היום הלכתי לחדר כושר!

דש1דש

New member
היום הלכתי לחדר כושר!

זה הדבר החיובי היחידי שקרה היום.... אז בבוקר חום השחר ירד (כן - זה עובד גם אצלי, לצערי.... נפל מ-36.6 ל- 36.2) בכל זאת הלכתי לבדיקת דם - צריך CLOSURE, לא? כתגובה זועמת שוליית המכשפה קראה למכשפה - והיא הראתה לי כבר מה היא יודעת.... אז זהו - עוד אחד נכשל! אז כמו שאמרתי - היתי בחדר כושר - הוצאתי מליון קלוריות - ואת רוב העצבים - עכשיו רק נשאר לראות עד כמה אתפרק או אם במקרה הפעם זה יעבור חלק... ואם הבוס שלי קורא את זה - עכשיו אתה מבין למה היה מסוכן להיות לידי היום!!! צריך להוציא על מישהו - לא?!

מצטערת על הכשלון.....

וגם אני מצטרפת לתור השחור - אילו שלא הצליח להן.... זה היה קצת נועז לחשוב שפעם ראשונה.....

מיכל25אב

New member
שרפת קלוריה..

מצטערת על השלילי....אני מקווה שנהנית במכון וצברת כוחות להמשיך...

רומי 007

New member
האם יש סיכוי שהבוס שלך קורא את זה?

אוי ואבוי לנו.מצטערת על השלילי יקירתי ומקווה שבפעם הבאה תראי לנו בינגו

saga

New member
אוף../images/Emo4.gif

מצטערת לשמוע על השלילי, אבל לפחות יש על מה (ועל מי...
) להוציא את האנרגיות השליליות ועכשיו כש"סגרת מעגל" אפשר להתחיל לפתוח מעגל חדש עם הרבה פוטנציאל אז שיהיה בהצלחה

oorly

New member
מצטערת לשמוע ../images/Emo4.gif

כל כך מוכר הכאב והעצב אבל חייבים להמשיך עם ראש מורם ישר לחיובי אז לנגב את
ולנסות ל-
כי יש לנו מטרה

פפושקי

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif דש דש, לפחות את מוצי

את העצבים שלך בצורה אופטימלית
ובקשר לבוסים - באמת צריך לחשוב על משהו שיוריד אותם מעלינו, לפחות ביום של השלילי. אז מה דעתכן להקים עמותה בעניין? יקירה, קבלי הרבה חיבוקים ונשיקות וברכת צלחה בחודש הבא. פפושקי

מצטערת על השלילי. טוב שמצאת

דרכים יעילות להוציא את התסכול והקריזה (חדר כושר, בוס - תשמחי שהוא מוכן לספוג...). שיהיה בהצלחה בסיבוב הבא והאחרון.

חדר כושר זה פתרון מעולה../images/Emo178.gif

אפשר להוציא את כל התסכול והעצבים על מכונה ששגורמת לך ללכת מהר או לרוץ (ע"פ דרגת העצבים) וכמובן בל נשכח את כל הקלוריות המיותרות שנאספו במשך השבועיים האחרונים בציפייה ל.. אצלי בינתיים זה עובד אבל כמובן שהתקוה היא לעבור הלאה לשיעורי התעמלות להריוניות. חודש חדש, טיפול חדש ואנחנו איתך

למעלה