיא כתבה....וחשבתי לעצמי- היא כל כך חכמה ומצחיקה, אני תמיד מסכים איתה, והסגנון כל כך מוכר לי, הגעתי למסקנה די מפחידה- קיים סיכוי ששוחרת היא בעצם החוקית שלי.....איזה קטע זה יכול להיות (השיר של ד. ברוזה, שאגב יוצא עם מיומנה בהופעה משותפת, בתור חובב שלו, ובתור מי שהרשם עמוקות ממיומנה- נראה לי יהיה שווה- מי בא? עם החוקיים כמובן)..קרה פה למישהו?

אח שלי מה העניינים?

כבר כתבתי לך ששוחרת היא הבחורה שהכי מפחידה אותי
מרוב היא חכמה!!! אם הייתי יושב איתה לשיחה המוח המוגבל שלי היה קורס תוך דקות בניסיון להישאר בתמונה
אבל בגלל זה אני גם אוהב אותה

eranoz2

New member
ג'ונסי-

1. תפסיק להצטנע, אתה אחד המבריקים פה... 2. כבר סיכמנו ששוחרת חכמה מדי בשביל שמישהו מאיתנו יסכים להתקרב אליה 3. תסריט החוקית שלי....מפחיד....שוחרת- את אישתי?

מרוב שהיא חכמה

היא אפילו לא מגיבה אלינו! אני כמעט בטוח שיש לה חיים גם מחוץ לפורום! לא מבין איך בן אדם יכול להיות גם בפורום וגם לנהל חיים "אמיתיים" היא גדולה מהחיים !!!!! מה אתה אומר אולי נקים מועדון מעריצי שוחרת

eranoz2

New member
'צטער ג'ונסי- יש לי מוניטין לשמור

עליהן....לא מקים אף מועדון מעריצים לאף אחת. אך אין ספק ששוחרת ראויה לו....ובמסגרת החנופה, הסיבה היחידה שהיא אינה נענית לחיזורי שני גברים משובחים שכמונו- יש לה מישהו, כנראה, והוא בטח נראה כמו בראד פיט, חכם כמו סטיבן הוקינג, רהוט כמו אבא אבן, ויש לו...כמו של החבר של סוסית הטרולית..

למרות שאני חולה על שוחרת

לא ניסיתי מעולם לחזר אחריה! פשוט אין לי סיכוי לרצות אותה... אני עפר לרגליה יש לי לב חלש מידי אני לא אוכל להתמודד עם סירוב מצידה זה ישבור אותי לגמרי
ואת שוחרת כדאי שתתחילי להגיב לשירשור הזה או שאני והטייס חוזרים בנו מכל מה שכתבנו

אוהוהואו ואני בכלל לא ידעתי../images/Emo163.gif

עונה פה להודעות טיפשיות בשעה שההארד קור נמצא כאן
חכמה עאלק
אז ראשית ערן, לא אני לא אשתך...אני התחתנתי עם האלו שאתם זורקים מהמטוס
....אני מעדיפה שכשבעלי במילואים יסתובבו לידו, כל מיני גברים מסריחים מזיעה ,עם שפשפות ברגליים , מאשר כל מיני סופרסטאריות, ונערות גלגל של חי"א.... ובאשר לשאר ההשערות, גם ג'ונסי וגם ערן וגם סמפר, שלושתכם אולי (כי אולי שכחתי מישהו) הגברים הכי מבריקים /שנונים/חריפים/מצחיקים ומסקרנים שפגשתי כאן, עד כדי כך שאני נוטה לחשוב שאולי אני לא ראויה לכם (טוב נו זה סתם נאמר כדי לעשות אותי קצת יותר accessible ),אני שמחה להיות שותפה לפורום שאנשיו הם בעלי שיעור קומה כמותכם (וזה לשם שינוי לא נאמר בציניות) והסיבה שאני לא נענית לחיזורים (לא שהיו כאלו חלילה) תינתן לכל אחד מכם בפרטי בבוא היום , אם וכאשר תהיו מעוניינים. מעבר לזה אני באמת אוהבת כל אחד מכם
אני מודה מודה מודה....

ערן זה לא יכול להיות

אם היא הייתה אשתך אז לא היה לך שום צורך להסתובב בחיקינו. כאילו דה? <סמפר מקשקש בזנב ומקווה לקבל ליטוף>

למעלה